Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Hrvatje imajo raje Srbe kot Slovence

Hrvatje imajo raje Srbe kot Slovence

Včeraj sm gledu telefonsko anketo po HTV-eju z naslovom:
Kdo je vam boljši sosed ? Slovenci ali Srbi ? In zmagali so Srbi.

Moj komentar: pred 10 leti so Srbi klali Hrvate (in obratno) in zgleda da je to že pozabljeno in oproščeno.Nas Slovencev pa ne marajo samo zaradi teh par mejnih incidentov in ker jim nočemo pustiti teh par litrov piranskega zaliva.

Ja človeška pamet je omejena in nerazumljiva.
Pa naj še kdo reče da Hrvatje niso čuden narod.

Vaš komentar ?

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Komentar ni potreben.

Na koncu res izpade, kot da so Slovenci zakrivili Vukovar in na tisoče pobitih Hrvatov.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Eh… Ma brezveze sploh še kej čez njih govort, k ne bo itaq nič boljše… Mogoče bo čez 70let, ko se bodo generacije čist zamenjale… :\

nova
Uredništvo priporoča

Kar naj jih majo rajš…sej jih bojo hmal lahko na počitnice vabil, ker Slovenci ne bomo več dol hodil!

Važno, da bomo zdaj spet priča desetim mesecim pritoževanja čez Hrvate, julija 05 bo pa spet pol slovenije šlo dol na dopust, pa čeprav bodo septembra spet vsi jamrali kako so imeli slabo postrežbo in da so jih 40% povišane cene totalno preteple po denarnici.

Have phun, dobite kartico iz Grčije.

Lepo je v naši domovini biti mlad…:)))

Slovenec je kamot človek.In ker je kamot, hodi na dopust “kamot”.Slovenec je hodil na Hrvaško pred 20 let, zato hodi še zdaj. Stara navada, železna srajca.Lahko mu daš penzion v Grčiji za 30 posto ceneje, ne bo šel, ma ni šans, ker bi moral it z letalom. Brrr..Pa še slovensko dol ne bi mogel govoriti in se potem pritoževati, da se Grki delajo, da ne razumejo.

Hrvatio vse to dobro vedo. Da je Slovenec kamot in hvaležen gost, ki s ebo vračal k njim, ne glede na vse. Zato se ne trudijo, da bi ga karkoli prepričevali, če pa je njegov obisk garantiran. Prepričevati morajo Italijana in Nemca, ki pa nista tako “kamot” in njuj obisk ni vnaprej zagotovljen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

jaz vem da bom še vedno hodila v Dalmacijo na morje, ker mi je tam the best..nobena Turčija, sploh pa ne Grčija se ne morjo primerjat. Zdaj že več let nisem bla, vendar mam že močno nostalgijo..

Sej na koncu niso zmagal Srbi, 51% proti 49% je bilo za Slovence, čeprav so Srbi vmes vodili. Nad komentarji mimoidočih v Zagrebu sem bila in nisem bila presenečena. Tista o Slovenkah ki ne morejo brez Dalmatincev je bila kar na mestu, eden jer rekel citiram: “Slovenci su 100 puta gori od Srba!!” Naj mi kdo razloži, kako smo lahko hujši??? Očitno so jih čisto premalo poklali!!!! Kaj pa največji šok?? Komentarji v Ljubljani. Poleg tega da niti pod razno niso bili tako kritični(beri sovražni) do Hrvatov kot oni do nas, jih je večina odgovarjala hrvaški novinarki v hrvaščini!!!!!!!!?????????? A si morte mislt?? Predin kot gost oddaje pa je itak govoril perfektno hrvaško.

Ce bi gledal oddajo do konca bi videl, da so za malenkost zmagali Slovenci in sicer z 51%.

Zoran Predin, ki je bil gost te oddaje “Nedjeljom u 2” je koncal z besedami, da je morebiti k rezultatu pripomogel tudi on s tem “da bodo ljudje videli, da niso vsi slovenci ……” in na koncu povabil voditelja celo na koncer ….. pa makar v Piranski zaliv.

Robi, tudi sama sem gledala to oddajo, gost je bil Zoran Predin in očitno je nisi gledal na do konca, kajti zmagali so Slovenci kot boljši sosedje, čeprav so v začetku vodili Srbi, bilo pa je 51%SLO-49%SČG, tako da ne dodajaj na ogenj še ti. Sicer pa Hrvati so pač Hrvati, so takšni kot so, smozavestni in primitivni, nas ne marajo, to, da nas pa ne marajo pa so zakuhali le politiki in nihče od nas navadnih smrtnikov. Sama hodim v Dalmacijo že vrsto let in vsem dosedanjim trenjem med nami navkljub, sama nisem nikoli imela težav ne s postrežbo ne z ničemer. Kako mnenje pa imajo sedaj o nas Hrvati, pa si vsi skupaj lahko preberete na tem linku.

/www.iskon.hr/forum/thread.jspa?threadID=119836&tstart=0

Pa lep pozdrav vsem !!!

