Najdi forum

avdicija.com

Rada bi se vpisala na avdicijo.com, kjer ti zrihtajo da si na naslovnici revij, za tv reklame, razne modne zadeve, poziranje za kataloge,….. Ali ima kdo izkušnje s prav to zadevo (www.avdicija.com) Lep pozdravček

jest sm šla na avdicijo,pa so mi rekli da moram plačat 30.000 sit.

ja moraš plačati članarino (ne vem koliko je), posneti moraš book, potem pa čakaš na klic!! avdicija.com je bolj za (meni se tako zdi) igralce in fotomodele! če se želiš ukvarjati z manekenstvom se prijavi, na hering models, pogoj je vsaj 170 cm, ta agencija je tud zloo v redu!!

nova
Uredništvo priporoča

če moreš nekaj plačat veš da to ni OK zadeva.

na vseh avdicijah seriozne agencije ne zahtevajo denarja, ker služijo potem od tvojega dela ( nekaj %).

ZATO PRSTE VSTRAN OD AGENCIJ KI HOČEJO DENAR V NAPREJ!!

poznam nekaj primerov v Nemčiji kjer so se dogajale take natega da je kar joj.
raje pojdi do prave agencije, in če mislijo da še iz tebe bo kaj t bodo vzeli v pogodbo brezplačno!!

lep pozdrav,
Sony

prej te bodo vsi pofukali da vidjo če si dobra pol se boš pa za naprej menila.

Hahaha … seriously, na avdiciji.com so itak v upravi več ali manj ženske, plačaš tisto članarino potem pa te pokličejo. Kolikor poznam imajo žensk v izobilju in jih tudi strateško porabljajo, saj imajo dogovore z raznimi organizatorji prireditev, ki potrebujejo makenke (torej te, kvazi manekenke), da se jim malo prošetajo tamo i ovamo. Vem, da avdicija.com pošilja svoje bejbike in tipe tudi na premierne prireditve, ko je potrebno igrati kakšno hostesico ipd. Ne vem, 30k je naložba in če dobro izgledaš se ti bo dolgoročno na izi izplačala, ne pričakuj pa Milano in New York pist – za to te morajo odkriti.

Povej mi kaj več o tej modni agenciji Hering models. Ali moraš najprej posneti book in zanj mastno plačati??? Thanx za vse odgovore. PAPA

a pol bi mene vzeli pa še pofukam jih lahko tiste @!#$ potrebne tam za denar:)

valda da pa še pofukal te bojo prej in če boš dobro mešala pa fafala se boš mogoče enkrat sprehodila okol festivalne :)))
oni se ti bojo pa režali v faco
daj ne bodi glupa
kaj misliš da si tok lepa al kaj

ne, poklič na agencijo in vprašaj, kdaj imajo avdicijo. če boš sprejeta boš posnela book (ni pa nujno, lahko le nekaj fotografij)!! mislim, da book ni drag, jaz svojega nikoli nism imela, ker sem po dveh modnih revijah spoznala, da tekanje sem in tja in hitro preoblačenje ni zame:)) pa nihče me ni pof***, mislim, da v sloveniji takega načina dela ni, da bi s sexom lahko kam prilezla, v tujini sploh v milanu pa je tega velik!! velik sreče, pa vedi, da manekenstvo ni tako lahko kot se zdi…

Vzamejo vse, kolikor vem. Tudi babice hehehe. Kar se pa tiče tistega drugega dela… hmm sej veš kako so slovenska dekleta… že tko tiščijo noge skupej kot da je njihova češplja zlata, ko pa jim nekdo reče da so še lepe pol pa boljš da jih najprej SLK podre pol pa šele ti – če seveda sediš v njemu 🙂

Kako book ni drag. Hitro lahko preseže 100 jurjev. Sem pa videl enega iz audicije, pa je bil slabo narejen. Vsekakor bi bil lahko boljši. Najbolje malo povprašat, saj ti dobre fotke lako dosti ceneje posname kak prijatelj, ki mu daš za material in pa za pijačo.
Sicer je pa avdicija.com resna firma, vsaj eni moji znanki zrihta včasih kakšen job.

zdravo zanima me če je to potrebno plačati, če hočem iti na avdicije, in če lahko samo slike pošljemo in nas oni izberejo al kako?

hvala.

Žijvo!
Sama sem začela na avdiciji.com ene 6 let nazaj. Za rojstni dan so mi sodelavci plačali članarino..tako da nisem niti imela časa razmišljat ali bi ali nebi. Ko sem tja prišla so me naličili in poslikali..To pa zato, da so imeli fotko, ki jo objavijo v svoj arhiv. To ni book in tega ne rabiš delat če ne želiš. Parkrat sem šla na avdicije in zelo hitro sem dobila vlogo (glavno) v mobitelovi reklami- plačana pa sem bila 300eu…to je takoj pokrilo stroške prijavine…služiš lahko tudi kot hostesa, frizerski model, statist itd..Pri njih sem bila mislim da eno leto…potem pa ne več, ker se mi je tudi drugod kaj odpiralo. Skozi avdicije, šove itd. spoznaš še druge ljudii..odpirajo se ti nova varata..vsako leto se mi kaj zanimivega zgodi v vezi s temi stvarmi…npr.ena nova znanka, ki sem jo spoznala na frizerskem šovu (pa ne iz avdicije.com) me je predlagala njeni agenciji..sem šla na kasting in dobila vlogo za mercator reklamo..in slikanje za to reklamo..potem za statistko sem šla…naneslo je spet okoli 300eu dobička. V tem času se ti nabere toliko fotografij da..res brezveze delat book.

