Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako ji povedati da jo ljubim?

Kako ji povedati da jo ljubim?

Pozdravljeni,
imam 16 let in bi rad nekaj povedal in vprasal.
Povedal bom od zacetka do konca. Povem vam se ime te moje ljubece osebe, to je Katarina. Ze v prvem razreu ko sem jo zagledal sem se zaljubil,bila je tako lepa, zabavna ravno po mojem stilu. Anpak jas tega nisem znal izkoristiti. Tako so sla leta in leta, pristali smo v 8. razredu, takrat sem spoznal se veliko punc, ki so mi bile tudi vsec. Takrat sem imel zvezo z eno drugo, ki se ni prav lepo koncala. Med zvezo sem malo namignil da me Katarina ljubi, a tega spet nisem znal izkoristit. Nato sem na sredini 9. razreda zbolel(tumor,obsevanje,kemoterapija) in od takrat nisem vec sel v solo. Med tem ko me ni bilo sem se slisal z veliko puncami in tudi z njo. Zdaj ko sem skoraj ze zdrav(se nekaj tezav imam s hojo), sem sel k njej, in ko sem jo zagledal sem zacutil ‘metuljčke” v trebuhu. Tako je bila lepa da nisem mogel normalno govoriti, dolocene besede sem povedal potiho ali prehitro. In od tega dne(to je 4dni od tega) bi ji rad povedal da jo bljubim in da bi rad bil z njo. Anpak si tega ne upam(po dolgem casu se vidiva in jo ne morem kar tako rect js te ljubim, saj verjetno me ne bo razumela). Od tega dneva samo nanjo mislim in imam skozi ‘metuljčke” v trebuhu.
Kaj naj naredim? Prosil bi za vas nasvet!
Prosim, brez kakrsnih koli komentarjev posmehovanja ali kaj podobnega!
Hvala za vse odgovore,
lp

helou! ej, če misliš popolnoma resno (pač to kaj si napisu) se mi zdi prvo kot prvo tlo lepooo! da si tok dolgo gojil ta čustva do nje…. jz bi na tvojmu mestu mal ocenla v kakšnem odnosu sta sedaj….ali sta sam sošolca, al znanca al pa sta pač tista taprava kolega??
če sta dobra kolega, zna to bit mal problem – za primer da ona ne čuti enako… kak se pa ona sicer obnaša u tvoji družbi?? ti daje kšne znake da si ji simpatičen al kaj potobega?? če ja, pol nimaš tu kej, pogumno k njej stopi pa ji povej kaj čutiš!¨:D

AMPAK, na tvojmu mestu ne takoj vn butnit da jo ljubiš, k večina se lhko mal prestraši (po nepotrebnem) …dej rajš reč, recimo da ti je že zlo dolgo ful simpatična, in da morda čutiš kaj več do nje, koker pa prijateljstvo…itd itd

kar pogumno in velik uspeha! 😉

Sem ji povedal lepo pocasi(prek sms) a mi ni se odgovorila( 10h cakan ze na njen sms) 🙁 Kaj to pomeni? Da je v soku? Da sem jo prizadel in da noce vec se vbadati z menoj?… :*(

nova
Uredništvo priporoča

ne takoj gledati iz slabe plati.. mogoče nima pri sebi telefona 🙂 počakaj še malo če pa ti še vedno ne bo odpisala jo morda pokliči ali pa kaj takega 🙂 veliko sreče 😉

in kako se je raspletlo?…..si imel sreco?

razpleto se je se kar uredi. Je rekla da noce imeti nobenega fanta. Da jih je ze veliko fantov povedalo in cutilo to kar jas do nje sam je vseh zavrnila ker hoce se samsko zivljenje ziveti. Tako da sva le zelo dobra pijatelja 🙂

ti je ok tak kot je stanje sedaj? jz sem predvsem vesela d ti je sploh odgovorila (kr na žalost niso vsi tok pošeni, se raj delajo francoze)… upam da bo lhko ona s tem vedenjem dalje bila s tabo čist uredu prjatlca… pač da to kar si ji povedal, ne bo vplivalo na vajino prijateljstvo…morda bo pa kdaj kej več, kaj veš ? 😛

srečno naprej! 😉

To je pa njalepša ljubezenska zgodba. <3

Sedaj sva le dobra prijatelja, upam da bova tako tudi ostala, da se ne bo kaj poslapsalo… Hja seveda bi hotel biti z njo vec kot prijatelj…Namrec pocutim se zelo osamljenega, kot da me nihce noce, mam veliko prjatlu, ki sploh ne vem a so prjatli z mano al ne, v soli ko je blo smo se skozi tko pogovarjali, delali naumnosti… a samo eden me zdaj klice in ohranja stike z mano, od kar sem zbolu, drugi spoh ne vejo da obstajam… 🙁 in ce bi imel punco , ki me ljubi in jas njo, bi bio veliko bolje oz. bi bilo super…
Ne vem kako razloziti. Upam da razumeste, kaj zelim povedati.

