Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako zadovoljiti žensko z majhnim penisom?

Kako zadovoljiti žensko z majhnim penisom?

Pozdravljeni. Star sem 17 in sem s punco v zvezi približno pol leta. Vem, da bo kmalu prišlo do seksa, ampak jaz se sramujem svojega penisa. Dolg je le 12-13cm, obseg pa je 16.5cm (kratek in debel). Malo sem prebiral po forumih in ženskam najbolj pašejo penisi od 16-19cm. Kako naj potem jaz zadovoljim žensko, s tako majhnim? Mislim, da tudi dolga predigra ne bo pomagala.

jaz pa v tem ne vidim takega problema. kratek je res. tako da kakih silnih akrobacij res ne moreš izvajati, ker pač zadeva pade ven… obseg je zelo pomemben….

osebno se mi zdi, da imaš tukaj veliko prednost pred mnogimi tankimi in dolgimi…

ko boš dovolj star ti lahko z operacijo še kak cm ali dva .. in si zmagal

sicer pa je tvoja punca verjetno tudi še malo zelena in ni videla vseh penisov tega sveta, tko da – itak nam je ponavadi naj naj od tistega, ki ga imamo rade…

ti sam poskrbi a dobro predigro, da boš tole debelo reč lahko noter vtaknil :))

ko razmišljam za nazaj mi redko pade na pamet kako mi ga je kdo noter dal, prej vse drugo. moški, ki obvlada žensko anatomijo je car in od takega ženske ne gre stran…. samo se tipom ne da vlagat v to…..
no ja, vprašaj se kak moški si ti in v kolikor si dojel kaj sem hotela povedat………

pa mi javi čez par let kako ti gre :))))))

Ej Blaž! Imam samo 4 cm daljšega od tebe in dosedaj se mi je že nekaj bej potožilo da imam predolgega – da jih zaboli če grem pregloboko. Tako da ti se absoulutno ampak res absolutno nič ne sekiraj in samo uživaj. Če boš mislil na mere svojega tiča med seksom se sploh ne boš imel fajn. Ti se sam prepusti seksu s punco in to je vse. Uživajta in ne pozabita na zaščito!

nova
Uredništvo priporoča

Nekoč so povprašali predsednika ZDA Abrahama Lincolna, kako dolge noge mora imeti vojak. Odgovoril je: “Od trupa do tal.” Nauk te anekdote velja tudi za dolžino moškega uda: dolg naj bo toliko, da lahko moški z njim, če nabrekne in pri primernem položaju, vsaj nekoliko prodre v nožnico. Na srečo to zmore, ko ima erekcijo, vsak moški, najsi se mu zdi njegovo spolovilo še tako majhno.

Torej, samozavest v zgornjo glavo, gumico na spodnjo glavo in gremo!

Matjaž

ja tvoj odgovor velja za zadovoljevanje samega sebe, ne pa ženske

no coment res, jao fant

Hočem povedati, da se za vsak vijak najde ustrezna matica.

Matjaž

Hočem povedati, da se za vsak vijak najde ustrezna matica.

Matjaž[/quote]

jaz pa, da so matice narejene zelo podobno, da ni razlik ala ena vagina globoka 4 cm, druga 15 in ena široka ….

v kolikor to do zdaj ne veš :)))

mislim, da maš tut ti malega, po pisanju sodeč – naj vsaj nekoliko prodre v nožnico. kje si to najdu, majke ti :)))

Aleksandra – matice so si še kako različne. Imaš špranjice, jame in še vse umes.

Samo zafrustriran človek se bo trudil nekoga drugega frustrirati ali pritiskati na njegove frustracije. Zdravi in čustveno dozoreli ljudje tega ne počnejo. Aleksandra ne spada v kategorijo slednjih. Glede matic in vijakov se strinjam, da je veliko manjših variacij, tistih večjih pa je manj (Gaussova distribucija). Pa recimo če je ženska “močnejše postave”, je res težje penetrirati.

Mislim, da se s tem tvoja punca absolutno ne obremenjuje, s čimer se nekateri moški, da je to samo v tvoji glavi, zanka potrošniške miselnosti. Velike prsi, velik penis, veliko izdelkov v nakupovalnem vozičku….

