Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Visoke pete, make up

Visoke pete, make up

a je katera to ugotovila, da tipi ne vidijo radi da se njihova punca full potrudi zase ko gre ven. Minice, visoke ptete, poudarjen make up jih že malo straši. Saj ne bomo poredne zunaj…

Morda jim je pa le nerodno s tako nafarbano se okoli kazat :)))))

Itak….da mislijo, da hodijo z drag queen, ne pa žensko 😉

:))))))

Itak mislim, da prevladuje trend – naravno je lepo :))))

Ja, če greš sama pol ne :)) Če pa gresta skupaj, pol še nisem videla koga, da mu to nebi blo všeč. Je pa ful fajn, se včasih tkole naštimat, pa si pol tko velik, da ti svet pred nogami leži… 🙂

Moji niso mel takih problemov 🙂 Samozavesten tip bo rad pokazu dobro žensko in bo samozavestno in ponosno stopal ob njej….kak nesamozavesten in ves prestrašen bo imel pa probleme s tem, ja… :))

Mislim, da se je vprašanje zgoraj nanašalo na situacijo, ko gremo punce same ven (Ladies night pa to..). V takem primeru, se mu res kr mal cmok v grlu naredi. Če greva pa skupaj ven, potem pa ne.

hmnja..s katerimi tipi pa ti to hodiš ven :))) ? jaz ne poznam nobenega takega :)))

lp ajs

Sej je isto…če je tip samozavesten in ma pošlihtan v glavi, pa njegova ženska tut…pol se nima kej sekirat. Če je pa ves nebogljen, živčen, preplašen…no ja s takimi jst itak nism :)))

Ma daj, bejži, ena moja prijatlca je bla skoz ono ful namazana (ampak okusno!), vedno, nikamor ni šla brez make-upa. Zaj ta njen frajer ne pusti, da bi se ona mazala! In zdaj ona hodi okrog čist nenamazana (kar je ful šok, glede na to, kolk je mela prej make-upa vedno gor), pa se ona ne počuti dobro tak, ampak vseeno se njemu na ljubo ne maže. Brezzveze.

Pa ena sošolka, njen ded popizdi, če si ona samo trepalnice namaže, ji pol guši, da ma trepalnice namazane! Wtf?!

Kaj si nor. Meni nikol noben ni s tako ven prišo. Po moje, da če grem kam s fantom, da mu bolj paše, da sem zrihtana, kot pa ne. Meni tudi bolj paše, če je on lepo zrihtan, ne pa da je ko neki kmet.

To se itak gre za samozavest.

Če ima ženska visoke špičake, minico da ima pol riti zunaj in ozko, da se vidi vse … prozorno majčko, da ravno pokrije bradavičke in da je namalana tko, da se je kmalu ne prepozna in neke frizure iz frizerskega salona … jah … taka ženska pol enostavno velja ali za pitko ali za kurbo … in ni nič čudnega, da se moški ob taki ženski ne počuti fajn … še posebej če gresta ven samo “neki spit” … Drugo je, če je kaka posebna priložnost in da se pač punca mal uštima …

Lp, Bgv

To je pa že neokusno oblečena ženska…mi pa menda govorimo o pupi, ki se normalno urihta…je okusno sexi…tip pa kr neki paničari… :((

zakaj bi bil pa nebogljen, živčen, preplašen?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Hm … heyyaaa piše … “Minice, visoke ptete, poudarjen make up ” … in da se pač ženska full potrudi, da se uštima … Ko se je ženska v “mojih časih” tako rihtala je še bilo kolikor toliko okusno … dandanes pa vidiš po cesti le še neke manekenke, ki verjetno posedajo cele popoldneve pri frizerkah in zjutraj ustanejo eno uro prej, da se nališpajo in izberejo prave cunjice za si oblečt …

Glih včeri sem se zgrozila, ko sem videla dve srednješolki, katerim bi dala najmanj 30 let … Neke minice, da niti riti ni pokrilo … neke fensi najlonke … 10 cm-ske špičake in gor neka mini bundica in se veda ogroooooooooooooooooooooomen šal (si ne upam niti pomisliti kaj je bilo pod tisto bundo) … nališpane, kot da bi mele za it v disco in neke frizure kot bi bile direkt od frizerke (ob 8h zjutraj) … In take so šle v ŠOLO!!!!!!!!!

Ne vem no … Pa niso edini tak primer … :(((( Me prime res žalost, ko vidim take punce pa se vprašam koliko dajo starši zanje, da jih vzdržujejo … vse te cunjice, ki niso ravno poceni, make-up … frizerke … in vse ostalo ..

Lp, Bgv

Ja, če res pretirava, pa nameče nase vse(pa ne upošteva pravila “manj je več”-vsaj glede makeup-a) potem je to res neukusno.

Jaz ful rada obujem špičake in minico, ampak v mejah normale,
pa kake luštne žabe in majčko,… make up pa nosim skoz,
pa me ne zanima a grem sama ven, a s frendi, a s tipom,
pač sem rada namazana(puder, senčila, maskara, šajn čez
lička in kak nežen glosek na ustka), men je to ful lepo.
Čez dan seveda v nežnejših barvah, da se čim manj vidi,
zvečer si pa okice boj poudarim, da pridejo do izraza.

Tiste ki pa se malajo zaradi tipov,
ali pa se ne malajo zaradi tipov je pa
čisto njihov problem, se pravi
da v obdobjih(ki so včasih lahko doooooooooooolga),
ko nimaš nobeneg tipa hodiš okrog čist neurejen-zame je pač urejenost, da imaš tud faco urejeno, ali pa ko dobiš tipa si pa kao naenkrat ful “natur”???!!!

Kaj pa vem, nekatere naredijo marsikaj za pozornost ali pa mir v hiši!!!!!!

kdo ti je te to rekel??

Nasprotno, jaz mojo ful spodbujam, da se čimbolj zrihta – rad imam to!

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

Ni res, jaz sem bil vedno zato da se je fajn zrihtala, še gledal sem jo kak se rihta 🙂

Men se ne da neki extra “rihtat”, če grem brez tipa ven, parkrat sem se pa mi ni blo preveč fajn ker ne vem, a misli folk pol da sem prišla pecat pol al kaj :/

pa ne, fant ne bi bil prav nič navdušen nad tem

mi je pa ful fora če grem z njim ven in se ful zrihtam (kar se ne zgodi glih pogosto), ko me folk sploh ne spozna ker sem večno v kavbojkah in adidaskah in brez make upa
to me FUL zabava ko me gledajo kdo je zdaj to :)))))))

To za smrkljice je tut mene groza…punce stare 14, 15, 16 let pa hodijo po svetu, da se človek kr zgrozi…kakšne grejo pol šele ven žurat? :(( Take bunnyke morjo nosit miss sixty jeans, pa kake kjut oprijete majčke, pulije, supergice…ne pa 10 cm štikle, pa kile mejkapa, pa pizdoritnike….Da pol zgledajo 5 let starejše in nikakve :((

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close