Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost vaje za povečanje penisa

vaje za povečanje penisa

Fantje, a jih kter izvaja in kolk imate uspeha?
Pa iskreni odgovori, prosim, brez zajebancije….
Na internetu se o tem ogromno piše in obstajajo strani, kjer se navodila dobijo brezplačno. Skratka, ni potrebno plačevati za nekaj, kar se (v angleščini) dobi zastonj.

raje delaj na samozavesti!
sam sicer nisem nikoli probaval teh stvari, ampak, če ti lasten tič ni všeč, potem ti tudi kurrčeve (dobesedno!) vaje ne bodo pomagale!

Bolj važno je da je trd v pravem trenutku…in dovolj dolgo ,he ,he.

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Jaz jih izvajam vsak dan parkrat in se odlično obnesejo – povečanje tudi do 100 %. Problem je samo, ker to povečanje kmalu po končani vaji spet upade na prejšnjo dimenzijo (če je mraz, pa še bolj!).

Kr En kje si dobiu vaje ? mi pošleš prosim link da sprobam ?

Hvala.

kdor z malim zadovolen ni, vecjega vreden ni!

Pomaga če nanj obesiš uteži začni z 200g in tako naprej boš videl pomaga ko bož pr 5 kg ga boš mel do kolen.

pa se po tem raztegovanju sploh še kdaj dvigne?

Nekaterim ženskam bolj pašejo manjši… Delaj na samozavesti… Haha uteži? Bogi tist k proba

sicer pa tole z uteži se uporablja v praksi.

Odpreš vsa okna po hiši, da narediš prepih in ga na kljuko od vrat privežeš, potem ti pa ni treba delat čist nič.

Jst sm pa tuk potrebna d mi je čist usen kuk je velik, sm d me en poteši. ufff 🙂

potrebna lepo da to poveš čim več takih

Zame, ko rečem KU*AC, mislim na konkretnega tiča in ne lulija. Tko da tisti majhni…raje se s prstom zadovoljim.

Ja s kilometrino se muca raztegne, keglove vaje gor ali dol. Tko da te manjši res težje zadovolji pol. Tako kot take, ki majhnih tud pogledajo ne, se najdejo tud punce, ki na velikost ne dajo prevelikega pomena.

No očitno se moja oža.

Ne LisaThompson to ni res, dejansko je to samo mit, oziroma je nedokazano.
Kolk so raziskave, se dejansko poveča samo med porodom, pol pa naj bi prišla nazaj. Vsekakor nj bi bla prilagodljiva, ampak se pol nazaj vrne v prvotno stanje, torej kilometrina ne igra neke dejanske vloge.

In če bi redno telovadila s svojo muco, bi se ti tudi mnenje spremenilo.

potrebna tako se govori, enako na tej strani, če je kakšna pripravljena naj pove :).

jaz si ga drkam pa sem star 9 let ima pa 9 cm

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close