Najdi forum

Nevem zakaj je moj topic zginil 😐 grrrrr….
Zato še enkrat…

Dandanes vsi neki na tattoje palijo – pa mala vrtnička na golen, pa kao da ma bodečo žico okoli roke, pa enga hudička na lopatco, pa kitajsko črkico na ramo, pa tam pr intimnem predelu, tako da ne vidi vsak eno malenkost (halo??!?!)….

Dobro, da ne omenjam extremov – ko se kak model cel poriše v leoparda, ali pa ma čez cel hrbet orla al pa roke tako da zgleda ko da ma skos majčko z dolgimi rokavi. =)

In to naj bi blo BLAZNO sexy. Meni se ne zdi nevemkok super sexy in lepo… a je še kdo, ki je istega mnenja mogoče?!?!

Da ne bo kdo mislu – nobenemu nočem slabega – tisti k mate tattoje, če ste zadovolni super – tudi ne pravim, da to ni umetnost (svaka čast tem k jih rišejo).

Torej – a je še kdo, ki mu tattoji ne veliki ne mali niso blazno všeč?=)

P.S.: Kul so edin uni … JNA 7.2.1964 :))))))))) pa kot je prej ajs reku – morska deklica pa zraven EVA napisano SMEH… – obvezno z grdo zelenomodro barvo na podlahti :))) …al pa sidro pa imena žen k jih ma mornar v pristaniščih 😀

Ne JNA ampak JHA!!! Mora bit v cirilici, sicer je pol manj vredno.

In jaz sem ti odgovoril, da tud meni ni všeč vsevprek tetoviranje (po celem telesu ali pa kar tako nametani po telesu) in da dandanes kaki garažni idiot naredi še večjemu idiotu lahko nepopravljivo škodo. Orodje in barve se dajo dobiti preko neta…

Rad pa pogledam lepo oblikovano telo in profesionalno in lepo narejen tattoo in tudi sam sem ponosen na svoja dva.

nova
Uredništvo priporoča

meni niso preveč.

Vsem k ste že prej odgovorili, vas lepo prosim, da mi še enkrat poveste mnenje 🙂

Razen prvega posta jih nisem uspel prebrat več – ko sem se vrnil teme ni bilo več (kar ni moja krivda).

Hvala 😀

Zato pa ne smeš it h kakšnemu garažnemu idiotu…Obstajajo profesionalci, so pa sicer res dražji..Ampak, se splača, ker boš to nosil cel lajf!
Drugač me pa tatooji nič ne motijo- v mejah normale.

Men so seksi…sploh taki izvirni, ne pa kr ene packarije sam zato da ma neki. Ful mi je pa ogabno da je tip po celi roki tetoviran, pa po hrbtu na veliko ene ogromne stvaritve…to mi je čist fuj in ni niti najmanj privlačno. Rada pogledam za zares dobrim tatujem to je pa tut vse 🙂

Ja zdaj je ful moderno, da so ženske tetovirane nad ritjo. Meni to ni všeč.

Dopovej ti to kakemu zmedenemu, blesavemu najstniku, ki je najpametnejši na svetu.

Fajn, pol sploh nimam šans pri tebi :))))

saj se bo premislila glede tattoojev…bos videl…..

torej men so pa tatuji čist mimo

jaz se nisem pripravljena dat mučit, se mi pa zdi, da vse te napol gole deklice in dečki imajo gor ene nalepkice kao tatuje, ker skor ne verjamem, da tolko ljudi se da zbadat čist zares & za vedno…….

ne, o mi je bilo na moških sicer všeč ene 5 let nazaj….., sedaj pa mi je čisto brezveze.

*Don Vito sighs of relief*

Meni so razni piercingi in tatuji čisto mimo. Saj ne rečem kaj majhnega in ljubkega, ampak eni jih imajo čez celo telo ali pa po 10 tatujev in nešteto piercingov na total nemogočih mestih. Meni se zdi to zelo neestetsko, skratka ogabno.

Prav imaš-že od nekdaj mi je bilo jasno, da midva nisva za skupaj.

Še nedolgo tega so se tetovirali samo določeni ljudje, ki na splošno niso uživali velikega ugleda. Tatuji so bili (in so še) ogabno zelene barve, narisani pa tako, da bog pomagaj. Zdaj so tatuji v modi so lahko prav lepi in seksi. Sprašujem pa se, kaj bodo ljudje naredili z njimi čez par let, ko bodo spet v modni nemilosti kot prej. Še posebno tisti, ki bodo takrat na kakšnem finem delovnem mestu ali položaju. Težko si je predstavljati mater županjo tetovirano kot arestant.

Čez par s ebo tudi tattoo-je dalo odstranit v vsaki ambulanti ali kozmetičnem salonu…Po moje…Že sedaj obstajajo najnovejše metode odstranjevanja..brez opeklin in bolečin.

Meni je všeč kak mali skriti tatoo na ženski, pa taki opazn na moškem-da pade v oko,ko ga vidiš, ampak ne da je non stop tam, da ne vidiš druga. Veliki tatooji-NE! Tudi ne po celem, tako oni (res ekstrem!) leopard npr.! Pa da ma neki pomen, ne kr za brezzveze nekaj. Al pa da je vsaj neka izvirna fora. NE pa vrtnice pa metulji pa tako, ko majo vsi.

Aha, pa za drage denarce verjetno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close