Najdi forum

Velikost penisa

Star sem 13 let. Zelo me že zanima velikost penisa. V noramlnem stanju je velik 5,2 cm. Ko mi stopi, je velik 6,5 cm. Debel pa je 2 cm. Ali imam dovolj velik penis za mojo starost. Prosim za pravilne odgovore.

Pravilnih odgovorov ni, saj se še razvijaš in bo tudi tvoj najboljši prijatelj še zrastel.

Matjaž

To že, toda jaz mislim, na svojo starost. Koliko je povpreno veliko penis trinajstletnika. In kdaj se dobi sprema, ker jaz je še nimam?

nova
Uredništvo priporoča

V povprečju od 10 do 15 cm. Večina 13 letnikov že ima spermo, sicer pa bo “prišla”, ko bo telo pripravljeno.

Matjaž

js sem star 14 pa ma 17 cm vlkega

Jaz sem star 80, pa imam 3 cm velika.. 🙁

živjo,
star sem 13 let pa imam samo 10 cm velikega in nimam še sperme… sošolec pa ima spermo(menda edini v razredu) ali je kakšen način da hitrejše priteče… hvala za odgovore

Ja je. drkaj drkaj drkaj drkaj……

A je dost 13cm za 14letnka?

@lulček da bi neki pospešu zlo ne bi vedu, vseen pa poskus pa si ga čim več meči na roko. drgač pa kot sm že večkrat reku, na začetku k ti začne špricat se ti zdi fajn, zdej si pa dec, sploh si kral če jo maš med prvimi v klasu, lohk nardim froca. ampak kmal bo še preveč šprical, in po da vsak dan to brišeš, sploh ko ti nese skor po faci. včasih bi dau kr gumb za izklop in bi vklopu sam k bi blo treba kej konkretno nardit

@ammmm čist vredu, glede na to da se telo fanta razvija do 21 leta maš še dost cajta tut za pravga ” pitona” 😛

kako fantje/ moški “gledate” na spermo. a je to za vas samo pač stvar, k pokaže da ste odrasli, tko k npr brki. ali se pa zavedate, da je to dost pomembna stvar, da boste s tem nardil otroka, in sperma ni kr tko – kr neki.

jaz imam 15 cm .Špricat je začeu pri 13 leti starosti.Sem drku in sosed me vidu .Pa sva skup drkala .On je bio star 45 let pa mi ga je še fafu .Odlično je blo ,pa še zaćeu sem porivat .No soded se odselu ,pa ni več tako .Zdaj sem str 24let i imam puncu ,pa je tut dobro ,no samo še pomislim na sosed.

Nevrjamem ti tisto s sosedom sorry

Lp

Nevrjamem ti tisto s sosedom sorry

Lp

am no ja jst sm tut str 13 let pa mam že spermo, mam velizga 16,5 cm, ampak se mi še zmeri zdi da mam mal mejhnga…

jst mam 17 let pa mam 20cm. v zadnmu letu mi je kr dost zrasu tko se strinjam z jurčkom telo se razvija do 21 leta. eni se mal prej razvijejo eni mal kasnej 🙂

Jaz sem star 12 pa mam 12 cm vlkiga… Pa mam že spermo. A je to vredu?

itak da je…

star sem 14 velik je pa 13cm spermo sm pa dobu mislm da pr 11ih

star sem 12 pomalem bom 13 spermo mam ze kaki 2 leti vlki sm tam okrog 154 pa mam 11cm vlkiga pa nwm ce je mal kr se mi tko zdi prosim za odgovor .

Tvoj penis je blazno majhen. In zagotovo ti več tudi zrastel ne bo. Žal. Pa še vse deklice se ti bodo smejale. Hitro se bo po šoli razvedelo, da imaš malega…Ostani raje pri drkanju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close