Najdi forum

vdihavanje

Lep pzdrav
Mene pa zanjima, kako se imenuje ona stvar(pepers)ali nekaj ki se ga vdihava skozi nos za povečanje orgazma.
A mi lahko kdo pojasni kaj sploh je to in zakaj se uporablja
lep sončen pozdrav

hm
tocnih podatkov nimam
v globali je pa to ena mejhna flaska,iz katere globok vdihnes cez nos
in potem je bojda orgazem bolj intenziven
iz cesa je itd nevem

mislim da je to vse
pac a bos drku al pa fuku, bojda ti bolje pride
to je vse

LP

Na, nekaj čtiva (BTW, upam, da bo dovolj zgovorno, da te bo odvrnilo):

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče drugi link ni najbolj primeren, ker gre pravzaprav za reklamo, kjer spretno povzamejo (oz. insertirajo) članek iz Mladine, kjer prikažejo samo(!!!) pozitivne učinke tele zadevce. :o(((

ejga to je najboljs kr sm do zdej sprobu!
najprej te zaflešira, minuto ti ni nč jasno-super filing, pol si pa res potreben!
sam je tud odvisn kaksnega dobis. jz sm ga vzel dvakrat pa drugič ni blo tok dobr, tko da pol nisem več uzemal.
lp

Jaz sem že probala popers in naj ti iz lastnih izkušenj povem, da ko popres vdihniš te fuuuull zaflešira. Tam kakih 5 sekund si čist zadet, pol te pa popusti in nimaš več flešov, razen če ne vdihneš šeenkrat. In če hočeš bit potreben moraš pustiti da popers IZHLAPEVA v prostoru nekaj časa, potlej si šele potreben.

Naj vam razjasnim,da obstaja veliko razlicnih popersov,povrhu vsega pa se orginal ter “doma narejeni”….Ponavadi se poprers uporablja na partyih,to so flaserski popersi….najbolj kvalitetni so iz Amstrdama.Popersi kupljeni v seks shopu…naj bi bili afrodiziak,vanda mislim oz vem da je to vse v glavi…tko da… Sem jih ze vse vrste probu ,in mislim da so malo skodlivi,saj glede na sestavine

poppers, in še nekaj imen, Liqud gold itd.

Ampak ne svetujem preveč.

Baje je najboljše na koksu al pa na horsu – baje si železni 😉

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

to je ene sorte razredcen razredcilo za barvo, v grobem no.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close