Najdi forum

Pa kje so punce …

Hy

Berem malo nižje poste, kolko je samskih punc.
Pa kje ste? Ste bolj mirne in tudi ne hodite v diskoteke, zakajene lokale. Sprašujem, ker sem tudi sam takšen tip človeka in se mi zdi prav čudno, kako naj potem “naletimo” en na drugega.

Mogoče malo hecno vprašanje, ampak vseeno.

Lp, Mišek

Saj ravno zaradi tega ne naletimo – pa poleg tega nobenemu/nobeni ne piše na čelu (Single-Taken) :))) Merely matter of luck I guess….

Zakaj se pa ne zmenite za kakšen izlet skupaj? Npr. to soboto se dobite na plavanju v bazenih v Žusterni, naslednjo na smučanju na Krvavcu, naslednjič v Moravskih toplicah in EVO vsa Slovenija je pokrita. Par novih prijateljstev, morda kakšen parček ali dva.
Lahko pa zberate pogum (in denar) do 1.maja in se dobite v Umagu za par dni!

nova
Uredništvo priporoča

Ja bi bilo res zanimivo, sicer sem bolj malo na forumu pa vseeno bi prisla, ali ste se ze kdaj dobili.

:-))) Ej jej Vito, ti ga pa žgeš…, a se spomniš, da so meli v enem LJ klubu enkrat ene priponke v stilu samski / nič vem samski …. Baje je bil tak naval na dece … babe so čist ponorele :-)))

Lp, Mišek

MIŠEK!
Ti si pa zelo zanimiva oseba.Berem tvoje odgovore in se mi zdi,da imaš zelo pametne odgovore.

KJE SE SKRIVAŠ????

Hja pol pa še mi v tem stilu naredimo ;))))))

*Don Vito opazuje Miška s priponko “single&lookin’ “, ki se utaplja med beybami, ki so ga dobesedno prekrile, malce v ozadju pa na rezultat te kolobocije željno čaka “Shania-Twain-lookalike” sladka miškica in si misli I’m gonna getcha good* :))))))))))))))

Hm, Mišeku je nerodno :-))). Nimam vedno pametnih odgovorov, povem tisto kar mislim sam in je včasih seveda tudi za koga narobe, za mene pa prav.

Saj se ne skrivam, moj problem je mogoče v tem, da sem preveč resen glede čustvenih stvari. Pa niti ne hodim ven, ker tako ali tako me ne zanimajo punce z cigareto v eni roki in alkotom v drugi. To je edina stvar, ki me odbije pri punci.Pa vem da nisem edini tukaj takšen. Ostalo pa sem tako napisal malo višje, dobre in poštene punce so doma in se “skrivajo” isto kot mi :-))

Lp, Mišek

Ma Vito, vrlo dobro pamčenje, boga mi :-))))
Aja, pa ni treba da je Shania … bo Anja Tomažin več kot dovolj :-)))))

Se pa ni za bat, da bi se to zgodilo.

Lp, Mišek

Kaj si šel gledat DS-ko?

Veckrat sem se sprasevala, kje lahko spoznas, najdeš “normalnega” moškega, kje bi ga iskala jaz,če bi bilo to potrebno. Po lokalih, diskotekah… sigurno ne, ker tja ne zahajam. Ne vem, mogoče pri telovadbi, kakšnem drugem meni prijetnim tečajom, šoli, mogoče se bi srečala na cesti in jaz pogumnica, bi ga ogovorila, mogoče bi v trgovini stala v vrsti eden za drugim, zopet bi ga ogovorila, mogoče čisto spontano srečanje nekje pri vsakdanjih stavreh,nenazadnje takole preko foruma, srecanje, kot jih imate vi in ideja, da se srecate vsi samski je super, je neobvezna zabava in iz tega lahko kaj rata.
Zato le pogumno, dogovorite se in držim pesti, da bodo nastale simpatije!

p.s. Ali pa dopisovanje, saj veste preko raznih klubov osamljenih…, tudi to ni napačno, seveda če naletiš na prave ljudi. Tega pa nikoli ne veš in rizik je vedno in povsod., pa ne zaradi tega odnehati in ostati osamljen še naprej.

Včasih pa menda tudi ne škodi oditi v kakšen lokal s kolegicami in mal tipe osvajat. Tko se kakšnega spozna. Sicer če si bolj zahteven potem moraš imeti pa dober dan, da pravega srečaš. Je pa res, da mora biti prej ustvarjeno neko prijateljstvo, da se potem lahko zaljubiš.

Sploh pa organizirajte srečanje, pa pridemo in se spoznamo.
Mogoče pa vsak koga zase spozna.

Probat ni greh.

Lp Zoya

Kaj zdaj Zoya ali Alien :-))))))))))))))))))))

Preveč vsi samo filozofirate :). Eden ali ena naj pove kje in kdaj,pa gre tja kdor hoče. Če bo sam(a), pa drugič spet, ni hudič , da ne bi kdo enkrat prišel.

Ja, nikol se ne ve, kaj te še čaka 🙂

——-
Jaz šel gledat DS-ko?????? :)))))))) Kje? Pri komu? Kdaj?? Ti jo imaš? :)))))

Pa kaj neč ne bereš postov? V topicu Stil deklice si preberi kaj sem ti pisal.

Jaz jo grem danes še enkrat pogledat :-))))

Lp, Mišek

Ja DragoY saj imaš prav, bomo zbrali pogum in sklicali “Only singles night”.

Prijave sprejemamo v prednaročilu :-)))

LP, Mišek

na forumu 🙂

Meni se pa zdi da tudi po lokalih ne mores tako enostavno dobit partnerja. Vsaj taksne so moje izkusnje, verjetno zaradi tega ker sem tudi sama precej zadrzana oseba… Tista ideja o “Only singles night” pa sploh ni slaba :))

LP, bucka

@!#$ ej takoj grem gledat!!!! :))))

U ti mater in kje to v MB?? Mogoče poznam tistega tipa ali pa vsaj enega, ki ga pozna :))) Kdaj jo greš danes gledat? Bi jaz tudi šel 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close