Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost vprasanje za obrezane fante

vprasanje za obrezane fante

v teh dneh se je pojavila tema na obrezovanje, ki je bila dokaj odmevna in je mene spomnila, da bi rad vse obrezane fante nekaj vprasal.
rad bi se dal obrezat. o razlogih ne bom prevec razglabljal, je pa res, da mi ni glih nujno, da bi se obrezal in se o tem se odlocam.
zanima me samo ena stvar. namrec, bojim se, da bo po tem glavica luleka veliko manj obcutljiva, ker bo pac veliko bolj izpostavljena zunanjih vplivom in bo koza postala debelejsa itd. je to res? je kdo taksen, ki se je dal kasneje obrezat in je sprobal obe varianti obcevanja? bojim se, da mi bo pac tezje prislo, ce bom imel obrezanega, po drugi strani pa se bojim, kaksen bo filing v hlacah, ce se mi bo recimo na noge postavil, ko bom sedel na busu. ni to malo cuden filing? hvala, vas odgovor mi je zelo pomemben.

Jaz sem bil obrezan pred 3 tedni zaradi zdravstvenih razlogov. Če nimaš problemov boš na poseg čakal vsaj dve leti (če pa boš sam plačal ti to naredijo v dveh tednih)
Trenutno sem mi zdi, da glavica ni nič manj občutljiva. V hlačah je res malce drugačen občutek, ko pa se postavi na noge v hlačah ni take panike. Jaz sem mislil da bo zelo velika razlika.
Glede spolnih odnosov pa ti ne morem povedati, ker jih trenutno ne morem imeti vsaj še tri tedne.

Vem pa, če bi imel na izbiro, da grem še enkrat na poseg bi šel še enkrat.

Ciao

hm. je res, da stane 33 jurjev?
hvala za odgovor!
aja. drugace pa verjetno ni bolece pa to. poseg in okrevanje mislim. si si ga popolnoma obrezal ali samo delno?

nova
Uredništvo priporoča

Cena je cca 80.000 sit!!! Imam doma predračun. Možno je, da je drugje ceneje?
Poseg ni boleč, okrevanje tudi ne. Mislim odvisno je od človeka. En moj kolega je imel zelo veliko problemov. Jaz imam delno.

haha ne dam si ga obrezat ce mi placajo 80 jurjev

torej, ce imas delno, to pomeni, da ti v mehkem stanju glavica ne kuka ven al kak je to? 80 cukov? hm… pol se pa verjetno splaca malo pocakat pa napizdit zdravnika, da res nujno rabis pa to.

zakaj ne?

Moj dragi je bil obrezan pred kakšnim letom iz zdravstvenih razlogov! Samo kot pravijo nedolžen poseg se je zakompliciral, tako da je operacija trajala kar dve uri pa še celilo se mu je več mesecev … Vse je uredu, če se ne zakomplicira.

Če imaš delno pomeni, da imaš glavico zunaj (v normalen stanju), če pa imaš celotno potem pa nimaš kožice.

Upam, da ti bo uspelo prepričati zdravnika. Vedi, da oni točno vejo kdaj je nujni poseg.

v kaksnih primerih pa morajo kozico nujno odrezat?

Če sprašuješ preveč butasta vprašanja 😉

To je že smešno. Ne morem razumet, zakaj ste vsi tako obremenjeni s svojimi kurci. Obrezan, neobrezan, pretanek, predebel, predolg, prekratek, preveč rdeč…tej it izi, že enkrat.

Nič ni smešno, Spider, lepo, da eni skrbijo tudi za zdravje (svojih) žensk – je baje dosti manj raka na materničnem vratu tako, pa tudi dalj časa trajajoča erekcija! (torej ne le za zdravje, ampak tudi za užitek – tako svoj kot njihov! :-))

Manj raka na materničnem vratu, če ma ženska tipa z obrezanim??? Al kak je blo to mišljeno?

lp muteman

Ja kje si pa spet to pobrala??? Manj raka na materničnem vratu…Ma res svašta. Česa vsega ne “izveš” tukaj.

nehigiena res lahko privede do raka na materničnem vratu, vendar če moški z neobrezanim lulčkom skrbi za svojo higieno potem se ni česa bati, prav tako lahko tip z obrezanim, ki ne skrbi za higieno, “povzroči” raka na materničnem vratu.
tak da ne vse fante krivit, za rak materničnega vratu, ker so še tudi drugi vzroki!!

lp, Sony

To je res, je pa tudi res, da neobrezani težje skrbijo za popolno higieno, še posebej, če imajo fimozo itd., zato je vsekakor dosti manjša verjetnost pri obrezanih, da ženske zbolijo – ja, res, kaj vse tu ne zveš, česa vse eni ne vejo… (in to moški!!) “Nehigiena” pa ni samo tisto, kar se “vidi”…
Pač, tako kažejo izsledki raziskav, jaz ne morem tukaj nič, če enim to ne paše.
(pa ne boste menda rekli, da brez problema lahko čistite tudi celo kožico “od znotraj”… ah…)

Tisti, ki ima fimozo, se itak mora obrezat, tu ni kaj filozofirat. Drugače pa…Jaz imam neobrezanega in pri vsakem tuširanju pač potegnem kožico dol in lepo umijem spodaj. Ni prijetno, ampak kar se mora se mora. Kar tako zarad lepšega pa s ene mislim dati obrezat.

Bwahahahaha!!! Kaj vse clovek ne zve ja Spider, pa to je neverjetno :))). Ma ne mi s takimi :))). Potem pa se oni vzrok, ker pac neobrezani slabse skrbi za higieno. Hehehe :). Kaj potem nekdo z ljubavnim tepihom lahko rani zensko, ker je hipoteticno mozno, da se mu kaka ziletka zagozdi na prsih med dlake? 😉

lp muteman

“(pa ne boste menda rekli, da brez problema lahko čistite tudi celo kožico “od znotraj”… ah…)”

Tina, ti si stara nekih 13, 14 al pa se nisi vidla nobenega od blizu. Kak te ne moremo ocistit kozico “od znotraj”? Potegnemo jo cez glavico in glej ga zlomka, kozica je se od druge strani pred nami in caka, da jo umijemo :). Da si bos boljse predstavljala (ker pac vem, da tega v zivo se nisi vidla)…takrat zgleda na moc podoben obrezanemu ;).

lp muteman

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close