Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zakaj slovenke ljubijo južnjake, Slovenci pa južnjakinj ne?

Zakaj slovenke ljubijo južnjake, Slovenci pa južnjakinj ne?

Že dalj časa opažam slovenke s čefurji – oni govorijo po njihovo, naše pa se zelo trudijo govort po čefursk, da bi jim ustregle… So trenerkarji eksotika in zato tako zaželjeni, ali pa neše pač rabijo trdo roko?

Al pa trdga tiča. 🙂

You never know when an old calendar might come in handy! Sure, it's not 1985 right now, but who knows what tomorrow will bring? -Homer Simpson

…le-te lahko dobijo tudi pri nas!

nova
Uredništvo priporoča

Mater si ti en posploševalec.

a po tvoje bi se moral samo isti z istimi parit? :))))

lp ajs

Z drugim delom stavka se vsekakor ne strinjam… južnjakinje so mačke in pol (Hrvatice, Dalmacija – Split, Srbkinje, Novi Sad, Beograjčanke, Črno gorke, tud kaka Bosanka huda se najde)… :PPP

Nimam nič proti izjemam, predrom, lezbikam… KO PA JE PREVEČ… PA JE PREVEČ!

in prvgo in drugo so stereotipi- če bi jaz to napisal, bi me primož že davno zbrisal…

Ja, juznakinje so kewl. Mislim, zej ko so mlade… hehe… ce se pa spomnem sredne sole in cistilke.. hm… pridem do zaklucka da juznakinje niso material for marry. ^^

Jaz ne delam razlik, to se mi zdi primitivno, je pa res, da se mogoče mal drugač obnašajo do žensk, pa tud do ostalih stvari, sam ni nujno, da je slabše. Eni tako, drugi tako. Moj je bil Hrvat, sam ni nosu trenerke 🙂 Pa kaj, če je bil. Dokler je en do mene OK, je tud men v redu.

Mislim da so jim trenirkarji bolj všeč ker je lulček bolj opazen….
saj veste vse neki binglja…..in to nekatere punce ful privlači

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Oh, fuuuuuj…..

Nikoli ne bi imela enega takega kot ga opisuješ ti, za partnerja!

Bljak, si pa res opisal enega primitivca…

“južnjakov” je v sloveniji recimo oko 10%, pa še mađari, italijani pa kaj vem kdo še vse…ostalih 80% je Slovencev. A ni logično da je večja verjetnost da fant nabaše na eno Slovenko kot na eno Madžarko? :)))

lp ajs

Če ti fukarš za šport na dopustu po jugu je eno, kar pa se dogaja v sloveniji pa drugo. Morš gledat dolgoročno. A poznaš problematiko Soške postrvi? To se lohk zgodi slovencem čez 50 let!

Jst sm glih danes razmišljala, da bi ti mogu met južnjakinjo 🙂 Ker jih je velik temnih 🙂

Južnjakov cca. 100.000
Italjanov 3.400
Madžarov 8.000……………Slovencev 88%

no evo! :))

lp ajs

Na žalost jih je večina takih….primitivcev!

saj vem, zato pa ne bi imela nikoli enega takega :))))

Fritz, si ti en ksenofob. Zraven pa še posplošuješ.
Če te punce ne marajo, išči napake pri sebi, ne pa da kriviš druge.
Tudi moj je Bosanec, ampak trenirko nosi pa samo doma (še v trgovino ne gre v trenirki).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close