Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Kako pogosto pijete alkohol?

Default avatar

katarina

:)))res smešno, kako mal ga forumaši pijemo!!!
Default avatar

Robi

ja res neverjetno kako malo
mislim,da je ravno premalo alkohola vzrok da imamo takooo veliko ljubezenskih problemov
Default avatar

katarina

neeee po mojem pa ne, jaz sem jih mela prej še več, ko sem pila kot žolna.
Default avatar

Sheryl

Priznam, da so bili cajti, ko sem bila vsaj 2x na teden rahlo/prijetno okajena (recimo po 2 pirih) ali pa mogoče 1x mesečno kar orenk (4 piri). Torej sem spila kar ... khmmm ... cirka gajbo pira na mesec. Hudo! :o) Zadnje čase pa spijem mogoče 1 pivo na teden. Aja, drugega kot pir pa itak ne pijem! Evo, zdej sem se pa čist razkrinkala! :o)
Default avatar

Robi

mogoče ja,žolne se prej zaljubijo
Default avatar

Don Vito

Itak, moj deda pa stric pa mačeha komot spraznijo celo destilerijo - temu se reče zloraba alkohola. Jetra pa samo še za juhu. Samo taki živijo zelo dolgo!
Default avatar

=Mojca

Nič.
Default avatar

Mare

... a si prepričan, da nisi še kaj pozabil:)
Default avatar

hribuc

koncno en + zate:)
Default avatar

katarina

kaj pa meni, ko sem jih 10 na večer?
Default avatar

Sith

Vsak dan, dva deci ob kosilu in eno pivo zvečer. Če je treba, pa postanejo merska enota za vino litri.
Default avatar

hribuc

da mas problem?:)
Default avatar

tea

Zelo, zelo redko:>
Mi sploh ne paše.......
Mislim, da sem nazadnje spila enega bandidosa kakšne 3-4 tedne nazaj:>
Če pa že pijem pa ponavadi bambus, vodko+cocacola(ali kj podobnega), ...
Default avatar

Sheryl

Zdej si me pa potolažu! :o) Sam -> a + za tiste prejšnje kolilčine ali za te zdejšnje???
Default avatar

hribuc

+ zato, ker pir pijes...za kolicine mi je vseen...po potrebi:)
Default avatar

Norah

Hm, pri meni bo že počasi eno leto mimo, odkar sem zaključila s svojo hard-drinkersko kariero. Zdaj na dva mesca (če sploh) spijem pivo ali dve, da ne pozabim, kakšen je občutek;))
Sem mela obdobja, ko sem bila zmerno do pretežno pijana (najraje pivo, drugače pa gin, tekilo, viski, rum, makedonsko vino, če ni bilo drugega, v glavnem vse, razen stocka, ker sem se čist prvič v življenju ravno njega in se mi je doživljenjsko zgabil) tudi do 5 dni na teden, ampak to je precej naporen in destruktiven življenjski slog in upam!, da ga nikoli več ne bom izvajala, čeprav ni bilo slabo tedaj, samo ko si enkrat starejši (mislim, ko nisi več najstnik) je to neizmerno popivanje malo čudno. Ko imaš pa enkrat otroke pa je nasploh neodgovorno, jim dajati taki vzgled.
V bistvu se mi niti malo ni bilo težko odreči alku kar naenkrat, oz. se mi je to zgodilo zelo spontano in si nisem rekla »tak, zdaj pa bomo nehali z nalivanjem«, res sem od nekdaj verjetno imela v podzavesti, da se vsaj delno odrasel ter mentalno in fizično zrel 20letnik ne naceja več nekontrolirano vsak ljubi dan.

LD

Ps. Spider, kdaj bodo objavljeni izsledki obsežne znanstvene raziskave, sodelujoče čakamo!?;)
Default avatar

Playboy

Vedno kadar žuram spijem kar precej, ampak vem kje imam mejo in nikoli ne pijem samo alkohola (zraven goltam še vodo). Sicer sem že od 1.5. na žurerski abstinenci, ki pa mislim, da se bo kaj hitro zaključila v sklopu zadnjih izpitov.
Ne pijem čez dan, ne pijem zjutraj in ne pijem, da bi kaj pozabil. Kadar sem slabe volje se vržem v šport in delo, alkohol mi je samo kot podmaz za nadaljni žur.
Default avatar

Vereta

1-2 X na teden sem kar precej "dobre volje".( 6 smiletov na večer,pa še kaj za zraven-odvisno s kom ga zuram).
Default avatar

Blondy

Spider hvalabogu da ne :)) Sicer pa sm pevsko-pijansko kariero počasi zaključla ker je blo enostavno tu mač :))
Default avatar

Blondy

Playboy, to da vodo zravn piješ...me too :)) Drug dan ni mačka, pa lahk kar ornk popiješ :))

Hmmm...kar dost ženske populacije je pivopijk.. :))