Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost čar v seksu brez kondoma???

čar v seksu brez kondoma???

Pravite, da je seks brez kondoma prav ničvreden v primerjavi s seksom brez njega. In to za oba partnerja. Kje pa so ti vzroki, da je seks brez te plastike toliko boljši za oba??
LP

Po mojem more bit res čar v seksu brez ondoma, če seksaš kr z enim, npr kakim Azijcem, ja :))) Čar se je pol spraševat, a si staknu kaj ali ne.

S fantom pa itak brez, pa maš tabletke, pa še to mu ni vedno za zaupat. Mislim a ne, če se že spuščatev avanture, vsaj razmišljajte zraven.

No ja, to da je seks s kondomom ali brez kaj drugacen se ne bi mogla strinjati. Poskusila sem obe varianti in seveda v samem fizicnem obcutku zame ni bilo razlike. Pac mogoce sem cudna. Mogoce gre pri vsem tem za psiholosko zavest, da sta partnerja pac cisto telesno zdruzena, brez vmesnikov. Nekaterim je samo to dejstvo pac bolj rajcajoce.

Ker ce bi bilo res tako bedno s kondomom, potem bi vec moskih tezilo k resnim vezam in jih ne bi bilo toliko navdusenih nad avanturami, kjer naj bi uporaba kondoma bila obvezna. Taki moski potem sploh ne vedo kaj zamujajo in sploh se niso in se hitro ne bodo spoznali pravega uzitka.

Glede kontracepcije je tako, da si vsak izbere neko svojo obliko kontracepcije. V odgovoru pred menoj je bilo zapisano, da ko ima punca resnega fanta logicno, da ima tabletke. Zakaj je to tako logicno?
Jaz sem s fantom v resni zvezi ze skoraj dve leti pa kot kontracepcijo uporabljava kondome. Taksna je pac bila najina odlocitev.

nova
Uredništvo priporoča

kot bi lizal cokoladni sladoled skozi plexi steklo

-------------------------------------------------------------- Beauty is in the eye of the beer holder

Probaj oba pa boš vedel-a.

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Največja prednost pri seksu brez kondomov je ta, da ti v tistem navalu strasti ( se zgodi, a ne ; , ne razmišljaš še o tem kje maš kondome, pa gor ga tlačit pa to…..
Ker to iskanje in natikanje zna pokvarit moment..

lepo se smejte

isto kot kopanje brez kopalk

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Če partnerja ljubiš, potem ga želiš občutit neposredno celega….
Če pa je samo avantura, kondom – obvezen!

tokrat se pa ne strinjam s tabo.
tudi če partnerja ljubiš je lahko kondom obvezen !

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Tudi če si že leta in leta z njim? Po moje je kondom bolj za varovanje pred okužbami, ne pa pred nezaželeno nosečnostjo. Tako da če partnerja ljubiš, si z njim že nekaj let, se tudi ne bojiš okužb (če je zvestoba med vama) in nosečnosti.

Je pa res, da je brez kondoma bolj intimno, dva sta bolj povezana…

V mnenjih smo pač različni.

Tu se pa ne strinjam s tabo. Mislim, da je kondom v prvi vrsti zaščita pred neželenimi malimi kričači, šele pol zaščita pred okužbami. Ej, če grem z nekom v posteljo, pol mu zaupam in se mu ravnotako hočem čisto predat. Res pa je, da v tem primeru odpadejo avanture v smislu prvič vidiš, položiš, pa greš – tam pa je seveda kondom obvezen.

Moj odgovor temelji na “ljubezni”, ko si z nekom povezan čustveno, ne pa samo seksualno.

brez čutim punco, z pa eno toplo lukno.

lp ajs

se strinjam

Hm ja kaj pa ce partnerja tudi v dolgotrajni vezi izbereta tako zascito? Ce recimo zenska ne zeli ali ne sme jemati tablet….In takih jaz poznam veliko. Zakaj bi naj kondom bil pokazatelj nezaupanja partnerju? Saj je njegova vloga dejansko preprecevanje nezelene nosecnosti.

Kaj pa če je Azijec tvoj fant?

Kaj pa če je tvoj fant pred tabo sexal z Azijko? Pa se teb tud sanja ne?

Ta “čar”, je le psihično pogojen! Res da je brez kondoma stik bolj pristen, ampak potem se pa vprašaj, ali želiš staknit kak “surprise”, ali pa raje uporabiš kondom?
Osebno sem raje za kondom, “you never know”, je stavek, ki me bo najbolj opisal pri teh stvareh.
In tisti, ki boste rekli, da imate ziher partnerja, ste le v objemu iluzij:-))

Nikoli ne pozabite, da se samo enkrat živi, in koliko dolg life bote mel, ste med drugim tud sami zaslužni:-))

Kot mačka - če padeš, padi na noge!

hja jst ponavad grem z partnerjem preden zacnem seksat na teste (najbrz se smesno slisli) in potem seksava brez kondoma.seveda pac tvegas da te lahko vmes prevara,vendar pa bo vsak dvakrat premislu al z kondomom ali brez po 1 tednu mucnega cakanja na testu ali imas kaj ali nimas.
Tako da so far so good:))

N. (avtorju teme):

Seks brez kondoma je točno in povsem natančno enakovreden seksu brez njega. Če te je to zanimalo. 😉 Se pravi, ni nobene razlike.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Logično, da je razlika v sexu s kondomom in brez kondoma. Naj bo kondom še tako tanek, se ga občuti. Občutek je popolnoma drugačen. Tisti, ki trdi, da je to psihično pogojeno, da nekateri nočemo sexat s kondomom (govorim zase), trdi napačno. To ni res. Edina varianta bi bila morda ta, da smo nekateri bolj občutljivi kot drugi. Meni sex s kondomom ne ponuja užitka.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close