Frčika napisal:

> in očitno je nisi gledal na do konca, kajti zmagali so Slovenci
> kot boljši sosedje, čeprav so v začetku vodili Srbi, bilo pa je
> 51%SLO-49%SČG, tako da ne dodajaj na ogenj še ti. Sicer pa

Aja uuuuuu…pol je pa uredu. Halo :)? Procent gor al dol nima veze… mi smo v istem rangu s srbi, zdaj pa a se to tebi zdi OK al ne se pa sama odloči.

lp ajs

Meni je prav malo mar, kako nas imajo “radi”, sicer se sami samo napihujemo z to Evropo in jim grozimo tako ali drugače, pa jih ne zagovarjam sedaj, kaj pa imamo mi sedaj od nje????

Glavno, da bojo imeli Hrvati sedaj slalom za SP in ne bodo hodili k nam delat škode. Mržnjo med ljudmi pa itak vedno delata politika in cerkev.

Hrvati še med sabo ne znajo met radi (Dalmatinci ne marajo centralne Hrvaške oz. Zagreba, Istrijani ne marajo Zagreba…), kaj šele svoje sosede 🙂 Itak so pa totalno neotesan in primitiven narod (že njihovi navijači so obup, sej ne da bi bli naši bogve kak zgledni, ali ipak), za moj okus so najhujši na balkanu…100x rajš mam srbe, črnogorce, bosance, makedonce…dejstvo je, da se med sabo nismo nikol preveč marali, pa se najbrž tut nikol ne bomo. In men prov dol visi.

saj se ne sekiram, mi je pa zanimivo pač kako razmišljajo.

jaz osebno imam par pozitivnih stvari od evrope, zate ne vem.

jebi ga, tako se to dela, tle ni prijateljev ampak so samo interesi in ni treba bit bolj papežeki od papeža in se delat lepega. mogoce te bodo ostali trepljali po rami, v resnici se ti bodo pa smejali za hrbtom od amerike naprej do avstrije in italije. life sucks ne.

a hrvati bodo imel tekmo v smucanju? kul

lp ajs

Zelo lepo branje – na tem linku, ni kaj. To lahko marsikaj pove o njih samih.

Edino to ne razumem, kaj ima v tem primeru zraven cerkev. Tudi takšne nerazumljive besedne kombinacije delajo umetno mržnjo med ljudmi in sovraštvo do cerkve, ki je potem dežurni krivec tudi za to, da nas Slovencev drugi ne marajo. Nazadnje izpade, da smo res podobni opisu naših dragih sosedov.

In zdaj boš jokal? Pa kaj, naj jih Srbi še mal natolčejo si ne zaslužijo drugega. Še mi bi se mogli s Srbi združit pa jih uničit govna debilna!
Srbi so itak kul ljudje.

Zato pa Hrvate je treba sam je.bat v glavo, pol so pa priliznjeni ko cucki

Napisala sem, da vedno dela mržnjo med ljudmi cerkev in politika. Če si narobe razumela, tvoj problem.

Ja imeli bodo slalom na Slemenu ali kako se reče ta njihob breg v Zagrebu, ne vem pa, ali moški ali ženski, celo datum so jim določili in sicer 20.1.2005, sedaj se ne bo botrebni izživljeti na Zlati lisici. Sicer pa so imeli večraj na HTV prispevek o tem, kako delajo ta poligon, koliko 100.000 kun jih bo stalo, itd. Zgledalo pa niti ne bo slabo, sicer pa zagotovo sledijo še ponovitve in bahanje, tako da še boš marsikaj slišal.

pa pa

ko vas takole berem sploh ne morem dojet, da med vsemi svojimi komentarji imate še jajca napisat, da so hrvati primitiven narod in bla, bla.

ja, sem hrvatica, ki že celo življenje živim v slo in sem tudi ponosna na svoj dom.istočasno, pa na svojo domovino-HRVAŠKO.Moja dva sta oba iz dalmacije in imam veliko(ampak res VEEEELIKOOOO!) žlahte v dalmacije, pa še od nikogar od njih, njihovih znancev, prijateljev ali kogarkoli drugega nisem slišala nič slabega čez slovence.
tisti ki ste se tako pogumno razpisali o negativnosti in nastrojenosti hrvatov proti slovencev ste žal padli pod vpliv medijev in tistega kar prodajajo.če bi enkrat dejansko spoznali ljudi, se vživeli v njihov lajf bi kmalu videli, da so čisto isti kot mi.ja, ne boste verjeli…ISTA VRSTA.
Že večkrat je šel kakšen frend ali frendica z mano k mojim na počitnice in veste kaj so rekli:”pa sej so čist d best!”HALO!in to je to….mediji sperejo možgane, vi pa nasedete.
sploh pa komentar:”mogoče jih niso dosti pobili!” da je nekdo sposoben reč za kogarkoli kaj takega, pa po zdravi logiki nima veliko v glavi kaj šele v srcu.

Očitno tekmuje-te za njihovo naklonjenost, če vas je izzid tako zelo prizadel.kaj ste pričakovali SLO-100%,SRBI-0%???

Hmmm….

lep dan!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close