Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Moške tangice….da, ne ?

Moške tangice….da, ne ?

Osebno se najbolje počutim v boxarcah in podobnih varijacijah…o moških tangicah niti ne pomislim, ker mi niso okusne:) Me pa zanima, kaj si o tem mislite ženske, vam je všeč ali ne?

Ne, meni to ni všeč. Ker se mi tako kot tebi to ne zdi okusno in bi mi šlo kar na smeh. Zato pa na fantu raje vidim boxarce.

itak,da jim je všeč,samo nočejo priznat,tele forumašice so nekam sramežljive

Ja itak da mi ni všeč,bolš so mi všeč boksarce!!

o lep pozdrav gospodična M, si se končno oglasila:), so ti bolj všeč boxarce a:) vrjamem pa da ti je še bolj čisto brez 🙂 no pa lep pozdrav na vaš konec.

me prav zanima,če se bi branila možakarja,ki bi prišel k tebi v posteljo v tangicah ?

Lep pozdrav tudi tebi,res so mi lepše!Ja to pa nimam kej komentirat!

Sploh ga nebi spustila niti do postelje!

a ti bi se pa branu ženske,ki bi tebi prišla v posteljo v tangicah?

jak…neeeeeeeeeeeeeeeee

lahko bi bil tudi v tangicah..če bi mi bil všeč.

nikoli ne reci nikoli

Meni na tipu niso všeč.

tangice na moškem..pedersko; kar pa name ne deluje rajcig

tako da tip verjetno res ne bi prišel do postelje 🙂

Ni mi jasno zakaj je bil tak naval na chipendalese. Se spomnem da so kolegice (ki so ble) še pol mesca sanjale kak so gledale dobre riti. Js osebno nimam nč proti njim (uporabljam v primeru da imam kakšno fino obleko) čeprav so bolj udobne boksarce.

LP Oliver

babe kva ste zbirčne !!!!!
zakva mate pa ve tangice,porkaduš pa taka demokracija,jest bi vam še volilno pravico vzel :)))
ko te bo peder nabrisu mi povej :)))

a ti jih nosiš?

Ne razumem, zakaj so vam tangice na moških tako mimo. Spodnje hlače kot spodnje hlače, rit pa taka kot jo ima pač vsak posameznik. Moški v tangicah ogabni?

Nimam idealne postave, pa jih nosim. Ne z namenom, da bi kogarkoli rajcala, ampak zato, da se mi ne vidijo robovi, poleg tega sem se nanje navadila in jih ne zamenjam za nič. Udobne so. Se pa ne razkazujem v njih okoli, mi na misel ne pade.

Ne razumem, zakaj bi iz povsem funkcionalnih razlogov moškim to prepovedali? Oziroma jih zato zaničevali. So moške spodnje hlače samo zato, da nas rajcajo?

Kaj ima homoseksualnost veze s tem, kake gate kdo nosi?

Lepo vas prosim!

Kva je Milena, so ti všeč pol tangice na moških al ne?! Mi je Sabina rekla, da jih tvoj tip fura! Kva je zdej to?!

Če verjameš!!! :o)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close