Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost ko nekoga pogrešaš….

ko nekoga pogrešaš….

Kaj storite ko si nekoga želite in ostaja samo pri želji?

Jst s tem da čimveč kej delam, se učim oz. sem v družbi…manj misliš na njega/njo lažje je…pa čeprav le kanček… 🙁

razmišljamo o samomoru… :-((
a seveda ne priporočam drugim!!!

nova
Uredništvo priporoča

Mav se sprogramiraš, na silo seveda!!
Lp!

Nič,………. :)))

Vidim da si v zakomplicirani situaciji, jaz nisem imela teh problemov,……… če hočem to dobim. Stori isto, potrudi se da ti uspe, zakaj čakati in sanjariti??

Odvisno v kakšni situaciji sem. Včasih si pustim duška in ful pogrešam in si želim, ali pa se s čim zamotim (grem ga žgat s frendi ali pa en fitness, yogo ali pa se grem vozit z avtom)

Sem totalka depresivna, sanjarim, predstavljam si da sem z njim…itd. Nato želja popusti, nato spet enako in tako se to vrti v krogu….

LP!

Jaz isto… sem v depresiji, podnevi sanjam… če pa je ta oseba čisto nedosegljiva, pa si ga poskušam čimprej izbiti iz glave.

veš… pogrešam fanta ki sem ga imela ob sebi, bil je nekaj najlepšega v mojem življenju. odšel je že dolgo časa nazaj… čakam ga a ga ni.. ima novo dekle… nekako se zamotim z službo in frendicami… samo one mi znajo pomagat.zvečer ti je najverjetneje najhuje… samo vedi da je upanje kot mleko… enx vkisne … tudi želje bodo popuščale in samo nekega dneva boš pozabila na njih . lahko traja en mesec, dva … pol leta, eno leto in še dlje..samo pozabiš, z časom 🙂 .čas celi vse rane. tudi to bo . S TEM SE TOLAŽI . 🙂

Jaz sem se zaljubila v starejšega moškega (32 let) in zame ni bil dosegljiv. Nič, počneš druge stvari, poskušaš najti tolažbo v drugih stvareh osebah. pomembno je, da komuniciraš in poveš svoja čustva prijateljem, staršem…

Kaj storim? Na žalost se lahko samo smilim sama sebi in bridko zjočem ker vem da ta oseba ne bo nikoli moja..mi žal ni dosegljiva. Čez dan že gre nekak, se zamotiš, zvečer pa kriza, spomini, besede…ja, ljubezen je kruta…

Če si v podobni situaciji ti predlagam družbo, družbo in še enkrat – družbo!

Js sm poskusla vse pa ni slo potlej sm se pa zamotila in je nekako slo ampqk ko sm vidla sliko mi je slo na jok in kr sm si ful zelela knjemu jw bla moja zelja tk mocna da sm sla kr pes knjemu ceprau je mal delc ampk js kar hocm in mam mocno zeljo po tem to tud dobim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close