Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kje dobit zdravniško potrdilo?

Kje dobit zdravniško potrdilo?

Ali kdo ve kateri zdravnik v Celju ali okolici, bi mi napisal zdravniško opravičilo, da sem bila v času izpitnega obdobja “kao” bolna. Rabim ga ker nimam opravljenih vseh izpitov in tako nimam pogoja za vpis v višji letnik! Ali ga je že kdo kje dobil in kje? Ga tudi plačam če je treba!

Pa ne me zdej vsi šinfat zarad mojga posta, to je resen problem, s katerim se sreča mnogo studentov in če se mnogi tako “prešvercajo” naprej zakaj se nebi še jaz!!! A ni tako?! =)

LP

Vem, kje ga dobit.

Samo plačilo je pa v naturi…

Kaj se zgražaš, tudi drugi tako delajo,…

Full duhovito ja! Ti se norčuješ men se pa kolena tresejo al ga bom dobila al ne!!! =)

nova
Uredništvo priporoča

no, to je dobra priprava za plačilo…

kar naprej tako

Kdaj rabiš spričevalo?

hehehe…čimprej =)

daj telefonsko ali mail da se dogovoriva

Ah pa saj vem kje imate ordinacijo g.doktor Skupinski…se jutri oglasim pr vas!

NO, resno sem mislil…
pa nic

in kje ga bi dobil če bi pristala na to???

pokazal bi ti ga…

drugo zate ni važno

Na našem faksu si s takim potrdilom samo rit obrišejo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

na kterem faksu to? upam da nisva na istem! =(

Pravna MB

Pri ans teh opravičil nihče ne upošteva.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zaradi takih kot si ti pošteni naje*ejo.

Ja mogoče se res kdaj zgodi, sicer pa kdo danes gleda na druge, vsak samo za svojo rit skrbi! Zakaj potem še jaz nebi! V kakem drugem primeru sem pa jaz tista ki naje*em zaradi drugih! Smola pač!

aja, pa povedala mi boš, kaj naj piše na potrdilu…

Čisto prav imaš.

baby_blue

Pejdi k svojemu osebnemu zdravniku, pa se poskusi kaj zmenit ! Če si imela v zadnjih letrih kakšno operacijo al pa kej podobnega, nej ti kar to napiše… bi moglo delovat ! :)))

ne žal (oz. na srečo) nisem bla še nikol zlo bolana, tko da bi si blo treda vse zmislt!samo kaj si naj?hm?sicer pa če bom našla takega zdravnika ki mi bo pripravljen to napisat, bo že vedu kaj naj!a ni res?

Ja kater fax pa hodiš na EF sploh ni problem sem se šla jest za kolegico pozanimat pa so mi v referatu rekl nej sam neki od dohtarja prnesem pa bo vse uredu nič ne komplicirajo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close