Najdi forum

Punce kaj mate raje

tipa k ma polna jajčka pa da greste z njim pol seksat al tipa k uje ful prazen? zanima me zato, ker nikol ne vem kako naj se odpravim k kaki punci.pa tud zanima me kako na to gledate ve.
a vam je všeč če ga božate za jajčka pa čutite kok ma polna?no da slišmo tele naše pohotnice:)

briga punce,če maš polna ali prazna,važn jim je da dobijo

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Hmmmmmm…. a sploh je vidna/čutna razlika?!?!?!
Semenčice se shranjujejo v cevkah v nadmodku… ejakulat je pa tvorba pomožnih spolnih žlez (med rajcanjem)…

nova
Uredništvo priporoča

Daj poba, a ti občutiš razliko med polnimi in praznimi jajčki?! Kdaj pa so po tvoje jajca polna in kdaj prazna? Koliko časa mora pretečt po praznenju, da ti lahko rečeš:”ja, zdaj so pa polna”?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti pa znaš zakomplicirat.

Ti hočeš slišat te naše pohotnice.. a si slučajno opazu, da sm jz edina odpisala? :)))) Mislm,da je nam ženskam čist vseen s kakšnimi jajci pridete k nam.. sam da bo sex dobr (s tem mislm predigra + sex). 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

:)) Točno nobene razlike ni če nisi sexal en dan ali 1 mesec. Edina razlika je v gostoti in farbi sperme.
Jaoo, eni so si res bogi na tem forumu 😉

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

Men je najbl kul ko je u jajčkih 1L “tekočine”…da me pol lahk tak pošprica da se cela namažem…sploh prirpavno je to na morju, da ne rabiš kupovat tistih dragih krem s faktorjem…

LOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL hahaha :))))))) O Blondy.. ta je bla huda zdele.. ti si res moje vrste ženska. :))) 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

polna!!!!

to blondy:))))))))

obup :>

Don't TaKe mY gAnJA

Se ena lezba…life is gut:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Veš kaj, če nimaš dovolj velikih jajc, da ti jih punca “prime” v roke, potem pa je res vseeno, če so polna ali prazna!

Hojla, če jih ne more prijet v roke, pomeni da ima (pre)velike. ; )

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Rekorder, ha? Naj ima raje kaj drugega večjega!!!

sami idiotski odgovori-eh te ***** iz foruma.

pončo tis tut en pončo … na neumno vprašanje tut ne moresš pričakovat pametnih odgovorov!

a tebi je blo to neumno vprašanje?
mal poglej po forumu pa boš vidla kaj je neumno.
a ti nisi še nikoli tipa za jajca tipala??

ni neumno vprasanje no malo je pouna jajca to pomeni da imas ze bolecine v jajcih pride pa do tega takrat kadar se moski vzburi se mi dvigne enkrat ali veckrat na dan pa ne pride do izliva takrat se semenceca in kri vstavita v cevovodih in ti pritisk nabija tam doli vem osebno jaz ker mi se to dogaja da bolecina popusti mora priti do izliva

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close