Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost VELIKOST PENISA V PUBERTETI

VELIKOST PENISA V PUBERTETI

Star sem 13 let in moj penis v dolžino meri 15,5 cm. Zanima me ali je to pri mojih letih povprečno nad povprečno ali podpovprečno. Zanima me tudi velikost fantov v moji starosti. Prosim ne odgovarjajte mi s tistimi splošnimi odgovori 😀 Hvala za v naprej!

Pri 13 letih imaš za moje pojme kar velikega. Moj je nekje 14-15 pa sm star 17 let. Glede sams velikosti fantov je pa najtežje sodit. Eni so že v 7 klasu 190 veliki, jst sm pa npr zrastu šele ko sm prišel v srednjo šolo na hitro pa sm sedaj kar dobre višine.

za tvojo starost je kr velik. Jaz sem 15 pa imam 17 cm, s tem da sem se šele z zadnjem letu ful razvil in zrastel.

nova
Uredništvo priporoča

moj je 20cm pa mam 17 let. v zadnmu letu mi je res zrasu drgač je pa 15,5 čist uredu lahko pričakuješ še ene par centimetrov 😉

Star sm 13 pa mam dolgega 16 centi zdej mi je full zrastu drugac pa mislim da je 15,5 cist vredu.

15 cm, 17 cm, 20 cm, kot, da bi gledal graf… Fantje, še enkrat izmerite, pa ne od riti meriti.

A bi se dal te dolžine tičev spravit v en forum da ne bo vsak posebej pisal.

p.s Za svoja leta imaš predolgega in te ne bo nobena marala 🙂

Govorim resnico:
Imam 14 let visok sem 175cm,težki 70kg športen.Pri 13 sem imel dolgega 15,5potem mi je zrasel na 16cm.Sedaj sem star 14let in imam 17,7cm.Upam da mi bo še kakšen centi ali dva zrasel.Drugače mi gre pa na živce ko sem v šoli in se mi dvigne,ker se tak opazi da mi stoji.

jaz sem star 13let in moja velikost penisa je 6cm. mene skrbi če imam premajhnega???

tvoj je povprečen brez skrbi moj je komaj 6cm pa sem star13!!

jz sm star 12 in mam 14cm

moj penis je dolg 12 cm, star sem pa 14, je to normalno ali podpovprečno?

star sm 13 pa je 9cm a je to normalno?

Jaz sem 12 let in mesec tehtam 40 in mam 9 cm , je normal ?

jaz sm star 12 in imam 12 cm dolgega

Ja sm pa str 17 in imam 89 kg. Visok pa sm 185 cm. In imam penis dolg 19 cm, njegov obseg. pa je 17.5 cm. Ko gledam sosolce v slacilnicah se zdim sam sebi kar nadpovpre. cen. Saj ma nobrn skor nc v gat ah. Imel sem ze veliko spolnih odnosov s svojo punco. Ona pravi, da je zadovolna. In ko jo fukam on cvili in se dere. Upam da ji pase. Zadnjic je mela tudi orgazem. Kak je bla moja postla mokra. Ups. Upam, da.moja mama tega ne zve… Bla je lih na potovanjuuuu…. Aja kondom imam pa od dureksa. Mi je lih prau. No v glavnem sex in velik kurac more bit… Za vprasanje me kar kontaktirajte…

Čujte jas sen star 15 pa mam 10cm dolgega. A je to prakratko?

Ja js sm isto 15 str pa mam 18 cm pa 183 velk

Just sm star 14 pa mam samo 9 cm dolgega. Upam da se velik zrase.

JAZ SEM STAR 21 LET PA MAM 12cmmmmmm !

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close