Najdi forum

težave z mamo

Pozdravljeni,

prosila bi vas, če mi lahko prosim pomagate.

Stara sem 17 let in imam težave z mamo. Moti me, da me želi pri vsem posnemati. Vedno želi npr. brati iste knjige kot jaz, oblači se podobno (včasih nama celo kupi enake hlače/majico), začela je govori tako kot jaz, ko smo se na morju slikali je naredila enako pozo kot jaz pri nekem spomeniku. To mi gre resnično na živce, da se pri svojih 45 letih obnaša tako kot jaz pri 17. Počutim se že prav obupno, ker ne želim biti kopija svoje mame. Njej se zdi tako super, če sva oblečeni enako.

Pozdravljena!

Vidiš, tako pa je, ko starše doleti prvi znak staranja. Zdi se jim, da so videti mlajši, če se oblačijo in obnašajo kot mladi. Ne skrbi. Potrpi, saj bo kmalu minilo.

Lep pozdrav

Lepo prosim za pomoc !mama je padla si zlomila glezenj (67)let,pred tem je hodila in vn na sprehode..sedaj ne sme stopit na nogo.Mene in hcer bo psihicno ubila.Vse narediva,obe imava sluzbo..potem kuhanje..noce se sama umit,npr..vse hoce da ji prineseva k postelji,cel dan jamea obe sva zlomljeni..boljim se da je se jaj narobe z njo??glede obnasanja..ali je mozno da jo je malo kap?in je zato padla..hoce npr.vse naenkrat 10 stvari hkrati 🤐ne moreeem vec,kaj naj ??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close