Najdi forum

Punce, do katere starosti so vam rastle prsi?

meni nekje do 15.leta

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Kolk mas vleike in kolk si stara?

nova
Uredništvo priporoča

ta podatek ti nebo glih pomagal

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Meni še rastejo. stara sem pa 14.
Slišala sem tudi, da je ponavadi ena joška večja od druge. Jaz mam eno kar precej večjo, hvalabogu da se mi ne vid zlo. Ampak hočem povedat, da če se kasneje v kasnejši puberteti “izravnata” ? 😮
Hvala za odgovore že vnaprej. 🙂

pismu js mam tudi ta problem stara sem 19 pa mam desno večjo kot levo :S…sicer se ne vid ne vem kok sam se pa opaz…

usaka zenska ma eno josko vecjo k drugo, ponavad je to leva. pri enih se razlike opazjo mn, pr drugih bl.
sele nekak po porodu dobijo dokoncno obliko

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

poznam sosedo k je stara 14 let pa ji sploh še ne rastejo.

verjetno tudi se M nima

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

moja punca ma desno joško večjo od leve pa me nč ne moti, zaka se sekiraš, boš gube dobla 🙂

čist odvisno od punce do punce, men so bl vidno začele rast pr 12ih pr 15ih sm mela C košarco, zdej mam pa D, rastle so mi pa nekje do 17.leta.

čeprou ste se tole kr doug nazaj pogovarjal..pa useen
js sm pa 16 stara in tko praktično nimam prsi…in me že mal skrbi. Sej vem da so lahko geni krivi in to, sam pr nm u družini res nima noben glih premejhnih prsi.. nevem kaj nej

Punce ne sekirite se če je ena mal večja kot druga…sm slisu da nobena ženska nima obeh čist enakih.Pa ste vseen seksi.Tud tiste z manjsimi…eno sem meu k jih skor ni mela,niplčki so bli pa tko občutljivi da ji je že z božanjem le-teh pršlo.Pa tud zmotno je prepričanje,da mamo tipi radi velke balone….sploh ni res.Tud z malimi se da igrat,isto ko tip loh seksa z majhnim…tko da…Nč se sekirat,mejte se rade take kot ste-lušne in sexy ;P

Pozdravčk!

Js sm pa stara 17 let in mam res minimalne prsi…. Sicer sem imela težave s premajhno telesno težo in izgubo menstruacije, vendar sem se zredila in menstruacija se tudi počasi vrača. Ne vem, če to kaj vpliva na poznejšo velikost prsi, ker tudi pred 2 letoma, ko sem imela popolnoma normalno težo so bile res majhne.

Saj se ne bi obremenjevala če bi bile zgolj “majhne”. Tako ali tako si ogromnih ne želim ker te to itak ovira pr športu. Ampak dejstvo je, da jih praktično nimam…:(…nosim najmanjši možni modrček. Res sem obupana in ne vem če je sploh kaj za nardit. V družini pa nima nihče ekstremno majhnih prsi.

Prosim za nasvet!!!

majhne prsi so lahko čudovite estetske pa rajcajoče

živjo stara sem 13 let ter prsi še niman ,moja mama jih tud ni imela šele v sr. šoli so ji začele rasti njeni sestri pa v 8 in takrat je dobila M ,moja mama pa v 6 jaz pa je nisem ali bom rast prsi podedovala po mami ali po njeni sestri

ja saj to ni nč slabga če so mal majneš še bolše so 😛

Hej punce dj ne se sekirat zarad jošk. Meni osebno je vseeno če ma punca joške al ne!

Sem stara 13 let in prsi še vedno nimam, moje vrstnice imajo kar velike, celo 12 letnice imajo večje od mene tako da me že počasi skrbi.

Sanja mi lahko daš tvoj gmail naslov?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close