Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Glasna v postelji – kaj menite?

Glasna v postelji – kaj menite?

Vmed seksom sem precej živahna in glasna – kadar uživam in doživljam orgazme – to je skoraj vedno. Zanima me, če je možno, da fante to odbija?

Veš, da je možno! Če se mu preveč dereš na ušesa.
Saj boš kmalu opazila če bo predlagal kakšno svilen šal, ki bi ti ga zavezal okoli ust potem vedi, da si preglasna.
LP

Če je punca preveč glasna mene mal odbija oziroma me postane strah

nova
Uredništvo priporoča

:)) odvisno kolk glasna je preveč glasna in kakšni glasovi prihajajo iz tebe…drugače na splošno mi je pa to všeč.

lp ajs

Ja če ti paše in ni ravno sredi mesta na kakšni klopci, potem si daj duška in uživaj ane. Zakaj bi se pa držala nazaj pri sesku, ko pa ne sme biti nobenih bremz, da lahko uživaš 100%.

Lp, Mišek

Ma ne vem, jaz kakšnega hudega huronskega dretja ne bi prenašal. Se mi zdi, kot da je potem tako nekako zaigrano vse skupaj. V bistvu me preglasno vzdihovanje kar nekako odbija…
S to miškico še nisva tako daleč, tako da to še pride 😉

Mene še bolj segreje!

Ja če je to že pretiravanje, potem sem sigurna da jih to odbija, ker mislijo da igraš…
Drugače pa malo vzdihov, beseda sem in tja vse skupaj samo že podžiga, da je seks še boljši.

Čisto tiho tudi jaz ne znam biti, vendar mi je pa všeč, če tudi on spusti kakšen glas od sebe.

Kot so nekateri omenili je vsekakor kakšen glas iz ust partnerke prej dobrodošel kot ne, seveda ke če je iskren.(in tisti moški ki vedo stvar ali dve hitro vidijo razliko 🙂 )

neeeeeeeee to nas privlači!!!

huronsko dretje:)) naj sosedje slišijo in nam zavidajo! ce nas pa ze ni doma, pa pustimo na tv xxx kaseto, da mislijo, da mi to skoz pocnemo…;)
ej, men tud ni kul, ce se kdo prevec dere sredi sexa. Sej, valda bolj globoko dihaš, celo kej poveš…:) ampak da se pa kdo prav dere se pa men tudi zdi zaigrano. Tok hudo že spet ne more bit, razen če tip res izvadi hud komad in zato zavpiješ:))
čeprav druga skrajnost, da si čist tiho tud ni kul…

Če nisi preglasna in ni vse skupaj zaigrano, potem mislim, da jih celo vzburja…. moj je včasih čisto popraskan…:-) No, pa ne do krvi, da se razumemo!
(sploh, če moram tone malo “utišati”…:-))
lp

Pa tudi meni je všeč, če slišim njegovo strast….:-)

Ja če se dereš kakšno drugo ime ne njegovo zna bit motoče :)))))

Drgač pa, hmmmmmm je glasnost pr seksu več kot odlična!!! Jaz mam filing kot da tip navija zame……….tišine res ne prenesem!!!

Tko!
Rina

:))))))))))))))))

Tole s sosedi hehehehehe

Tko!
Rina

Občasno vas berem, ker vas zelo zelo rada berem ste vsi kul.
No o tej temi pa hočem napisati, da mi je ena prijateljica pravila, da ona pri sexsu je zelo glasna in, da rada kremplja tako, da je fant po hrbtu čisto pokrempan, da mu teče kri. Kaj mislite moški na to? Bi vam bila takšna punca všeč? Aja pa še to. Vem, da je to res 100%, ker mi je ta možakar pokazal hrbet GROZA…….

Lep večer vsem skupaj in ostanite kul.

Doroteja

Po sexu pa moras met en mesec pauze, da se ti rane zacelijo al kaj?

….sory, samo to pa že meji na mazohedizem…svašta!…
LP Esy

don vito, a je teb matjaz ime?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close