Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ženska spolna fantazija

Ženska spolna fantazija

Vedno sem fantazirala o živalih in o ničemer drugem. Od najstniških let naprej me je strašansko vzburjal poglede na pse ki fukajo, ali na konja z visečim penisom na polju.
Sem ločena, a imam ljubimca; kadar se ljubiva, si največkrat zamišljam, da vstopa vame penis velikega psa ali konja, da me liže pes, da se tropi psov divje nategujejo. To me zares vzburja. Ne vem zakaj je tako oz. zakaj se to dogaja le s psi in konji. Moj ljubimec ve za to in se rad pogovarja o tem, vendar pa tudi on tega ne razume. Ko se ljubiva, mi reče: Ali si ne želiš da bi bil velik nemški ovčar ali da bi imela med nogami penis rasnega žrebca???
Ko sem bila pred časom na obisku pri prijatelju, je poleg mene na zofi sedel njegov velik nemški volčjak; prikazal se je roza vrh njegovega penisa in to me je tako vzburilo, da sem morala nemudoma oditi. O tem psu sem potem sanjala še cele tedne.
Sama nikdar nisem imela psa;čeprav si ga močno želim, se hkrati bojim, kaj bi se lahko zgodilo, če bi ga zares imela. Prepričana sem da ga ne bi mogla pustiti pri miru, zato ostajam raje pri fantazijah, v katerih resnično uživam; nikdar si ne bom kupila psa.

Naslednja fantazije, ki pa me ne vzburja tako močno kot tista z živalmi, se nanaša na temnopoltno dekle. Moj ljubimec mi govori in mestimulira, pravi mi naj si zamišljam, da je mlada, vitka črnka, ki me liže ali da jaz ližem njo in se njeni kremasti sokovi zlivajo v moja usta. Nikdar nisem imela homosksualnih izkušenj, a nekoč sem v neki reviji videla sliko dveh deklet, ene bele druge črne, kako sta se dražili. In spet je bil majhen rožnat vršiček črnkinega klitorista tisti ki me je vzburil – kadar fantaziram o temnopoltem dekletu mislim na to.

Ti si bolana in poišči si pomoč čimprej… sorry.

Lp, Mišek

Končno tema, ki zanima tudi mene. Žal pa seveda samo v skriti domišljiji. Nikoli se nisem o tem pogovarjala, pač nekateri imajo to za tabu temo, drugi spet za nekaj nenormalega….ampak dejstvo je, da to ni nič novega….že zelo kmalu so začeli to odkrivati…veliko knjig je napisanih o tem ..pa tudi na netu se najde marsikaj.
Zato, Jocelyn, nadaljuj s sanjarjenjem …in če boš imela možnost uresniči željo. Jaz pa rabim še kar precej da sploh pridem do tega, da na glas razmišljam o temu.

nova
Uredništvo priporoča

hehehehehehehe @!#$ do solz sem se nasmejal. svaka čast hehehehehehehe
PSIHO

bogpomagej !

Nič posebnega. Moške pač stimulirajo ženske, ker so težje dosegljive. Ženska ima lahko kar hitro moškega, če si to želi. Stimulira tisto,kar je moralno prepovedano. Potem čisto logično sledi,da ženske stimulirajo druge ženske in seveda odnosi z živalmi.

Hvala vsem ki razumete…….nisem bolana, sem normalna, in pač me vzburja to kar je prepovedan.

Definitino pa vem da z Miškom pa Robijem neb seksala, mora bit živi doolgcjat ko sta tok popeglana v glavi!!!

Muca bom, sanjarije me pripeljejo do takega orgazma !

He he pogumna si Joce da lahko svoje fantazije napišeš in celo objaviš………vidim da ti je vseeno za mnenja da si pa vesela vsake podpore.

Jaz imam tud fantazije, sicer ne z živalmi ali ženskami jih pa imam………ampak nimam poguma!!!

Tko!
Rina

100 ludi, 100 čudi.

men se zdi bolano, mam sicer rada živali, ampak ne na “tak” način…:)))

sicer pa – whatever gets you through the night! :)))

jaz mam tut svoje fantazije, kdo pa jih nima… ampak vključujejo samo pokončne osebke…:)))

matr, zdaj sem se komaj zavedla, da bom po novem mogla svojo psico, ko se bo gonla, “skrivat” še pred ljudmi, ne samo pred psi…:P

lp

ej, dr. Halifaxova, jaz bi čist isto napisala=))))

Samo s tem mnenjem se najbolj strinjam.

dr. halifax tut ne… :)))

lp

Ne sekiraj se, če si nam zaupala svoje fantazije, nekateri s epa zgražajo.Čista neumnost. To so fantazije, in če komu niso všeč, naj jih ne bere.

Sta se Rexs in Bleki znašla v čakalnici pri vererinarju, pa sta se pogovarjala:
Rex: Mal se mi je utrgal, pa sm svojga gospodarja napadu, ga mal pogrizu, pa so me pripeljali na inekcijo.
Bleki: Jest sm svojo gospodarico gledal, kako se pred mano slači, pa si nism mogu več pomagat, pa sem skoču nanjo…
Rex: A bodo tebe tut pokončali?
Bleki: Ne, meni bodo samo krempeljce malo pobrusli

hm…kaj naj rečem, sicer se na to ne spoznam, ampak po moje dokler ni mučenja živali še ni tolk panike… al kva;)
moje sanjarije so bolj preproste… vključujejo pa enega hot policaja…sam tolk:)
lp

mmm, ja… uniforme…:P

jaz bolj sanjam sicer o enem zdravniku, ampak se kakih lisic tut ne bi branla…:)))

lp

vozniško in prometno prosim!

lp ajs :)))))

Zdravniku a?:))))… …v halji, v tuniki??… kirurška oprava??… :)))

ja, uniforme so sexy…no ne vse (men vojaki recimo niso turn on)…pravzaprav policaji še najbolj…:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close