Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Kako pogosto pijete alkohol?

Default avatar

Nikki

Ob pici miš-maš, z ribami dobro belo vino (1 dcl), če grem na večerjo tud malo vina.
Skratka zelooo poredko : )
Žuram lahko tudi brez alkohola, ker dobra zabava je odvisna od nas samih in ne od zaužitih psihoaktivnih snovi.

pa pa
Default avatar

Robo

Od nouga leta nism biu ze pjn.... pa tud alkota ne... razen po 1. maturi je blo treba na pir :)

Ker je tko... ponavad ce si usak vikend pjan se lohk poslovis od ksknih resnejsih namenov pri pridobivanju misicne mase ...

Zdele po maturi startam...k bojo zurke itn.
Default avatar

guinness

poleti vsak vecer eno lasko, blagodejno vpliva na zelodec, relaxira utrujene misice, hmelj mozgane, pa se zaspis lazje

ne vem zakaj je alkohol taksen bau-bau. dokler imas v glavi vse postimano je vse ok. tudi keber s tem zakonom ne bo postal svetnik in odresil na tisoce pijanckov. kvecjemu osmesil se bo, najvec pijancev se je izrodilo v casu prohibicije. na danskem je pivo v lokalih preracunano v nas denar 1000sit(!) pa sem med vikendi videl vec pokozlane mladine kot v nasi ljubi ljubljani... ne bom povedal nacina ampak frajerji se znajdejo....da ne recem kako ga nesejo tiste deklice...prav osmesil sem se:)))
Default avatar

Miška:)

na žalost, vsak vikend!!vem, da ni pohvalno, ampak LE ENKRAT SE ŽIVI!!
Default avatar

girlyone

pila sem veliko vec kot pijem sedaj...

ko grem ven spijem kak breezer, redbull vodko, pushkin - vglavnoma lahko kar dosti spijem in mesam med sabo...

na zadnje sem se ga napila s cimrom - spila sva skupi celo flaso ruma - ojejej...

:)
Default avatar

Playboy

Alkohol moškim širi žile, ženskam pa noge.
Default avatar

Natalie

js zdaj ko je vroče kak kozarec piva čez teden.
med vikendi pa pivo, refošk, bambus,še najrajši pa cubalibre
Default avatar

girlyone

khm, spodbijam tole tvojo trditev, ki si jo pripisal pod moj post...

pa poglejmo nadzorno celo zgodbico...
Bilo je nekega dne, sredi tedna - le kdo bi se spomnil natancno katerega, ko sva s cimrom sama ostala v nasem stanovanju in oba naredila izpit - pa gremo proslavljat. A pojavil se je problem, ker je on hotal bolj v smeki lokalcke, jaz pa vsekakor nisem za tako sceno (tam grem le, ko se hocem nasmejati in okrepcati trebusne misice). In sva lepo ostala kar doma, se prej pa skocila na petrol po rum (zal to sedaj v poznih urah vec ne bo mozno). In greva midva lepo za Ljubljanico na eno klopco ter zacneva piti. Kmalu me spikne, da si ziher ne upam eksat - jaz kot jaz pa : ajde greva! in sva eksala... in je sla ena flasa...

tako se oba razgovoriva in klepetava na poti do stanovanja / on gre v dvigalo, jaz pa hodim peske in ko prispem do enajtega stuka vsa zadihana in malo s pomanjkanjem ravnotezja, ugotovim, da je cimer zaspal v dvigalu. Zvlecem ga ven in ne bos verjel, dragi playboy, da je imel noge narazen, meni pa so se zile ziher sirile, ko sem vlekla tako klado do stanovanja.

Default avatar

Playboy

To mi deli! Zdita se mi idealna pivska kompanjona. In ta ideja z Ljubljanico... hmm... nisem bil tam že po mojem dobrih 5 let... to bi bilo potrebno ponoviti za voljo starih časov... ja ja... *se zamisli*
Default avatar

girlyone

hja midva sva kr pri Ljubljanici ostala, ker se nama ni dal od zaloske bencinske hodit 5 minut do stanovanja in pol sva rajsi v tistem mrazu veni bla... sva pa tut obujala bolj stare cajte... sam je blo fajn - zdej pa ze dolg ni blo kej podobenga - je pavza
Default avatar

Sinthija

Po moje če seštejem vse skup, spijem celo leto mogoče glih za dva deci alkota:))
Default avatar

Blondy

girlyone kdaj greva pit skupej :)) Vidim da znaš bit moj kalibr pijanke...pa tut tvoj izbor pijač mi sede :))))
Default avatar

Ab

Ohja se vidi da obe z dolenske izvirate. Vsak dolenc bi bil ponosn na vaju
Default avatar

Blondy

Ne ti men Dolenjka...Belokranjka sm!!!!!!! To je isto kot reku da je Štajerc=Gorenc :)))
Default avatar

Ab

Ok Ok iz kerga kraja pa izhajaš
Default avatar

Blondy

V eni vasi blizu Metlike (Primostek) imam sorodnike, pa pol je bila babica iz Bušinje vasi, pa ena žlahta je v Semiču...Cel kup nas je tam doli :)))
Default avatar

Ab

Šokci smo zakon ;)
Če boš slučajn hotla it na kolpo zdej.....se ne splača ker je že pretopla
Default avatar

Blondy

Uh u kolpi se pa nism kopala že sto let...ko sm bla še majhna Blondy smo bli tam med poletjem in je blo fenomenalno :))