Najdi forum

Je ona res zabita?

Oki, zdej imam pa tut jaz eno vprašanje..

Imam kolegico oz. znanko ki se mi kot ženska zdi čisto vredu. Sem pa nekajkrat slišala komentarje od tipov, da je ona zabita. Pa me zanima po čem tipi to sklepate, da je ženska “zabita”?? kakšna so vaša merila, ki določajo žensko “zabitost” A kao, ker vam ne zna nazaj dat kajle ali kaj? kajlo mislim kot besedno kajlo..

oki, lepo se imejte pa odpišite mi kaj!

papa

da nisi ti ta k je zabita:)))

Jaz ne vem, kaj je tu za razlagat. Če je nekdo zabit… pol je pač zabit. Če se nimaš kaj menit z njim, če nima zdrave presoje v glavi…

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj pa sebe vprašaj, kdaj bi ti tipu rekla da je zabit…in dobila boš odgovor:-)))

25-letnik
A spet nisi dobro razumel , kaj je punca napisala. Mogoče bi ji pa ti kar iz prve roke razložil, zakaj si zabit.

megaboy duhovito ni kaj hehe 🙂

lol
^5 megaboy 😉

megaboy

buhahaha!!!!

the best

Ženska je za moje pojme zabita, če ne razume štosov, tudi dovtipov ne, če se jo da lepo jebat v glavo, pa sploh ne skuži, za kaj gre, če se z njo ne da nič pametnega pogovarjat (pa na splošno nobeni ženski ne težim s politiko, npr, v mislih imam pogovore o vsakdanjih rečeh). Če to zanjo drži, potem je za moje pojme zabita, pa konec. Zabitost nima nič zveze z izobrazbo, npr. če je študentka ali že diplomantka, še nikjer ne piše, da ni zabita.Hec je v tem, da so zabite ženske običajno zase prepričane, da so precej pametne. Živijo pač v svojem svetu telenovel in revij tipa Lady.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Verjetno je nekak tako, da katera pride v družbo in ne šteka kakšnih napol internih smešnic, in pol kdo začne širit, da je zabita (lahko kakšna ljubosumnica, ki je že ufurana v to družbo) in nazadnje jo vsi samo še jebejo v glavo, ker se jo kao da jebat v glavo in to je to. Lahko je čist v redu punca, samo med napačnimi ljudmi ob napačnem času.

:)) Dobra teorija zabitosti. 😉

Kako si lahko tako zabita da tega ne razumeš?

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Caaaw!
Spider. Full dobro si definiral zadevo. Full sm zadovoljna s tvojim odgovorom, pa tudi na drugih temah dobro odgovarjaš.
Pozdrav*ek od mene

Men se Spiderjev odgovor zdi čist logičen…pa ni važno za ker spol gre :))

vsak je po svoje zabit

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Blondy, kaj misliš, si zabita?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mojih 5 stotinov:

So ene družbe, kjer se folk že odkar se poznajo skos nekaj jebejo v glavo, drkajo drug druzga in se zezajo. To je blazno fino. S tem ne mislijo recimo nič slabga. Je pa po mojih izkušnjah tud tako, da se moraš v takih družbah skos blazno trudit da si kul in zraven itd.. Pol pa pride en v družbo, ki tega ni navajen. Navajen se je normalno pogovarjat, navajen je, da ni sam 10% stvari, ki jih sliš v pogovoru res itd… in če poleg tega družbe niti dobro ne pozna je idealna tarča za jebat v glavo. Sam en vem kdo je zdaj tle glup?

lp ajs

Mavrični ne smatram se za zabito.

ajsek taka družba smo mi…uživamo ko prcamo en druzga v glavo :)) S tem pa itak ne mislimo nič slabega, ampak je vse ena velka fora in kup smeha…ter igra iznajdljivosti “soigralcev”… :)) Kakšnih carjev pa pri nas ne igramo…smo equal 🙂 Enkrat en najebe, drugič kdo drug…

Glede idealne tarče za jebanje u mozak pa tut hitr vidiš kak je človek…en te lahko takoj tko zabije da boš sam tih in pogledu…drug bo pa tiho in skor jokat začel :)) Ampak slej ko prej ugotoviš a je to sam zarad začetne treme al je osebek res bedaček….

Ne štekaš kaj sem hotel povedat, al pa narobe misliš – a če se kdo noče drkat je pa zato bedak al kaj? Bedak je edino, če mu to ne sede pa družbe ne zapusti.

lp ajs

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close