Najdi forum

Piercing – MB

Iščem zanesljiv piercing studio, po možnosti v MB ali bližnji okolici. Saj veste… mora biti zanesljiv, preizkušen, kjer res delajo sterilno…

Hvala za pomoč. Lep dan vsem!

ej, sem ugotovila, da ga lahko sama narediš, meni je sedaj 2 krat ful grdo nardila, še direkt mi je dala uhan notri in še plačat sem mogla spet…

Ljudje, zakaj se nimate malo bolj radi, no, ne pa da se prebadate z vsemi svinjarijami! Pa še lepo ni! Kaj pa, ko boste en dan mame? Pa cele potetovirane, pa preluknjane…ejej… Me pa prav zanima, kako se obnese piercing v popku, ko je ženska visoko noseča? Fuj!

Kako si ti starokopitna!!!

Potem pa hitro v OBI-ja po “zebu in kaldu” !!!!

Sploh ne, samo na te stvari gledam bolj dolgoročno…

ma saj se vse to zaceli…

Jaz SEM mama. In iščem kvaliteten salon za hčerko. Njena glava, njena volja; kot mama ji v bistvu ne morem preprečiti, lahko pa poskrbim za manjše zlo – če že piercing, potem na tak način, da bo varno in da ne bo škode za zdravje.

Lep dan še naprej!

Že spet ena mladoletnica z velikimi možgani….
In ko boš ti mama, boš verjetno ful pametna in oh in sploh.
Naj povem, da sem stara 30 let, da imam sinka starega 17 mesecev in da sem si dala piercing v popek pred enim mesecem in vse je tako super. Nobenih bolečin ni bilo, nič se mi ni gnojilo…
Pa še nameravam biti enkar noseča v bližnji prihodnosti in moje mnenje je, da to samo še poudari lep nosečniški trebušček.
Sicer pa, nismo vsi za korak s časom, še vedno so med nami zapečkarji in podobni, ki še vedno mislijo da ženska sodi v kuhinjo za štedilnik…no, pa obilo dobre kuhe skozi življenje, mene in mojo družino pa čaka še veliko pustilovščin in neodkritih stvari.
LP, M.

Sem že mama in to ZELO, ZELO pametna!!!

NAJPAMETNEJŠA – sicer pa to že itak veš da si

Mislim, da je v Novi Vasi 1 en dober studio. ne vem pa natančno, kje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vem, kje je to v Novi Vasi. Sem jaz tudi slišala, da je v redu, in sem se šla pozanimat. E, tu se pa začne problem. Zadeva je namreč na prvi pogled tako zelo neugledna, da sem nekak v dvomih.

Saj vem, ni vse v videzu. In ljudski glas pravi, da delajo dobro. Ampak kaj češ, ko smo pa matere zadrte, pretirano zaskrbljene itd.itd. Poznaš mogoče koga, ki se je tam pirsal? Jaz namreč ne. Da bi dobila mnenje “iz prve roke”…

Ja, moja sestrična si je tam nos predrla. In je zelo zadovoljna.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hvala za info.

🙂

Mama stara od 17-18 let? Kdo je zaj bolj pameten tisti ko si da delat pirsing al tisiti ki je pri takih letih stars?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close