Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vprašanje za punce- kakšni fantje so vam ušeč ?

Vprašanje za punce- kakšni fantje so vam ušeč ?

Naslov pove use 😉 ? Pa brez butastih odgovorov ! ;D

taki z velikim penisom

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Prou dozdevalo se mi je, da bo KACA_FRFOTACA butnla kšno tako vn. Vidm, da si zelo nedorasu al pa maš psihične probleme. Mislim,da ti za te psihične probleme ne dovolj pomoč na forumu ampak ti svetujem, da si poiščeš pomoč pri kšnmu psihiatru/ psihologu. Zelo dobro se vidi, da imaš v življenju pomankanje pozornosti. Mogoče to izvira z otroštva al pa se ti to zej dogaja. Sej če ne bi biu KACA_FRFOTACA bi se ta odgovor uzeu resno, sam tok ga pa nism. Pa mislm, da ti piše, da je vprašanje za punce. če si pa gej pa išči tm k bo pisal vprašanje za geje 😉 Fajn bi blo, da se bi mal umiru no 😉

nova
Uredništvo priporoča

lej kot prvo sm zenska (kaca je zenskega spola, si bla/biu v osnovni soli?). ne deli se psihiatra kr ce bi blo pr teb kej u glavi bi vedu/la da mam pozornosti se prevec in sm jo zmeri prevec mela. preberes clank, kjer pise da otrostvo ful upliva, pa drugim solis pamet? ja lahko se ti samo smejem.

kaj pa prcakujes na tako butasto uprasanje?pameten odgovor? pac so mi usec taki z velikimi, kaj nej zdej?

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

prej se mi zdi (ce ze zacenjas s psiholoskega vidika) da imas ti premalo samozavesti, pa zato tako uprasanje, da se potrdis oz. se isces.

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Potem se pa opravičujem, ker sem te narobe določil.Potem si pa posebna punca ;D. Pa še to pomanjkanje pozornosti pa premalo samozavesti sta dve čist drugačne teme!

Meni osebno more bit simpatičen,se dosti smejat,ne preveč tih,razgledan da se imaš o čem pogovarjat,iskren in predvsem to,da mu ni kej preveč mar kako je punca oblečena,kakšno frizuro ima itd. Seveda more tudi telesno privlačit,to tako in tako prvo opzaimo. 🙂

Men osebno je všeč, da je fant za zajebancije, da je pozoren (ne darila ) ampak da opazi novo frizuro in jo pohvali al pa da pohvali če je dobra večerja…
Najbolj nezaželjeni so pa tipi, ki se delajo da so neki več, k se važjo (norijo z avtom pa turirajo…takih nobena ne mara)…
Upam, da sem kj pomagala.


pa sej nemorm vrjet no

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

@biba90, ne vem zakaj nekatere ženske tako lažete, pravite da hočte tipa k bo pozoren, vas bo razvajal, vam bo dal mislit da ste edina na svetu, sej mogoče si to res želite, zavestno pač, ampak podzavestno vas pa privlačijo tipi k vs ne pokličejo, vs odjebavajo, vam dajo ravno tok pozornosti da ga ne pustite, vas zanemarjajo na trenutke pa pokažejo da vs majo radi, dajo vam vedt da majo tud druge opcije odprte in da niste edina k se zanima zanga in to vs še bl privlači ker se morte ukvarat z njim in delat za to da ne gre k drugi. pol ste vse vesele k mate tipa k se samo vam pokaže tak kot je v resnici, včasih tudi čustven itd. za druge pa se dela, da je dec k nikol nč ne čut se dela močnga okol.. ne mi basat takih vn, res da je nekaterim ženskam to dejansko všeč in jih privlači ampak jih je zelo malo, ko bo ženska enkrat vidla da tipa ma in da on nima drugih opcij kokr njo, bo začela gledat druge tipe. po svojih izkušnjah in izkušnjah mojih prjatlov vem da se jih večina spametuje tm po 30,33 letu starosti k znajo res cent moškega k jo bo mel rad in ji bo to tud po kazal, ne pa da jo bo odjebaval zato da bo ona palilia na njega..to ti pravim zato ker je brezveza da si lažete kakšen je vaš idealen moški, ker ga potem vedno pustite za tazga kot sm ga jst opisal in to je dejstvo. lahko pa da si ti ena izmed izjem. škoda je pač če si lažeš ker če je tip pleya še ne pomen da je slab človek, pač se zaveda kaj večino žensk privlači in tako potem tudi ravna z vami..


@KACA_FRFOTACA
mam zlo velzga tiča (21 cm), ampak s tabo nebi nikol, ker se mi zdiš, več kot malo čudna..

ja ok, in? zdej bom sla jokat u kot v okroglo sobo…mislim ej, kdo je bol cuden, jaz, ali ti, ki se kr sam ponujas?

Zdravo…
Simon00 verjetno imaš tut ti prav…ženske smo si ful različne…men je všeč, da je pozoren.
Je pa res, da sem jst med tistimi resnima in sva z mojim skup že 4 leta in nimava namena it narazen. Tak,da ni straha da bo šel k drugi.Verjamem pa da je velik takih, k se rade “borijo” za svojga dedca, drugač jim je pa dolgcajt.
Brez zamere
LP

simon00 … Praašanje zate … Imaš ti kakšne probleme?Poglej …. vsaka punca ima svoj okus (pa tema je – kot piše – namenjena za punce) torej, ti ga ne moreš spremeniti … tudi meni so všeč pošteni, simpatični tipi … in sem ga našla takega … pa kaj naj zdaj? Ga pustim ker tebi ni ušeč?!?
Lej …. pač … nwm sploh zakaj tuki pišeš …

Tudi KACA_FRFOTACA je povedala tisto, kar ji je na tipu najbolj ušeč … pa jo greste napast?!? njeno mnenje je … In je njen problem to …

Simon00 … tuki se ti pa res ni treba hvalit z svojo moškostjo, sej če bi koga zanimalo, bi te to tudi vprašal 😉

Mogoče zato ker je tole forum?

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Vprašanje namenjeno puncam ,.. 😉

Kje pa piše da fantje v take teme ne smemo pisati? Veš koliko je tem kjer je vprašanje zastavljeno fantom, pa se tudi punce notri oglašajo…. 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Fantje s smislom za humor, taki ki znajo težave reševat s pogovorom in ki znajo puncam pokazat, da jih majo radi 🙂

punca teb pošiljam sliko penisa ker vidim da ti všeč to gledat

punca teb pošiljam sliko penisa ker vidim da ti všeč to gledat[/quote]

KACA je zapisala, da ima rada velike penise …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close