Hej. Pravi prjatelji so tisti, ki so te med boleznijo in v težkih trenutkih podpirali. Tisti, ko so te v tem času pozabili, niso pravi prijatelji. Sama sicer nisem zbolela, sem pa odšla študirati v London. V gimnaziji sem bila priljubljena, imela sem veliko prijateljev, potem pa so kar naenkrat skoraj vsi izginili. Nekateri so bili celo tako dvolični, da se name niso spomnili skoraj leto dni, potem pa so me klicali, da prihajajo v London in če bi lahko spali pri meni v stanovanju. NE. Enostavno niso mogli. Vedno pa so vili pri meni dobrodošli določeni ljudje- tisti, ki so mi poslali kakšno razglednico, me poklicali, pričakali na letališču, se spomnili na moj rojstni dan, čeprav ni bil objavljen na fb-ju…

Tako da sem dojela, da so prijatelji tisti, ki ostanejo s tabo, čeprav se odseliš, zboliš, si v stiski… In bolje je imeti enega samega dobrega prijatelja, kot pa 100 wanna be prijateljev.

Glede dekleta je pa tako. Mlada sta še, veliko stvari je še pred vama, ostanita v prijateljskih odnosih in mogoče se bo nekega dne zgodba razpletla 🙂 Sama sem danes skupaj s fantom, s katerim sva se razšla zaradi mojega faxa. V tem času sva oba doštudirala, se zopet našla in preselila pred nekaj meseci skupaj. Sem bila v tujini 4 leta, spoznala nove fante, z enim nekaj časa tudi hodila, bila na tem- ali ostanem v Londonu in s tem fantom, ali odidem domov in začnem z novim poglavjem… Grozno težke odločitve. Veš, da je to tvoja prihodnost, pa ne veš kaj izbrati, kje boš srečnejši. No odločila sem se, da se vrnem v Slovenijo in se zaposlim. Zopet sem prišla v stik s svojim bivšim fantom (ves čas moje odsotnosti sva bila v kontaktih) in kemija je bila še vedno prisotna 🙂 Tako da- vsaka stvar se zgodi ob svojem času…. 🙂

Vesela sem, da si premagal bolezen, da si tako pogumen, da si punci povedal, da jo ljubiš (mojemu fantu je še danes to težko reči) in bereš se kot en prijeten fant 🙂 LP

Hvala za vse vase odgovore in hvala Moja zgodba3.
Lp
Jan

jaz imam tudi uprasanje, punca hodi zmano v solo ze 8 let med tem se je zgodilo veliko romanticnih trenutkov medtemi mi je na listek napisla YOU ARE FAB (fabulus) a je cez 2 dni rekla da je to fora zdaj pa nevem. Se nekaj bi uprasal, imam tudi konkureco:sošolca ki bi jo rad spravil v posteljo in ne za ljubezen jaz pa.

prosim za odgovore !
lp Iamaloneforever

Meni je všeč fant iz vrca zdaj sem že pa v sedmem razredu. Moj bratranec je najboljši prijatelj od moje simpatije( Filip ) in sem mu povedala kaj čutim. Zmenila sva se da ga bo vprašal in mi je rekel da je v mene. KAKO MU ZDAJ POVEM DA GA LJUBIM???
P.s. Hvala za vse odgovore

Meni je všeč fant iz vrca zdaj sem že pa v sedmem razredu. Moj bratranec je najboljši prijatelj od moje simpatije( Filip ) in sem mu povedala kaj čutim. Zmenila sva se da ga bo vprašal in mi je rekel da je v mene. KAKO MU ZDAJ POVEM DA GA LJUBIM???
P.s. Hvala za vse odgovore

Lepo pozdravljeni,
mene pa zanima kako sploh začeti pogovor s punco ki ti je všeč?
Najbrž ni dobro če začneš takole: živjo kako si?
Ali imate kakšen boljši predlog ali je ta možnost dobra?
Hvala vsem za odgovore.

Aves kaj..sicer nisi napisu kok si str ampak je cist ok ce za cnes kot si ti napisu ce SE NANETU pogovarjas(js tko komot funkcioniram).mam pa se js eno uprasanje..
Js sm eno pred parimi dnevi uprasu pa je rekla ne ampak tist dan sm ze meu vrocino pa bom sele u pondelk prsu u solo.. Ona je rekla da sva supr prjatla pa bi bla ful se naprej sam hodla pa ne b pa je oblubla da nov nobenmu povedala da sm jo uprasu ka neb rd da me zajbavajo sosolci…kaj nej prcakujm?bova se naprej lah frenda? Bo drzala besedo? Yaoh..kok probblemov mam:)

Jaz sem v eno punco zaljubljen že 2 leti. Ko se pogovarjam z njo govorim kar nekaj ,ker se neznam obvladati, … spogledujem se zanjo, ko jaz pogledam njo vidim ,da je tudi ona gledala vame in se obrnila stran. ali je kakšen način ,da bi ji povedal kako močno jo ljubim in da bi ji postal bolj simpatičen
?
prosim za odgovore in hvala

Dragi prijatelj zalubljenj si celo osnovno šolo zato ji lepo povej da tije v seč .
Reči ji da jo močno ljubiš .
Drugače bo imela drugega .

Zivijo
Imam simpatijo ki ne ve da sem v njega.
Moja prijateljica mi je veckrat poslala sporocilo da naj mu povem a si ne upam juttri mu mogoce bom ampa prosim vseno za nasvet

Isti problem mam tudi jas poznava se že 7 let in neven kak joj naj povem da jo ljubim ker kar koli ji poven (npr. da je lušna) me vpraša če je vse uredo z mano.Prejšnjič sva bila skupaj v kinu in sem jo po tem vprašal kako se je imela pa mi sploh noče odgovoriti… nevem če sem kaj takega povedal ali je kaj drugega

Drugače pa vseeno lepa zgodba 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close