Najdi forum

Mene zanima kaj vse imate ženske v torbicah, ker jaz sploh ne morem imeti majhne torbice, ker mam toliko robe notr, da je kr 3 kile težka – sem jo zvagala. Noter pa imam denarnico, dokumente, ličila, ab, tablete, šivalni pribor, deodorant, parfum, cigarete, lak, pa še kaj bi se našlo. Lp

Prava sport billy torbica potem…

ja samo res, ni da ni vse mam skoz sabo.

nova
Uredništvo priporoča

večja kot je torbica – več noter natlačim –prava umetnost

lp, girlyone

:)))) ti pa vlačiš imetja naokoli!

Jaz mam v primeru, da ničesar ne pozabim denarnico, telefon, kake čigumije ali orbit bombone;) šminko, robčke in ključe pa nič več.
Najraje pa hodim okoli samo s kešom v zadnjem žepu kavbojk, ker nonstop nekaj zgubljam;)

ld

__________________________________________ I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

Ja si me spomnila tudi jaz mam telefon pa kšne čigumije:) V glavnem vsak, ki mojo trbico prime me vpraša, če mam kamenje notri.

kupi si nahrbtnik…..pa še malico daj noter

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Tudi jaz polno krame….labello, pa šminko, kremo za roke, sončna očala, šop ključev, cigareti……..je pa zanimivo ko včasih zaradi prilagoditve z oblačila vzamem manjčkeno torbico…..pa nič ne pogrešam!

Tko!
Rina

tut zelo velik, tako da mam vedno težave, ko kaj iščem…stehtala je pa še nisem:)))

Telefon, denarnico, ključe od avta, papirnate robčke, pa kak lip glos ali sminko.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Isto.
Moj dragi je ob iskrenem čudenju, zakaj ženske vlačimo torbice s seboj, stlačil v mojo torbico še svojo denarnico, ključe in mobitel.

A je tako težko priznati, da imate not kondome, nekatere pa tud vibrator?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hvala enako! Zato sem mu rekla naj mi kupi novo, če misli da bom njegovo kramo vlačla naokrog :))
In ker nisem dočakala sem si jo prav danes sama kupla … moški… 🙂

pa pendrek,solzilc,barbiko,barvo za lase,barvne leče,…

_____________________________________ življenje ni orehova potica

Ja, jaz tud ponavadi preveč vlačim s sabo, vedno pa kaj pozabim, zato si preden grem od doma, ponovim še: denarnica, ključi, čiki in telefon. To so najnujneše stvari, ki mi ne smejo manjkati!

Hi hi Spider!! Kondome pa ponavadi vzamem sabo le ko gremo ven žurat, za na kavico s kolegico jih pa res nimam. Vibrator za ven….. zakaj že??? To je stvar, ki je se jo ponavadi varno spravi v predal ali omaro, ne pa da mi lahko sred lokala, ko vlečem cigarete ven, pade na plesišče, ne tega si res ne predstavljam.

Pozdravček!

Marisy

Ne, to imam v neserju 😉

JSt mam pa rada bolj mejhne torbice, ampak se včasih prov čudim kolk lahk spravim v njih :)) Načeloma pa mam sabo vedno denarnico (Spider, tu se skriva tut kondom lepo ovit v “jopico” da se ne poškoduje), ključe, mobitel, lip gloss in barvico za obrobit učke, žvečilne, pa če se spomnim robčke :))

Aha, vem zakaj rabiš robčke:-))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

:-)))))ko boš pa imela še bebo…boš pa nosila v torbici poleg zgoraj naštetega še kako pleničko, pa flaško, pa dudo, pa kekse….jap kar velika torba…ne torbica, he he he …

LP Esy

Torbice! Mmm, to je takoj za čevlji moja obsedenost. Take in drugačne. Ampak najraje mam male, ki jih mam sicer samo za ven, pa za pijačko pa tak, ko spravim not samo denarnico, ključe, cigarete, telefon in kako šminkico+robčke. Ker one, ko jih mam kao za vsak dan pa to, pa mam not vsega boga, mi grejo na živce, ker skoz neki nekaj iščem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close