Najdi forum

Britje jajck

LP!
Vprašanje predvsem fantom…no pa tud punce, če veste…!
Odločam se ali si naj cist pobrijem predel okol lulcka in po jajckah…! Zdaj si dlake samo prikrajsam…! koliko od vas je cisto obritih? Zdi se mi, da mora potem hudicevo srbeti, ko dlake rastejo…in potem hodis kot pof***** racka…! Vem kako je bilo ko sem se prvic pobril pod pazduho…hodil sem okoli ko kura ko hoce poletet…! Hvala!

Ja dej si jih pobrij, ker punce ful rade obrita jajčka ližejo. Če se boš pa še okrog svojga pobril ti bo pa še bolj dolg zgledal.

ffuuujjjj!!!

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa fuj. V kombinaciji z drugo obdelavo imajo tipi to ful radi. A se motim?

ja sam obriti deci????men je to fullll grdo!!!!

Pa sej ne po celem telesu samo tam. A imaš raje da je spodaj ful zaraščen, pa kocine med zobmi. To je šele fujjj.

Ja, a pa si sploh že kakšnega videla??

ja no ja!to imaš prov,sam da se pa brije pod pazduho,to je pa mal preveč!jest recimo ne maram da je po prsih poraščen!to me ful odbija!

nnnnnnneeeeeeeeeee!!

Jaz sem vesela, da smo v času, ko se tudi moški brijejo! :))) Ker ni ravno prijetno, ko si pol po ustih dlake loviš.

Pa še en nasvet: baby puder! Pomaga, da ne srbi preveč. In to mi je dejansko svetoval moški! Preizkušeno, pomaga. :)))

Jaz sem po mošnji pobrit na nulo. Srbi samo na začetku, dokler se ne navadiš. Jasno, da moraš uporabiti after shave (jaz uporabljam balzam ali gel). Zaradi zahtevne geometrije in varnosti uporabljam žiletke wilkinson protector (imajo čez rezila zaščitne žičke) in se še nisem porezal. Drugod dlake samo krajšam.

kaj pa je to kaj takega da se pod pazduho brije? Za zenske je pa normalno… Sej se valda brije zarad higiene in zarad estetike…! Po prsih bi se pa moral brit zate…kje je pa tu logika..?

nisem rekla da se mora brit zame!men so všeč taki ki že naravno nimajo nič kocin po prsih!

aha..ok sorry…no potem pa lahko mas predvsem decke do 16 let…ostalih, ki ne bi bili vsaj malo porasceni je namrec zeloooo malo…!

mislim, da jih ni… po mojem je teja hudooo mlada in ne izkusena punca…

a res!!??ja moj tipček ni poraščen pa ni star 16let!!pa tut jest nisem hhhhhuuuuudddoooooo malda in neizkušena!!kr verjem!!

Revcek…:)

men je pa to ful všeč,da se vidijo lepo razvite mišice!ne pa tisto poračeno telo,kot volkodlak!!nič ni revček!

hehe kak se je razkurla…mislim da je stara……17 njen frajer pa 16 pa pol….
jaz ko sem bil tolk star sem tud mislil da sem izkušen…danes pa vem da sem bil daleč od izkušenega…če bi takrat znal kar znam danes…ah ko bil cas znali nazaj vrtet;-) pa brez zamere Tea smo razpravljamo! lepo bodi

joj ko bi ti vedel kolk sem jest stara bi kar lepo utihnil!!jest sem povedala kaj meni paše in nimam nobenega namena se kraga tukaj z vami!!za to da veš kaj ti je všeč.ne rabiš biti izkušen!to pa ve vsaka 13letnica!mislim pa da si ti še v najstniških letih,ko se takole spravljaš na nekoga,ki je povedal svoje mnenje!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close