Najdi forum

Britje penisa

Star sem 16 let in s punco boma imela v kratkem prvi spolni odnos. Zanima me ali se naj spodaj pobrijem, skrajšam…? Sem se že parkrat obril pa grozno zgleda, rdeče pikice, tu pa tam kakšna kratka dlaka ostane, drug dan zelo pika in peče.

S čim bi lahko skrajšal? Sem enkrat skrajšal z električnim brivnikom pa mi ni dobro izgledlo.

Kaj imate punce raje in kako je bilo ko ste prvič?
Je kakšna varianta da se popolnoma odstrani dlake brez britja in teh mozoljčkov. Kakšna krema za odstranjevanje ali voskanje? Hvala

Najbolje, da “britje” opraviš v banji oz. tuš kabini. Se lepo usedeš na tla in si vzameš čas.
Kar se tiče srbenja in izpuščajev je žal pri vseh bilo enako na začetku. Po nekaj časa bodo izpuščaji izginili in se bo samo kdaj pa kdaj še kak pojavil. Treba se je pa briti redno seveda, vsaj na par dni kasneje ker dlake dražijo kožo in se posledično tudi zaradi tega pojavljajo izpuščaji.

Punce imajo jasno, da raje spodaj goloto. Jajca, kurac, pa dol do ritne luknje vse obrit, kar se pa tiče nad tičem je pa zdej odvisno enim je všeč, če pustiš mal dlake enim pa ne. Ampak ker si se ti komaj začel, ti priporočam, da kar vse obriješ in si nekaj časa na tem. Šele čez ene par mesecev do pol leta boš lahko potem začl ekperimentirat.
Obstajajo pa kreme za izpuščaje. Kaj pa vem Nivea, Balea itd.. To je najbolje, da vprašaš kakšno kozmetično prodajalko pa ti bo že ona pokazala.

Srečno! 🙂

Sej spodaj imam obrito vse. Zanima me nad tičom.. če skrajšam ne zgleda dobro, ker zgledam scufan ker nimam gostih dlak.
Na živce pa mi gre to .
http://shrani.si/f/1E/X9/2dZWd46T/dsc0013.jpg

Hvala

nova
Uredništvo priporoča

OK… Slika… Ja lahk bi blo velik huj. Sej za zgori isto velja, na začetku je bolje vse brit, da se koža navad.

Ja sam me motijo te črne pikice ko se vidi da je pobrito

Zakaj že? Vsaj vid se, da si dec… Tko kot na obrazu 😉

po britju uporabi nekaj kar pomiri kožo, brij se pod tušom in uporabljaj ostre britvice, jas uporabljam kremo za po britju, pomaga, prej pa so mi se tudi pojavli ispuščaji

mačkon

ti si obrit tudi nad tičem ali tam samo krajšaš?

pobrit sem v nulo nad tičem in po jajčkih, prav tako pa tudi pod pazduho

Pod pazduho morš mal pustit, kak dec pa si? jao 😀

takšen dec da ja rad pobrit, sigurno si jih bom bril tudi po prsih ko bo potreba(ko mi začneji rast)

Mja no ženska ma rada pravega moškega, tazga k se ne brije k baba po celem celesu ;). Ti delaj kar hočeš ampak ti povem, da imajo punce raje malo dlak na prsih in pa še kje.

bom ti povedal ko bom iskusu to z punco 😛

Jaz bi se vprašal takole: A je meni všeč, če je ona spodaj neobrita že npr. par mesecev? Ni mi všeč! A je meni všeč, če malenkost bode? Ni panike. Verjetno bi teb tud bolj sedlo, da ima ona spodaj urejeno, a ne?

Oprostite, ker se mešam v ta ”moški” pogovor, ampak to pa morem komentirat…

Kako ti veš kaj ima ženska rada? Tako kot imate vi radi različno pobrito (svojo in/ali puncino ”frizurco”), tako imamo rade tudi me različne. Enim so bolj všeč moški, ki so kosmati, drugim tisti ki so pobriti, spet tretjim pa tisti nekje vmes 😀

Ti pa svetujem, da si ”pravega moškega” izbiješ iz glave, ker ne obstaja ena formula oz. seznam, ki bi opisoval ”pravega moškega”. Vsaka ženska in vsak moški ima svoj pogled na to, kakšen naj bi bil ”pravi moški” in kakšna ”prava ženska”.

Pikica govoril sem v imenu večine žensk. Ponavljam: Žensk. Ne 18 letnih punc, ki so imele enga fanta do zdaj pa še to v srednji šoli ali pa kaj podobnega. Skoraj vsaka odrasla ženska ima prej ali slej rada dlake na prsih in malce na trebuhu moškega.
Mi je še vsaka do sedaj rekla, da ji ni všeč in noče imeti golega oz. čisto pobritega moškega kot bi bila otrokom v postelji :). Vse preverjeno ljubica, vse je preverjeno.

Hehe ti že veš 😛 Si bil s tolikimi ženskami, da lahko sklepaš, da so one reprezentativen vzorec iz katerega lahko posplošiš ne samo na eno generacijo žensk, ampak na vse ženske, ki niso najstnice?

Sploh pa tudi jaz nisem govorila o najstnicah in tudi ne o popolnem britju. Sem samo rekla, da okusi so različni in da je posploševanje popolnoma brezpredmetno. Zaradi takih spolnih posploševanj se potem mladi sekirajo in mislijo, da so ”nenormalni”, ker se ne morejo identificirati s kriteriji za ”pravega” moškega in ”pravo” žensko.

Ampak ok, se umikam iz debate, s takim profičem kot si ti (ki je vse preveril in si vzame pravico, da vsako naključno žensko kliče ljubica) se ne morem kosat v debati…

Za posploševanje ne rabiš izkusiti 1000 žensk. Tako kot definitivno ne rabiš izkusiti 1000 žensk, da bi spoznal ženske, njihove namere in kako razmišljajo.

Poleg tega obstaja komunikacija, pri kateri lahko in tudi vedno vse zvem kar moram vedet pri ženskah. Pa naj bo prijateljica ali pa zgolj znanka. Ljudje se pogovarjamo veš.
Lahko bi poskusila, bi videla, da ni tako hudo kot pravijo… Ljubica.

res nimam iskušen še z nobeno, ampak vem pa to da se fantje mojih let(najstnili) v večini brijejo eni redno drugi občasno, in to je preverjeno, pa tudi punca nobena ni rekla da ji to ni cool ko se pogovarjamo o tem.
zraven tega je pa tudi higijena lažja, ker se nič ne prijemlje na dlake, kaj s tem mislim si pa sami predstavljajte
defitivno bi pa mene motilo če punca nebi mela dol urejene muce, in ja najbolj me vzburjajo popolnoma pobrite

Mja no… počakaj ko boš 5-6 let starejši, okus se zelo spreminja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close