Najdi forum

Tko, zanima me koliko make upa vam je všeč in kaj je že preveč, in kaj premalo?

Nekako sama imam rada na ustnicah barven lip glos, pa malo pekrite podočnjake, in to je tudi vse – za normalni vsakdanjik.

Ko pa grem kam ven, pa jasno da si dam še maskaro na trepalnice, pa mal povdarim obrvi, pa mal pudra, pa seveda bolj močno barvo glossa, pa tko.

Sicer pa ne trpim, ful make upa za vsakdan – kaj pa vi pravite?

Aja še tole, navdih za vprašanje sem dobila, ker imam prijateljico, ki pa ima že od oš, ful make upa na sebi (beri,:najmanj dva sloja pudra, s katerim gre zvečer kar spat, in čistilnih izdelkov, kot sta tonik in mleko sploh ne pozna,pa nenormalno povdarjena usta – obroba z barvico in dve različni barvi šminke na ustnicah, pa še glos preko, da ne govorim, koliko slojev maskare na trepalnicah pa obrveh, itd)in mi je to ful anti, pa da ne povem, da jo je en kolega enkrat presenetil tko zjutraj na vratih, da mi je reku, da se je je dobesedno vstrašil – no vprašal me je češ ja kakšna pa je brez make upa???

Sedaj me pa zanimajo vaša mnenja. Glede tega koliko, če sploh in kdaj make up?

Kot mačka - če padeš, padi na noge!

maskara + lip glos…pa seveda kremca…..alfa flavon (nivea visage)…to je pa tud use…..

Jaz se izogibam ličilom. Tudi v službi ne nosim make upa. V res izjemnih primerih si namazem ustnice in trepalnice.

LP Teja

*** zivljenje je lepo, ce ga zivis ***

Za vsak dan maskaro na trepalnice, da malo poudari oči, pa kak barven lip glos. Da se s kremico namažem po obrazu, pa tak ne spada pod make up. Če grem ven zvečer, dam mogoče malo več make upa gor, pudra pa praktično sploh ne uporabljam. Včasih dam gor obarvano kremo, poleti pa tudi te ne uporabljam.
Se mi zdi, da že z maskaro, šminko za ustnice, pa še s kakšnim senčilom za veke se da že zelo dobro povdarit lepe stvari, tako da ne rabim tone make upa. Pa tudi mi ni lepo tisto, ko je preveč našminkano.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Jaz imam tudi vsak dan maskaro. Pac rada si poudarim ocke. Drugace ko pa grem ven pa se napudram, se mocneje poudarim oci in malo rdecila na licke. Na ustnice pa samo pearl shine labello. Sminke ne uporablja.

Meni absolutno ni všeč, če ima ženska na sebi preveč make upa….v real lifu…sicer, poznam tud nekaj modelov, pa manekenk, pa vem da tam pa morjo bit – pred kamero – maximalno naličene…kar tko zgleda grozno, sam pred kamero pa ful dobro…..

Osebno uporabljam samo lipglos, brezbarven ali pa z nežnimi odtenki, nikakor pa se mi ne zdi, da bi mi pasale divje barve, ker sem tud sicer bolj nežen tip, in pač tudi pri make upu uporabljam nežne pastelne barve…vsekakor pa ne morem ven brez pudra za podočnjake…ti mi pa grejo res na živce:-))))

LP Esy

Coyotte, rad imam taksne zenske kot si ti. Da se poudari kar je treba poudarit in prikrije kaksna drobna napakica. Vse kar pa je vec pa je pretiravanje. Imam kolegico, ki ima pri 23 letih uniceno kozo, ker je delala tako kot tvoja prijateljica. Zdaj pa se mora napudrat ze zato, da skrije svojo grdo nagubano kozo. Kriza. Kaksna bo sele pri 40 in vec letih….

DNEVNI
Puder v kamnu, da se mi koža ne blešči
črna maskara
občasno rjava barvica za oči
občasno senčilo (roza ali bež barve)
šminka skoraj neopazna

ZVEČER pa vse skupaj bolj poudarim in dodam nekoliko močnejše barve

IZJEME: če grem sam v trgovino, na plažo, kakšen obisk, včasih se tudi doma zrihtam, kdo je pa reku da moramo doma bit ko klošarke : )

HI!

NIKOLI NIČ MAKE-UP-A. THANKS GOD IMAM DOVOLJ DOLGE TREPALNICE, TAKO DA ITAK VSI MISLIJO, DA IMAM NAMAZANE. USTNIC PA SI TUDI NIKOLI NE NAŠMINKAM. SEVEDA PA RABIM KREMO, TONIK, KAKŠEN VLAŽILEC, PARFUM … ČAU!

jz si tud cist na izi namazm z barvami nad ocmi..(pa se to dam fulllllll nezne barve, pa se mi skor nc ne pozna…:)drgac pa si trepalnce poudarm to je pa tud use…:)

skoraj vedno brez ličil.
Če pa že pa maskara, kakšna barvica za učke, lipp.gloss svetleč.. In to je to.

So mi ravno kolegice zadnjič pravile, do so videle eno našo skupno frendico enkrat brez ličil- pa jim ni bilo nič jasno, kaj je z njo narobe:) Tako da pretirano je res PRETIRANO!!!!!!!!!!!!

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

Čez dan jz ne nosm nč druzga kokr maskaro in malo tiste pearl & shine labelle ali lip gloss al pa še . To mi je čist dovolj. Pudra ne maram ravno. Mela sm eno fazo v 2. letniku sredne šole, da sm se malenkost pudrala (predvsem zarad slabe kože, sam sm na konc ugotovila, da to vso zadevo samo se poslabša), vendar se že dolgo časa nism. Ne maram tistga čudnga filinga na frisu. 😛 Kar se pa večerov tiče, pa uporablam malo več make-upa na očeh in mogoče za odtenek temnejši lip gloss ali kaksno šminko. Drugače pa prisegam na naraven videz. 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

js pa čez dan samo maskaro, če grem pa ven pa malo poudarim oči , na usta pa labello, pudra pa minimalno, če je pa fejst vroče pa nič

Čez dan črno maskaro, barvno kremo, pa kakšen glos. Zvečer, če grem pa ven si še s črno barvico mal očke povdarim pa mal prahu na veke, ampak vse v mejah normale:))!

vlažilna krema pa kaki lip gloss, pa še to občasno, ker se mi ful ustnice luščijo…pri trepalnicah mam tudi srečo, da mam natur dolge pa temne, sploh pa ne maram tiste teže na njih…tak da, v glavnem brez ličil!
sploh pa poslušam zadnje čase, da se moški čudijo že minimalnim količinam make-upa (kaj šele pretiranim), češ, sej ste že same po sebi dovolj lepe, tak da res ne rabite še tega!;) LP

Brez maskare se počutim kot da bi bila “gola”:)))) Drugače pa za vsak dan samo maskaro in kakšen nežen lip gloss. Če pa grem zvečer kam ven, pa še malce poudarim očke – z eye linerjem in pa malce jih zasenčim. Ampak vse tako, da še izgleda “naravno”. Ne maram tone make-upa. Aha, pa še pudra samo toliko, da pokrije “nepravilnosti”.

včasih če mi kdo omeni da se mi usta skor nč ne vidjo si vzamem kšn lipgloss al pa labelo…
pa puder včasih če je potreba…

drgač pa sovražm met karkol od make-upa na seb… maskare še sploh ne prenesem…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close