Najdi forum

ekshibicionizem

Najin fetiš – oba uživava v njenem (!) egzibicionizmu. Rajca naju kadar se v tekstilnem kampu sleče do golega, se čisto naga (!) tušira pod zunanjim tušem, gre zg. brez do trgovine, kioska, gre v minici in brez sp. hlačk v mesto, v trgovino v izrazito dekoltirani obleki, bluzi (ko se skloni k sp. policam, se joški povsem vidijo,…) itn. Kdor deli najin fetiš, predlagam kontakt na privat meil za izmenjavo idej, izkušenj ipd.!

Jaz in moja imava tudi rada takšne zadeve, predvsem jaz. Sta že slišala za stran Adultism.com ? Tam kar mrgoli ekshibicionistov, ki objavljajo svoje fotke, tudi Slovencev. Sta pripravljena tudi deliti fotke ali samo za pogovor preko maila? 🙂

“Najin fetiš – oba uživava v njenem (!) egzibicionizmu. Rajca naju kadar se v tekstilnem kampu sleče do golega, se čisto naga (!) tušira pod zunanjim tušem, gre zg. brez do trgovine, kioska, gre v mimici….”

Pa sta to že uresničila ali je to samo v planu? Sprašujem pa zato ker se mi zdi to že hrabro dejanje v tem času, ko je veliko ljudi bolj papeških od papeža in jih lahko zadene kap ko vidijo na tekstilni plaži mladenko, ki se sprehaja zgoraj brez, bog ne daj da pa bi bila gola?!!! To pa je res največji zločin?!
Nikakor pa nočem, da bi komu pokvaril dopust in bi ga res zdela kap ker vidi gole ljudi!
Žalostno a resnično.
Zato gremo rajši na kakšno FKK plažo kjer so tovrstna “presenečenja” manjša. Žal pa je vse več primerov ko se tudi to zapira, čeprav število gostov ne upada.

lep pozdrav!

nova
Uredništvo priporoča

Latino, midva sva že kar nekaj časa na tem svetu. Ti, predvidevam, si še rosno mlad in topogledno “zelen”. Intuicija pač, morda se motim. Odg. na tvoje vpr.- VSE očemer pišem (in še mnogo več), ne le da sva že realizirala, ampak je to najin NAČIN ŽIVLJENJA!!! Kapiši? Karkoli te zanima, komot vprašaj! Lp!

vpr. vama, draga moja “o ja ja jaaa” (tako sta se pač predstavila) – le zakaj bi čvekali kar tako, brez veze, pa še javno,… (itak večina ne razume, o čemur teče beseda,…) – raje pošljite svoj mail naslov in napišita kakšnen zanimiv predlog, idejo,… Za vse, karkoli nama bo popestrilo spolno dogajanje, vama bova še kako hvaležna. Lp!

Tudi sam uzivam v podobnih zadevah, se opravicujem da odpiram staro temo, vendar očitno je malo ljudi s podobnimi željami, saj na forumih nihče nič ne piše o tem. Vzburja me lasten ekhibicionizem, torej da se npr nag sončim, sedim nag pri oknu ali kaj podobnega, predvsem pa želim da bi se na podoben način kot piše robertus razgaljala moja partnerka.

Ekshibicionist

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close