Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Telenovele na POP TV od ponedeljka do petka 15.00 – 19.00 ko picke…

Telenovele na POP TV od ponedeljka do petka 15.00 – 19.00 ko picke…

obmolknejo:))

ok zdj pa res,kdo gleda te limonade,ter ali se vam ne zdi da to še dodatno poneumlja že tako zabit narod?

potem npr,nedeljsko popoldne na nacionalki,je biu prispevek o mascevanju žensk partnerju ki jo je prevaral,meni se to zdi skrajno neprimerno da dejansko dajejo morebitnim norcem (katerih ni malo) še ideje.

nevem no,kaj mislite o tem vi

moje mnenje je da normalen človek tega nebi gledal,ker ljudje ki to gledajo imajo neke težave s sprejemanjem ljubezni itd

nekoč mi je kolegica rekla: jaz gledam te nadaljevanke da vidim kako ljubezen zgleda…

brez zamere,samo ni pol čudno da je tako kot je

LP

Zakaj pa ti nisi pokazal kolegici kako izgleda ljubezen, ko imaš toliko za povedati, ne pa da se mora ubogo dekle o tem učiti iz telenovel…?

Nisi dojel pointa: iz tega se ne more NIČ NAUČIT, ker te take bedarije kvečjemu pokvarijo kot pa ti prinesejo kaj dobrega! Parkrat spremljaj pa boš vido o čem govorim;)

nova
Uredništvo priporoča

sj nism karitas:)

ce bi bila “za kaj”,bi ji ze,vendar tudi jaz imam svoja merila

ajde

ma ka si nor??!:))

jst sam da vidm to na tvju,je ze cas za popoldansko spanje:)

sicer pa,ob teh “veselih uricah” je vsaj z zenske strani mir:)

pa delas kaj bolj koristnega:)

ajde

Ma ne, tak mir ni fajn ker pol maš še manj od njih:)) Ko jih kaj rabiš pa to gledajo nimajo cajta:”Pusti me še pol ure na miru, zaj je glih najbolj napeto, Genovefa dela načrt kak bi ubila Floriana in pol vse podedovala ampak problem je ker se more pred tem znebit še njegovega fotra, ki sumi da se nekaj dogaja in je že najel detektiva Fernanda ki je Genovefi in njeni kolegici Esmeraldi že za petami….” Ko pa one tebe rabijo si pa prasec ker si ne vzameš jebene 3 minute točno takrat ko bi one to rade. Evo ti zaj enakopravnost!:))

ja sj

dvojna merila:) hitro ti je kapnilo

saj gre samo za nadvlado,pa kdo bo koga

ko se njim “*****” dvigne da nekaj hocejo,more bit to prec in takoj,ko pa one nekaj pocnejo se jih mora pa pustiti pri miru

zato je najbolj da se sprijaznis s tem,vsaj ves da bos imel mir ta cas:)

da skuha prej kosilo,pa da grem jaz na drug tv kaj drugega gledat,se relaksirat in se psihicno in fizicno pripravljat za pogovore pred spanjem…:)

ona:cele dneve delam,bla bla bla bla

jst(medtem ko berem casopis):da draga,jutri grem po nove baterije….:))

no ja,za1x se ni tok bad:)
sm se relativno mlad in svoboden,vendar mi zakonsko zivljenje nic kaj ne disi,telenovele pa se manj:)

Ona pa tebi:”Ne rabim baterij, mam novega jebača ki je tak huuuudo podobn onemu tipu iz telenovele….emmm…kdaj se boma ločla?” Ti:”Draga, zdaj si me pa reš šokirala!……tak genialne ideje od tebe pač nisem pričakoval!”

Majke mi, da ne bo kdo mislo da tud jaz gledam te bedarije:))))))

kaj ces:)

zenske sinapse so kalibrirane na nacin “not my job”

tako da dokler je mir pa ni pizdarije lahko zaradi mene gledajo humptie dumptie al pa paclka smuka,samo da ne poneumlja in sem potem se jaz delezen debat kako so moski prasci in iskoriscajo nebogljene postene zenske

je to videla na lastne oci….
v telenoveli:)

bog odpusti jim saj ne vedo kaj delajo:)

Hm, tele telenovele…

jaz jih ponavadi dopoldne vidim, ko grem na fitnes – dopoldne so v našem fitnesu upokojenke kar pogoste in ko gonijo steper pač rade gledajo te stvari… Takrat je tudi moje ogrevanje na kolseu krajše kot sicer.

Sicer nisem pa še nikoli prižgala Tvja zato, da bi jih gledala.

Sem pa dol padla, ko sem bila na enih predavanjih na faksu (morda bo Ariadno ta zadeva bolj zanimala, ker je francistka in jo ta dotični profesor najbrž uči), ko profesor izjavi: joj, jaz sem bil pa zadnjič tako vesel zaradi marije klare in karlosa raula….
Hm, rajši ne povem, kako so se predavanja končala, lahko rečem le, da smo bili kar dolgo časa tiho, ker nismo vedeli, o kateri knjigi govori, ki je – lenobe lene – spet nismo prebrali (predavanja iz književnosti)… In profesor je pleteničil in pleteničil, tako da zdaj vem vse o mariji in karlosu….

Ja, to je blo tud meni zanimivo, ko sm zvedu, da en moj profesor, gleda te bedarije. Bi človk kaj več pričakoval od cveta znanosti in inteligence.

mislm, sam poglejte kolk mal odgovorov je dobil tale post !!
In to sam zato, ker je punce sram priznat da gledajo to sranje,ampak sm brala rezultate ene raziskave, zakaj so popoldan use štacune prazne po celi Sloveniji.Mislm, groza kakšen folk !!!!!!!

mislm, a si lohk mislte !”!

mislim, da je kriva predvsem večerna ura.

na pomlad sem v bolnici spremljala eno in ugotovila, da moraš imet strašno jeklene živce, da to preživiš, ker toliko blesarij … ok na koncu sem se smejala.

jaz nisem gledala še niti enega dela take nadaljevanke.., sploh mi ne potegne.

kaj so to telenovele? 🙂

lp ajs

Ne, jaz ne gledam, ker so mi totalno mem….

Moja tašča jih pa gleda in ne vidim nikakršnega problema :))
Če ji je všeč.. kar naj gleda!

Samo mene ne boš pripravil do tega, da bom sedela na kavču in buljila v tiste oslarije – sem imela Esmeraldo, pa Dinastijo in imam dovolj za celo življenje :))))

Hmm…velik stvari na televiziji poneumlja ljudi oz. da rajš rečem, da se od malokatere kej pametnega naučiš (ena izmed izjem je recimo Discovery)…drugač pa naj bi bil tv namenjem sprostitvi, ne pa da bi iz tega kej pametnega ven potegnu..

Program je pač tak kot je in glede na številčnost le-teh mislim, da vsak nekaj zase najde. In če mu paše gledat telenovele nej jih pač gleda..drugi gleda boks, tretji risanke, četrti Đerija, peti Omizje…pusti človeku veselje 🙂

Tom in Đerry al Đerry Springer ? :))

lp ajs

:))))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close