Po moje je tvoji punci veliko bolj pomembno, kako čutiš do nje, če se imata res rada, če sta iskreno navezana drug na drugega, bližina, da s tabo gradi poseben intimen odnos, da si zaupanja vreden, da se počuti varno s teboj, da sta čustveno navezana drug na drugega, da si razumevajoč, nežen, strasten… “Prave ženske”, ki ne prakticira spolnosti brez čustvene vpletenosti v odnosu, ne moreš nikakor zadovoljiti zgolj s penisom. Torej punci si verjetno ti bolj pomemben, kot pa tvoj k***, na katerega se preveč osredotočaš.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

alexandra na google napiš jwslo…
drgač pa se da ženske zadovoljit tud z mejhnim penisom(obstajajo različni položaji)
tak de tisti ko mate težave mal na netu pobrskite al pa si kamasturo preberte:D

Aleksandra dober si to napisala….važno je na kak način ga vtakneš…je pa res dober, da je vsaj tam okol 15 cm….baje tko pravjo…..

ko boš dovolj star ti lahko z operacijo še kak cm ali dva .. in si zmagal[/qoute]

Sem se strinjal v vsem s teboj, edino tukaj ne. NOBENA ženska ni toliko vredna, da bi zaradi nje tvegal tako “butast” poseg. Po takšni operaciji penis NIKOLI ne bo tako trd kot pred operacijo in da o možnosti za neplodnost sploh ne govorimo. Tako kot je že nekdo zgoraj napisal, če imaš pravo žensko, ki se v spolni odnos ne spusti brez čustvene vpletenosti, ji bo penis zadnja stvar, ki jo bo zanimala o tebi. Če pa se gre ženski samo za sex, potem je res malo kratek, ampak z debelino se da precej nadomestiti.

Ups

Sem se strinjal v vsem s teboj, edino tukaj ne. NOBENA ženska ni toliko vredna, da bi zaradi nje tvegal tako “butast” poseg. Po takšni operaciji penis NIKOLI ne bo tako trd kot pred operacijo in da o možnosti za neplodnost sploh ne govorimo. Tako kot je že nekdo zgoraj napisal, če imaš pravo žensko, ki se v spolni odnos ne spusti brez čustvene vpletenosti, ji bo penis zadnja stvar, ki jo bo zanimala o tebi. Če pa se gre ženski samo za sex, potem je res malo kratek, ampak z debelino se da precej nadomestiti.

mau sem žleht, torej je zaključek zgodbe, da moški s kratkimi si ne morejo privoščiti, da bi ločili seks od ljubezni.

Velikost penisa ? Ali je to le dolžina ali tudi obseg? Vsaka vam bo povedala, da se obseg šteje. Torej, 16,5 cm obsega je huda stvarca in marsikdo ti lahko zavida.

Za vse pa nasvet; izračunajte si volumen penisa in ne dolžino.. To je edino pravilno..

Kaj mi bo lulček 20 cm dolžine in 7-8 cm obsega??

Sem se strinjal v vsem s teboj, edino tukaj ne. NOBENA ženska ni toliko vredna, da bi zaradi nje tvegal tako “butast” poseg. Po takšni operaciji penis NIKOLI ne bo tako trd kot pred operacijo in da o možnosti za neplodnost sploh ne govorimo. Tako kot je že nekdo zgoraj napisal, če imaš pravo žensko, ki se v spolni odnos ne spusti brez čustvene vpletenosti, ji bo penis zadnja stvar, ki jo bo zanimala o tebi. Če pa se gre ženski samo za sex, potem je res malo kratek, ampak z debelino se da precej nadomestiti.[/quote]

ko moški začnejo govorit o tem kaj ženskam paše, tle se vse konča :))

loh se sam tolažite s tem, da je penis zadnja stvar, ki zanima ženske na moških….
spolni odnosi so pomemben del odnosa med dvema… naprej je pa verjetno vse jasno, a ne 🙂

Oh ja. Se strinjam, da so odnosi pomemben del odnosa, ampak mislim, da pa ti že pretiravaš! Malo si preberi, kaj pišeš. Zgoraj si napisala 17letniku, da bo kmalu dosti star za operacijo- pa kaj si ti normalna? Resnično upam, da je mali pri teh letih pametnejši kot ti. Morda, tebe ne bi mogel zadovoljiti s tem penisom, ampak niso vse ženske kot ti. Spolni odnos ni samo penetracija, ampak je še precej več. Sicer si mu dala tudi dober nasvet naj preštudira predigro. Ne se sekirat zaradi penisa, ker ne bo nič boljše.

Tak je, itak imaš majhen penis, zato ne boš mogel zadovoljiti ženske, posledično vajin odnos ne funkcioniral in zato te bo pustila vsaka ženska. Celo življenje boš sam, zato je najbolje da se pridružiš menihom, ker boš celo življenje nesrečen. \\sarcasm off

@tara10

HAHAHA si me pa nasmejala…. obseg penisa 7-8 cm? zgleda nimaš najbolšega občutka … toliko ima obseg moj palec pri členku… pa si predstavljaj 20 cm dolg penis z obsegom 7 cm HAHAHHA 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close