Najdi forum

sex brez zaščite

Kaj menite o sexu brez zaščite. To, da moreta biti oba zato vem. Knjigo Naravno in zanesljivo sem tudi že prebrala. Tisti, ki to izvajate se vam zdi v redu in kakšne so vaše izkušnje?
Hvala za vaša iskrena mnenja.

Si ne upam.
Moram preveč stvari še nardit, preden bo čas za male flikote 🙂

ej skoda se zajebavat… ce si dovolj stara za otroke in imas stalnega partnerja (nekoga s katerim se bos porocila v kratkem in razmiljata o narascaju) potem kar… ce se pa ne vidis v teh besedah potem pa NE!

ker prevec je mladih mamic ki prakticirajo “varno” spolnost potem pa cez 9 mesecev otroka oddajo v rejo ali pa naredijo splav. ce je tip tako nesposoben da si ne more natakniti kondoma potem pa bog pomagej. no ce si dovolj stara pa razmisljaj o KT. ce vaju kondom moti.. vsekakor pa ne igraj se s “naravno metodo”

aja pa se nekaj: enkrat samo enkrat sem brez kondoma (zmankal na zalost) in verjemi da ni bilo priejtno;) samo pazis in pazis…. sploh se ne mores vziveti… od takrat naprej je punca bila na tabletkah;)

zaenkrat tudi jaz nimam nobene s katero bi imel male alkoholike;)

nova
Uredništvo priporoča

to je možno samo, če moški dobro pozna samega sebe……seveda sta za to potrebna dva, ki si zaupata…..

se vedno lahko zanosi… ni potrebno da moskemu pride saj je ze v predizlivni tekocini par semencic in to je ze zadosti za zanositev… pa tudi ce se se tako dobro pozna lahko da se mu enkrat zamoci…

zakaj bi tvegal? katera je NAJMANJ zanesljiva zascita? “naravna” metoda…

a je tako tezko nataknt kondom ali pa se odsetat k ginekologu?

A si predstavljaš, da je plodnih samo nekaj dni na mesec?

In ravno takrat fašeš…

:))

Je ne podpiram, razen v primeru da se s partnerjem ne odločita, da sta dovolj stara in odgovorna, ter pripravljena imet otroka “če se zalomi”….kot so že rekli…kje je problem it po tabletke oz. kondom, obstaja pa tut že metoda cepljenja kot kontracepcije..tko, da variant je kar nekaj…

Jst sm to samo enkrat probala, pa sm bla tok živčna da je bil sex za “en kurc vredn”…tko da sem naslednji dan lepo odšetala po tabletke :))

se mi zdi, da je otrok kot posledica sexa brez zaščite še najmanjši problem

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Tega ful ne podpiram. Ok, ajde da sta dva že dovolj stara, pa dovolj dolgo skupaj, pa vse to, da sta pripravljena na to, da če ona zanosi, da bota otroka imela.
Ne pa neke šmrkljice srednješolske, ki jih je sram it h ginekologu po tabletke, njihove fantje, pa nočejo kondoma, pol pa se špilajo,pa vsaki mesec panika, pa delajo splave, pa take.
Še bolj ne toleiram tistih malo starejših, recimo mojih let, ki se gonijo okrog, pa ma kaka zaščita, pa spolne bolezni, pa splavi, pa take. Poznam eno tako, ona je mela zdaj par mesecev nazaj 6. splav, stara je pa 23 let!!!! To ni normalno!

se strinjam… ko bo pa starejsa in si bo zelela otroka pa zaradi vseh splavov ne bo mogla zanositi…

popolnoma neodgovorno!

ja najstnicam je nerodno it k ginekologu pa tudi kondome kupovat jim je nerodno…

moje mnenje: dokler ti je nerodno kupt kondom nimas KEJ razmisljat o sexu…

jao jao

….če pa že razmišljaš o seksu se pa raje sam/a sebe poseksaj

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Z zaščito mi sploh ni na daljši rok, ker me kar mine ko začutim to sranje gor – podobn problem kot par postov nazaj – hoče dol past. Brez kondoma je tisto edino pravo.

V bistvu so vse že pred menoj povedali, lahko samo dodam, da sva midva večino časa tudi kondom uporabljala, vmes sva se pa parkrat šla še metodo pazim. No, in zdaj imava ob sebi en tak nadvse lep, 3 leta star “rezultatek”. 🙂
Če sta torej pripravljena prevzeti nase vso odgovornost za posledice, ki jih takšen način zaščite prinaša, potem kar, drugače pa hitro do ginekologa ali pa do najbljižje trgovine, preden se kaj “zalomi”, in verjemi, mnogim se, poti nazaj pa ni…

Hallo!! Vsi nekaj ful o otrocih nabijate, kot da je to najhujše, kar se ti lahko zgodi! Kaj pa bolezni, kot so aids ipd., a to pa ni važno, glavn da se ded zadrži, pa da ženska ne zanosti!!?? Mislim…

sex brez zaščite?Hmmm..za sproščen sex brez zaščite sta potrebna le dva pogoja…da imaš stalnega partnerja…in da z njim načrtuješ otroka:-))

LP Esy

Ej, ni boljšga. Kakšno zaščito misliš ? proti boleznim ali zanositvijo ?
Priložnostno ali z nepoznanim: najmanj kondom, Za stalne partnerje pa vsaj kontracepcija.

jst fukam vglavnm s kondomi,ker so picke prevec fine da bi sle na tabletke
pa se ne zaupam nobeni picki da je na KT ker ko jim dogaja bo vse rekla sam da ga not dobi

+da nevem a se fukar se kje okol in neb rd fasu cesa

pr teh pickah danasnjih nikol ne ves

ne recm,sj sede na polno,ful,sam kokr sm reku
pickam ne zaupam kr se tice spolnosti in resnosti,tako da je na meni da poskrbim da zascitim sam sebe.
za njo me boli *****

vazn da je *** ok,pa da te ne psihira da bo breja in bos mu pizdarije,raj dam kondom gor

LP

Mene pa nekaj zanima, 2 dni nazaj sem imel nezaščiten spolni odnos , do izlive sicer ni prislo v notranjosti dekline 😛 ,seks je biu oralen in vaginalen …zanima kaksna je moznost za SPB, ona je sicer čista, jaz pa še nisem biu na nobenih testih, prej pa sem vedno uporabljal kondom.
Lp in hvala za Pomoč-

dvakrat sem probal kondom,potem pa vedno brez,ker me moti in ne čutim popolnoma nič
pogosto berem kako ženske pišejo,da vedno z, zakaj pa ne bi ve probale ženski kondom ???

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close