Najdi forum

savna-kopalke

Imam eno vprašanje in sicer kako gledate na tiste ki pridejo v savno v kopalkah. A ste tudi vi bili kdaj v kopalkah? A je kje tudi savna kjer so v večini v kopalkah? Zanima me ker je moja bejba zelo sramežljiva in ravno zaradi tega noče v savno.

jaz sem tudi že bila v kopalkah, ker pa to ni ravno priporočljivo, imam samo brisačo, torej me tudi noben ne gleda golo.
Sem jih pa že več videla v kopalkah.

Si kakšen pač si, men osebno je folk, ki pride v savno s kopalkami totalno hecen :)))))) Povrh tega je še skrajno neprijetno in utesnjujoče. Mater, saj pa noben ne grize oz. bulji. Če je že tako ultrasramežljiva pa naj ima brisačo okoli.

V savni bolj bulijo v tiste , ki SO v kopalkah, ker ti niso ravno normalni….

V savni smo vsi goli. Pogledaš,če je kaj za pogledat,pa je konec. Že večkrat smo bili goli stisnjeni v jakuziju,pa se samo klepeta. Povej ji,da jo nima samo ona :). Itak je pri moškemu več za videt :)))).

saj so še joški.

Te pa vidiš na vseh koncih, na slikah,poleti na plažah kolikor hočeš, nič posebnega 🙂

Pa to dopovej tisti dami, ki misli da so ravno njeni nekaj extra in jih zato skriva?

kaj pa če so res??

Kot je že Svetnik rekel, če bo v kopalkah, bo izstopala in jo bodo že zaradi tega vsi gledali. Če pa bo brez, bo takšna, kot vsi ostali in si je nobeden ne bo kaj bolj ogledoval kot druge. Tako je to.

Meni pa so savne v domačem mestu butaste, ker se notri natrpajo ljudje iz tvojega naselja , službe, šole, skratka sami znani obrazi. Pogovarjala sem se z več sodelavci, ki hodijo v savno pa vedo za vsako žensko povedati, kako ima sfrizirano mucko ali kako ji stojijo joški. Skratka savna služi moškim za ocenjevanje someščank. Slišiš pa potem same ironične pripombe.

Brezveze da sploh hodi potem v savno, saj kopalke in nakit niso priporocljivi. Pa saj drugace se da pokrit tisti del z brisaco…itak pa vsi k hodijo v savno, so navajeni biti goli in prav neumno zgleda clovek v kopalkah-to ni sproscanje.

Če misli da ima samo ona joške ali, da so ravno njene nekaj posebnega in če ima enako mišljenje za tisti grmiček med nogami, potem pa naj bo raje doma za temno zastrtimi okni in pokrita s tridesetimi dekami in kovtri.

Ne vem v čem je fora, da se v savni ovijaš v brisačo, če so v večini savn skupni odprti tuši, kjer se pa itak vse vidi! Torej kdor je sramežljiv je bolje, da sploh ne gre tja, ker v savni naj bi bil človek maksimalno sproščen ne pa, da se obremenjuje s tem, kako se bo skril pred pogledi drugih.

LP

saj jaz imam najraje, da sem sama v sauni, takrat sem res popolnoma sproščena.

A ni to mal dolgčas??? Družba je čist kul, sam sproščena more bit.

no, pa tudi z brisačo sem zelo spročena…

In kam ti hodiš v savno?

v savni se zmojo oba odkrijeva.Pa se kaj vec.

PUNCE, kaj pa težave, ki jih prinaša britje – mislim na lulanje. K sem jaz prvič obrila spodnje ustnice mi je vsakokrat k sem šla lulat kaj priteklo po nogah – pe dobro da je to blo na morju. Od tedaj jo nisem več na nulo. Da le malo ostane v bližini odprtine. Ja tako sedaj občudujem tiste k so na nulo. Zanima pa me če je še ktera imela take težave?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close