Agencije imajo različno poštimane te stvari glede fotografij in sprejemanja. Pri tej zadnji, ko sem snemala merkator reklamo, je rekla naj pridem v njihov studijo..tam me je poslikala in še snemala…tako me imajo v arhivu. V angleščini sem povedala nekaj osnovnih podatkov o sebi. Na avdiciji.com lahko tudi svojo fotko pošlješ…

agencije odsvetujem. sploh pa avdicija.com. njihov namen ni, da bi kaj iz tebe naredili, temveč da bi le zaslužili. najprej moraš pri njih posneti fotografije. lahko maš najboljšiga fotografa na svetu, pa tvojih fotk ne sprejmejo. pravjo, da je to zato, da vidjo, kako se obnašaš pred kamero, pa da ti svetujejo, kuko bi lohk blo bolš. frataprata. pr njih se morš slikat, da zaslužjo, logičn. pa stem ko se slikaš, baje dobiš članstvo. ki ga morš potrdit vsake pol leta. slikanje stane 40 evrov. plus 15 evrov za nove člane pa še en kup drobnga tiska k se mi ga ni dal brat. pa slike so loh stare največ 12 mescev. po pa pridš tja pa vidš en kup slik modelov, pa si mislš: ,,Oh, kok bo supr, ka bom jst edn od njih.” ampak ti se ne zavedaš, da boš samo npr. številka 2896. ko rabjo tok stare k si ti, vse pokličejo, pol pa enga zberejo. ti maš kj mal možnosti. če pa si že slučajn zbran… če je tep namenenih 1000 evrov, dobiš največ 150 evrov. ostalo pobere ustanovitelj avdicije.com. ampak zelo malo možnosti je, da boš izbran. torej morš plačat za nekj, za kar nimaš najmanšiga zagotovila, da boš nastopou. plačaš, da boš številka 2896. a je to fer!? no, da boste mal več vedl od tega sranja k se plete okol denarja… če bi hotl met ta sistem pravičn, bi mogle agencije dobit delež igravčevega denarja šele takrat, ko mu dejansko zrihtajo delo. ampak o tem pri avdiciji.com lahko le sanjamo, saj je bil prvotni namen ustanoviteljev zaslužek. zato nikoli ne it na avdicije, kjer moraš plačat vnaprej. to naj vam bo alarm, da greste čim prej stran. lep pozdrav in veliko zabave s snemanjem!

jst sm slišo da je ćlanarina brezplačna itd….pa baje da ti fuul pomagajo do slave pri igranju za filme in delanja reklamah..itd..a je še kakšna takšna agencija kje drugje ? ali pa kaj podobnega

Mene pa zanima kje pa najdeš tekoče avdicije BREZ avdicija.com?
Pač da greš sam, brez agenta.. Sam ne vem kdaj so te tekoče avdicije 🙂

Zdaj je to tako: članarina je 50€ na leto, jaz sem že tri leta prijavljena in sem dobila že najmanj 5 vlog…. Statistka v serijah, reklamah…. Res se splača…

zdravo anonimna…lahko vprašam, klko si v teh serijah itd, zaslužila? in klko je to približno na uro? hvala in lp

No ja…
Glede na to, da je npr. mesečna karta za fitnes cca. 50€, vstopnina za 2Cellos v Stožicah v parterju 45€, eno malo boljše kosilo 30€… Se meni osebno 55€ sploh ne zdi veliko (ker te še fotografirajo in vsaj osnovno naličijo za naslovno fotko) za letno članarino. Mislim, da če se znaš primerno obnašati, se znaš malo urediti, si sproščen in seveda talentiran, v enem letu brez problema dobiš vsaj 5 vlog. Seveda pa, če imaš visokoleteče cilje (pri 16ih npr., da ker si suha bi bla kar fotomodel brez talenta), ali pa bi rada dobila stransko vlogo v nadaljevanki brez enega leta gledališke šole – to pa se bo treba malo postavit na realna tla.

Največji problem teh agencij je to, da sprejmejo vse živo (seveda zaradi zaslužka, saj nismo padli z lune). In potem je tam včlanjenih tisoče in tisoče ljudi, ki sanjajo, da bodo zasloveli ali mastno služili, v resnici pa nimajo pojma o poziranju, ne poznajo osnovih načel “obnašanja” teleda pred kamero/fotoaparatom, bi kar bili igralci al nimajo blage veze o bazični tehniki.
Torej malo premislite in se priučite veščin, ki jih potrebujete za fotkanje, snemanje… Šele nato googlajte kje so avdicije, kako potekajo…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close