Najdi forum

Čao, nekaj bi vas vprašala:
Kaj si mislite o moškemu, ki si ga raje drka kot seksa s svojo partnerko?
Kako bi vi to razumeli?
Hvala za odgovore in uživajte

Jaz bi rekel, da je malo čuden. Drkanje je sicer kr ok.ampak…še tako slab seks je boljši od tega.

Pa mu ga ti zdrkaj?…

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče ima slabe izkušnje z sexom. Pri drkanju pa ne poslušaš nobenih očitkov s strani ženske da je nisi dobro zadovoljil. Pri sexu gre lahko marsikaj narobe. Pri drkanju pa je uspeh zagotovljen. Upam …:)))

Lep pozdrav

Mislim oziroma vem, kaj misli ta moški:…raje drka kot seksa s svojo partnerko

Pomen, da si nesposobna in ga očitno ne znač dobr povlečt. Če se pa slučajn prtožuješ, da te boli, če te do konca not prbija, bi pa lohk že sama dojela kaj je narobe.

Jaz bi si ga tud raj zdrku, če bi bla ženska en krš.

lp

Ja liza,kaj naj ti rečem…takšen je bil moj bivši mož.To sem sicer takrat jemala tako,da sem premišlevala kaj je z menoj narobe,danes pa vem,da je bilo nekaj hudo narobe z njim.Če se kaj takega dogaja tebi,nikar ne dovoli,da ti to uniči samozavest.Nič ni narobe s teboj,le tvoj moški ni prav nič moški…

Daj, dečko, to je tvoje področje – ti ji razloži…..
(samo ne preveč pljuvati po ženskah)

mislim da je fukjen pri trako lepo potrebni mucki da si ga raje drka no ne vem zame je tepec. ga že raje potisnem vate:)

Eni rajši vse sami postorijo, ker se nase najbolj zanesejo.

zahtevala bi, naj ga drka pred mano, če bi bil tako pogumen, bi se vključila v njegovo igro in mu dokazala da me še kako potrebuje in da je v dvoje lepše.

Hmmm…midva sva pol freaka…mava ene posebne običaje včasih ;)))))))))

ZAMENJAJ!!

Ej sm u 7.razredu in zkaj mi noče še sperma prtečt??

Zkwa ne prteče..

sej bo, mal še počak. usakmu različno hitr enim pr 11tih enim pr 15tih

Saj ni bistvo sprema, bistvo je orgazem (občutek, ko ti priteče … karkoli) sprema je potrebna samo zato, če bi hotel, da punca zanosi, za to pa imaš še OGROMNO časa!

DRKANJE

pač punce ste nesposobne… kšne sploh niso za sex… še masturbirajo ne… POLOM… jst si ga drkam že od 4.leta pa je čist uredu…

jast si ga že drkam od5leta naprej star pa sem 9 let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close