Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Koliko velikega imate rade

Koliko velikega imate rade

Ej, ful me zanima, ali imate res rade ful velikega in debelega, ali vas tudi majhen lulček zadovolji. Jest moram rečt, da sem probala tako velikega kot majhnega, pa moram rečt, da mi bolj odgovoarja manjši, tam do 16-17 cm, ker vse kar je večje me boli.
Sem pa probala tudi s ful velikim, se mi zdi, da je bil kar nekaj čez 20 cm, pa vam moram rečt, da me je bolelo tako v maternici kot med nogami. Drugi dan sem bila vsa povožene. Zato se veliko raje odločam za tisto srednjo dolžino lulčka, pa še fino ga lahko pofafam. Vse kar je daljše mi sploh ne odgovarja.
Ko bom imela stalnega fanta, dejansko bom izbrala tam nekje do največ 17 cm.
Kaj pa vi, povejte vaše izkušnje

LP 5RA!

14-15 cm

4-6 cm

nova
Uredništvo priporoča

Ej tud jest sem mela podobno izkušnjo, kot ti, ko sem imela fanta, ki je imel kar dolzga 21 cm, pa mi je od začetka kar pasalo. Je sicer ob seksu, ko mi ga je potisnu do konca v maternico zabolel, a mi je na začetku kar pasalo, potem pa so bile bolečine preveč pogoste. No po nekaj času sem se odločila, da se tega fanta znebim, ker mi ni bilo več všeč. Sicer fant je bil super, prijeten pa vse, a kaj ko pri seksu mi take bolečine niso več pasale. On se je sicer skušal truditi, da me nebi bolelo, a kaj ko sva se oba pribljiževala orgazmu, je proti koncu šel vedno pregloboko, to pa me je preveč bolelo in me je tak sex minil. Tako da sploh nisem več doživljala orgazma.
Mi je bilo zelo žal, da sva se zaradi sexa razšla, a ne moreš živet celo življenje z bolečino pri sexu.
No sedaj imam fanta, ki ima bistveno manjšega nekje 15 cm, pa moram reči, da je res super, včasih se potrudi on in jaz ko sem na njemu, da mi doseže maternico, a ta bolečina je tista prijetna, ki mi paše. Resnično se mi zdi, da preveč dolg penis ni prijeten za žensko, saj meni to ne odgovoarja in resnično mi paše nekoliko manjši.
Zopet rada sexsam!
LP Karmen

Mi je všeč, ko ženske priznajo, da dolžina ni vse 🙂

ma lažejo.. 🙂 debelina je še kako pomembna.. :))

jej,
Nekaterim to res paše, a ti moram povedat, da to ni to. Jaz sem na začetku res da uživala, a je bilo to preveč in moram reč, da sedaj mi res paše normalen in ne predolog in ne predebel. Pomembno je da ga res čutiš in da u tem uživaš.
LP

Lepo da so še punce ki priznajo da so jim všeč tisti z manjšim.
Moj je velik cca 15 cm

moj fant ga ma velizga 15-17 cm

Moja dolžina penisa je 14cm . Punce pa imajo rade različno dolžino. Jaz se pa preveč obremenjuem s tem če je ta dolžina čisto dovolj,….. Lahko poveste kakšno svoje mnenje ,… Lep pozdrav

za nekatere punce je dovolj 14 cm za nekatere pa je tudi 19 in več cm premal. odvisn od punce. jaz ga imam 14 cm tudi pa sem bil že z veliko puncami pa je samo ena rekla da ji je bil premajhn pa ne da ni uživala v sexu bilo je vse cool tudi do orgazma je prišla samo da njej bolj paše če ga začuti globlje.

jaz mam 13 cm penisa,kije vedno na voljo za punce

Vidim, da se kar veliko pogovarjate o dolžini penisa, a me zanima, kako ga merite:
– od jajčk pa do glavice, ali
– od trebuha pa do glavice.

Ne vem od kje je najbolj pravilno merjenje?

LP 5RA

hahaha.. meriš ga od začetka korena..
jes mam 19cm, pa 13 obseg..

tudi jaz mislim da velikost ni pomembna,pomembna je strast,predigra,mene moj zadovolji tudi z jezikom ali s prstom,priznam pa da imam najraje njegovega tiča v sebi,tko da moški nehajte se obremenjevati z velikostjo,vi sam sekite

Dolžina res ni glavna zadeva. Širina pa je. Debel, zmerno dolg, in pritrjen na zrelega ljubimca, ki se mu ne mudi in ima občutek.

Meriš ga od začetka korena(tam kjer se začne pod trebuhom pa do konca glavice)!
Jst mam 18cm dolžine,in 12,5 obsega

Jaz ima rada vse daljše od 22 cm in obsega večjega od 16 cm..

.. moj je tam okol 24 cm

Po rezultatih sodeč, vidim, da si jih penis večina meri kar s toplomerom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close