Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost x-core obliži za povečavo penisa

x-core obliži za povečavo penisa

tukaj pa me zanima ali je že kdo kupil in uporabljal x-core obliže za povečavo penisa. zanima če so bili učinki res vidni in je penis res kaj zrasel v dolžino. res upam da boste iskreni ker sam razmišljam za nakup teh obližev,vem pa da trgovci veliko več obljubljajo kakor je res,zato se obračam na vas kateri ste to poskusili.

pozdravljen.. xcore obliže uporabljam že en mesec in ni nobene razlike :S Lažejo

Ne nasedati! Nobene maže in tablete ne morejo dolgoročno povečati penisa. Edini način za podaljšanje je prerezanje ligamenta in uporaba mehanskih “mučilnih” naprav več mesecev, s čemer se izgubi kot erekcije. Širina se pridobi z injiciranjem lastne maščobe, tudi to ni dolgoročno.

Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

pa delujejo??

Jah recimo, da deluje. Ni bilo tistih 7 centimetrov, kar piše tam. Je pa 2cm na uč po enem paketu.

se jih splača nabavit? Kako pridejo zapakirani če naročiš po pošti? Ker nebi rad da vsi vejo da sem jih naročil.
LP in hvala za odgovor 😉

Jaz se naročil poštno ležeče, da se nebi videlo. Pa je bilo itak v navadni rjavi škatli. Drugo rundo sem naročil domov.

pa dejansko delulejo al je to nateg folka?

Ja normalno, da je to nateg folka… Če bi se penis dal povečati z tabletami, sirupi, kremami in podobnim sranjem, bi vsi moški imeli 20 centimeterske batine… Samo idiot bi kupil te zadeve za “povečavo” penisa!

jih je kdo preizkusu 😉 ker jst bi jih tut

živjo, zanima me, ali se splača kupit te obliže…ali dejansko delujejo?
In ali obstaja še kaj drugega za povečavo penisa? Kake pripomočke uporabljate ali pa kake vaje ali karkoli…
Hvala 🙂

tud mene zanima če je za poskusit??
ima kdo izkušnje?
pa po resnici prosim

mene zanima če to dejansko sploh kej deluje pa če se da to kupit v lekarnah in kolko stanejo

a to sploh deluje??
kr koker gledam kar dobro pomagajo…ke res tako kakor to prikazujejo?

mene pa zanima, zakaj o teh x-core obližih nikjer ne najdem NIČ na internetu, razen na velforma spletni strani?? Ima kdo kakšen link do tuje spletne strani, ker ne zaupam njihovem opisu na strani, rad bi še videl druge strani pred nakupom …

Me mika, da bi naročil en paket, samo stane 40,00 :/

zdravo….če je kdo probov nj prosm pove k mam namen kupt idin če deluje ! nj napise kok cajta jih ma pa a res delujejo a ne…k en je kle napisov d deluje en pa d ne S:

to je en navaden nateg, prvi teden razlika 0, drugi teden razlika 0, tretji teden razlika 0, …., po petih tednih razlika 0. škoda vsakega evra.

deluje al je nateg folka?

Preizkusil in rezultat je 0.
Kar se mene tiče je čisti nateg. Najbolj plačani flajštri. Bi blo zanimivo dat na analizo pa pol na tržno, kje so te sestavine skrite. Čist navadn flašter z limom.


star sem 15 drkam približno 2 do 3x na teden in imam 20 cm in ne uporabljam obližev. če bi lahk bi vam poslal slikco ampak nwem če tole gre imam pa tudi bolezen Peyronijevo to pomeni da imaš penis zvit v eno smer npr. leva,desna nekateri navzdol zelo malo primerov pa je da imajo spolovilo obrnjeno navzgor

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close