Najdi forum

OSVAJANJE PUNC

hy!

No stvar je taka:
v šoli sm opazoval punce pa sm zagledal eno ful luškano punco,… in stvar je taka RAD BI JO SPOZNAL ( sem si mislil) in ok. To kr sm si mislu sm povedal eni prijatlci ( ona pa je sošolka njej) in na drug dan prideta zravn mene pa reče čau _____ to je ……….. ves presenečen……..

In mislim da sm se zaljubo,… Rad bi jo osvojo( bi bla moja) in to mi je ta nejvečji problem KAKO PUNCO OSVAJAT?

stari, pa kva mislš da je to tko, da ti bo dal en navodila, tko kot jih dobis pr televiziji zravn in ti jo bos osvoju.

Sam en splošn nasvet: Ne ji pokazat, da bi umru da bi jo dubu. Mors bit kul. Kej več pa tuki ne morem povedat.

velik uspeha:)

lp

Najti moras svoj “mojo” 🙂

nova
Uredništvo priporoča

čuj mladenič, ti bom jest poskusil pomagati in ti bom povedal, kako pravi moški poskrbi za žensko svojega življenja, da ga le ta neizmerno obožuje in se zaveda, da brez njega ne more živeti; evo nekaj pravil uspešne veze med moškim in žensko::

– če je ženska bolana (41.stopinj c) se lahko skopa sam..
-ko ženska postori domača opravila, lahko štrika po mili volji..
– ko ga ni doma, lahko gleda TV če je cenejša tarifa elektrike..
– lahko kupi vse, kar ji prej dovoli
-lahko se šminka ampak samo s šminko, ki je ne kupi sama
-za praznik lahko sedi malo dlje pred TV
– s sesalcem lahko dela hrup samo če ga ni doma
-težja dela prevzemi nase: napr. plan dopusta,ogled filmov…..
-…….

Skratka, kot moški si dolžan pozornost vračati in nikoli ne pozabi, da je ona vseeno tvoja ženska in da sta v vsemu enakopravna…..res pa je, da to ni vse in nikoli ne bodi zadovoljen, kar si dosegal na področju enakopravnosti…

pa veliko uspeha pri deklicah ti želim

Pogovarjaj se z njo, pa kam pejta skupaj, da se bo vidlo, če sta si všeč samo na pogled…

kulk si star?

Preveri, če že nima tipa.

Hribuca vprasi!!!
lp hombre

hy!!!!
hm…… kolk sm star dobro vprašanje?!
mislim da sm 15! In NORO zaljubljen v tisto punco!!!!!!!!11
Dajte mal bolj cool predloge!!!!!!!!!!!!!!

lp Fanky

” Ej bejba…tvoje oči so kot čokolada…na joške bi se kar prisesal…bejbika…ampak ritka…sem mislu da sam v sanjah obstaja taka”….

Aja al pa tista znucana “Ej bejbi, se mi zdi da te od nekje poznam…hmmm…film…reklama…??”

Pol maš pa dve možnosti:

1. ti nalima šamar…
2. se ji zdiš simpatičen 🙂

Emmm…jst ne bi riskirala :))))))

P.S: Mal heca more bit 🙂

sm potem bi pa dobo eno za ušesa al pa še kej več!!!!!!!
Blondy teb je kr einfah sm ko si v taki situaciji ti enostavno ni do heca!!!!!!!

A razumeš kej hočm????
mislim da ne….. al pa se motim????????!
lp

Ah Fanky…jst že razmumem…samo prvo pravilo osvajanja je: NE BODI TOG IN ZATEGNJEN…if you know what I mean…

mislim da kapiram, sm vseeno……..
lp
Fanky

mič več predlogov to pa je slaboo : ((((((((((((((((((((((

dajte folk malo več veselja do življenja pa do mene!!!!!!!!111
lp
Fanky

Živjo
Potreboval bi pomoč.zjutraj na busu vidim eno zelo lusno punco. Ime poznam, nje osebno pa ne. In vidim jo samo na avtobusu. Če ima kdo kakšno idejo kako naj jo zapecam naj lepo prosim pove
Hvala

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close