Najdi forum

Najlonke – rajcig

Zdravo!

Mene pa zanima če ma še kdo fetiš na najlonke. Mene res razdražjo. Morjo pa bit črne in čimbolj svetleče. Jao…

Zdej, ko je zjutraj pritisnil mraz, je prov rajcig pogledat mladenke v svetlečih žabcah.

Kaj pa punce tukaj na forumu? Jih rade nosite?

Pa še to? Kaj si mislite o tipih ki jih nosijo zaradi tega,ker jih rajcajo. Jaz jih imam pozimi kar velikokrat oblečene pod kavbojkami. Nor občutek!

a samostoječe nosiš?

__________________________________________ I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

Ja seveda! Dej nehi ga srat!

nova
Uredništvo priporoča

:))))))))))))))

Nosim hlačne nogavice. So bolj rajcig ker mi več pokrijejo!
Pa seveda brez spodnjih hlač!

Pa te ne pika vse?

Uuuu, sexy ;). :)))))))))))

a?
hodiš po tanki liniji- FETIŠ TI POSTAJA POMEMBNEJŠI OD OSEBE….
oz. najlonke niso več sredstvo, ampak so cilj…

A kiklice tudi nosis??

pa tampone si tut v rit tlačiš???

Pa sej ne morm verjet! A se zajebavaš?

To me sicer na nekaj spominja…

JERRY, JERRY, JERRY

men zlo, samo morjo bit na kaki hudi bejbi, sploh fishnet izvedba, uf!

poudarek: NA BEJBI!!!

Mene bi zagotovo zelo razdražilo, če bi si tip slekel hlače in bi pod njimi zagledala hulahopke. Zlasti, če bi si drznil vzeti moje.

meni se zdi grozno, da ima tip oblečene najlonke!
Sama imam pa rada lepe, nosim jih pa le , če imam krilo.

Meni gredo najlonke na živce, ko jih moram met oblečene. Če je mrzlo, pa mam krilo, pol jih pač moram met, da ne zmrznem, drugače pa če se le da brez njih.
Da pa tip nosi najlonke, bi mi pa bil malo čuden.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Jah no. Valjda ima tudi moški pravico to probat. Stvar je v glavi, ker tako učijo reklame.
Sem sprobal ene in kakšen naj bi bil to feeling. Zanimiv občutek, sploh tko brez gat in da maš obritga, ko to čutiš skozi. Moji je blo to čudno zanimiv občutek, nazadnje pa sva oba ugotovila noro dober občutek, ko ti ga skozi najlonke zdrka. Sicer to ni šlo v navado in tega ne počnem več.

Kar poglej za pusta. Koliko moških se napravi v ženske ali kurbice… Kakšen koment na to???

štekam da te rajcajo na bejbi in tud štekam da jih oblečeš tko da vidš kako je… in tud štekam da ti sedejo… samo da jih pa nosiš, uživaš v tem… to se mi zdi pa mal bolano.. sorry!

Jst na najlonke nimam fetiša :)) Nosim jih le h krilom pozimi oz. včasih ko najbolj pritisne mraz tudi pod hlačami…vedno sm vsa živčna da se nam kam zataknla pa se mi bi razparale, pol ponavadi dodatne nosim sabo v torbici… :)) Nosim jih predvsem zaradi nuje, ker drugače mi niso najbolj prijetno oblačillo…

Pri tipih pa štekam razne fetiše na najlonke, pa samostoječe nogavice…ampak da jih pa tip obleče mi je pa precej mimo.

Ne maram, ker me vedno po njih vse srbi, pa take sluzaste so. Rajs mam une tadebele zabe, ta otroske 🙂 Ce jih res ze morm gor dat (ana kako krilo,kjer tadebele ne grejo zravn), pol potrpim. Bi pa mela une … ta mrezaste, z mal vecjo mrezo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close