Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost POMOČ SMEGMA NA LULČKU

POMOČ SMEGMA NA LULČKU

zivjo,star sem 14 let in potrebujem pomoč.jaz si nikoli nisem pral lulčka in sem nekaj tednov nazaj dal kožico dol.za kožico je bila cela plast te smegme.poskusil sem jo odstraniti a moja glavica je zelo občutljiva.Ta smegma je bila trdno zalimana gor.poskusil sem jo oprati z vodo a ni šlo dol.prosim pomagajte mi.po nekaj tednih bom najbrž povedal staršem in šel k zdravniku.Če ima kdo kakšen predlog, kako naj to odstranim mi naj prosim pove, ker res nočem k zdravniku.

Hej, najbolje da to redno in počasi pereš. Vsakič bo šlo malo več dol. Mogoče bi blo dobro provat z oljem, če se v njem bolje raztopi.

Jaz sem se tudi zelo redko umival pod kožico ko sem bil mulc. Kasneje ko sem začel s puncami sem se pa začel umivat in to prakticiram sedaj tudi naprej seveda. Vsak drugi dan je OK če se umiješ. Verjamem da imaš občutljiv penis, ampak kožico moraš potehnit dol in potem zdrgnit s prstom vso tisto umazanijo stran, potem opereš z milom in spereš z vodo. Stvar ponavljaš dokler ne gre vse proč. Če boš vsak dan po malem poskušal boš ugotovil kako ti najbolj leži to umivanje tako da te ne bo bolelo. V glavnem ni noben bavbav. 🙂 Če boš imel probleme kar napši tukaj. Srečno!

vsak drug dan umivanje?? lulek ima ja že po enem dnevu kar ornk vonj, kaj šele po dveh dneh

Verjetno zavisi od posameznega lulčka, iz prakse vem da je vsak drugi dan ravno prav.

Moj najboljši predlog je: vzami polovico limone in si stisni to tekočino gor, nato drgni s trdno krpo.

Odstriži si ga pa bo blo kul😊👍

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close