Najdi forum

mokre sanje

zdravo,
star sem 16 let in še nisem imel mokrih sanj, ali je to kaj narobe? mastrubiram pa vsak dan…
L.p.

Mokre sanje niso “obvezne”, mnogi jih niso nikoli imeli, ob rednem masturbiranju niti ni “potrebe” po njih.

Matjaž

jaz sem sedaj star 25 let in se lahko pohvalim da nisem imel nikoli res nikoli niti najmanjših mokrih sanj.Se spomnem da sem se začel zadovoljevat tam pri 8mih letih in sem vsak večer pred spanjem vsaj 1x to obavil in res mi je pomagalo seveda sem tudi med dnevom kdaj počel to ponavadi še posebaj med 13 im in 16 im letom tudi večkrat na dan morda mi je to pomagalo da nisem imel mokrih sanj. Moj brat ki je 3 leta mlajši pa je mel med 14 im in 16 im letom zelo pogoste mokre sanje se prav spomnem kako je bilo ko si zjutraj ni upal iz postelje če sem bil jaz še vedno v postelji no s časom ko sem mu razjasnu oziroma sva skupaj po strokovni literaturi izvedela da so mokre sanje naraven pojav se pred mano ni skrival ko je zjutraj se zbudil moker oziroma vležen sem mu kvečjemu pomagal uredit posteljo. Res fantje nevem od česa so odvisne mokre sanje zase lahko rečem da mi je zadovoljevanje pred spanjem pomagalo mojemu bratu pa ni. Pomoje je to odvisno od vsakega najstnika posebaj. Lahko pa vam svetujem da naj vam ne bo nerodno pač takšna je puberteta.Tisti pa ki jih niste imeli se ne norčujte iz tistih kateri jih imajo ker verjamite ni lepo se zjutraj zbudit moker. Pa lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Jst jih do sedaj tudi še nisem imel, pa sem star 18. Je pa res da se redno samozadovoljujem in da sem z samozadovoljevanjem začel še preden sem sploh imel izliv oz spermo. Jih pa nič ne pogrešam 🙂

hvala vam:) se bolje počutim

pozdrav
star sem 13 let in se samozadovoljujem vsak dan ampak ne mastrubiram je kaj narobe?
zadovoljujem se tudi večkrat na dan do vzburjenja

star sem 13 in še nimam sperme… je kaj narobe? (redno masturbiram)

Nič ni narobe. Eni jo dobijo prej, drugi pozneje. Boš imel pa same “sitnosti” z njo.

Star sem 14 in pol pa še vedno nimam izliva. (Redno manstrubiram)

Star sem 14 let redno mastrubiram nisem še imel mokrih san, tudi sperme se nimam je to narobe?

kot student filozofske fakultete v mb sklepam da je to nevarno. kajti mokre sanje povezujemo z mokroto –> dezom kaj nas vodi do poplav oz. bogoviom besom katermu ni vsec da mstrubiras vsak dan in te bo kaznoval.

Star sem 12 let rad bi meu spermo kako dobiti hitrwje

Kaj si želiš biti očka. Užitek pri mastrubiranju če imaš spermo ali ne je isti no skoraj isti.

Star sem 13 let in imam mokre sanje že od 10 leta jas si želim imeti otroke ampak res se ni prijetno zbuditi moker

Ko masturbiram pridejo na glavico le pikice sperme.Je to normalno?Star sem 12 let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close