Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Samozadovljevanje na javnem mestu

Samozadovljevanje na javnem mestu

Je kdo od Vas to že probal in kakšni so občutki oz. strah pred tem, da te dobijo oz. vidijo? Samozadovljevanje na javnem mestu: avtobus, vlak, trgovina, na cesti, v parku, bazenu, tuš kabini,wc v šoli/faksu/lokalu,….

Sprašujem zato, ker sem jest zdej že večrat v mesesu dni po Ljubljani opazil folk k se samozadovoljuje (Interspar na wc-ju,..avtobusna postaja, avtobus) Vsi so bili tipi in razen unega v šparu so vsi stali zraven “neznanih” deklet oz. za njimi in se samozadovljevali. Je tega res veliko al se mi samo zdi?

Kaj menite vi?

Kuj dons pridem v Ljubljano :)) Enkat bi rad to vidu :))

fuj, jak, bruh!!!!!!!!!!!!

nova
Uredništvo priporoča

HOJLA

zanimiva prestolnica, ni kaj?

a blo kej uspeha čez vikend?!
a si jo dobr napiču

lp

Ej, jaz sem iz Lj. pa tega še nisem videla. :)))))))))))))))))

Ej mojster!

Glede NERO-ta hvala, poizkušal sem tvojo varjanto in dela!
Hvala stari!

Lp

Pravzaprav sem čez vikend samo pripravljal teren za naprej….
sva se samo lubčkala :))

Kva pa ti ? Si imel kakšno mladenko ?

Lp, Robi

počas se boš pa navadla !

…Hvala stari!…..grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

je bla že na trnku, kot mlada ribica

pol pa je ta stara prplozala, pa me je zajebala
ampak čas dela zame, dons me je že trikrat poklica..ta mlada,frišna
Zmerej znova me te mlade naivne deklice presenetijo, splh ne vem bolj lažeš bolj grabijo! saj se mi kr smilijo ampak potem pa moški ne bi dobili tisto, kar od žensk pričakujemo, kajne?

lp

Pazi, da se ne bo nekoč sam ujel na svoj trnek.

Ola,

Tud jest sem že vidu enga tipa na avtobusni pred Pošto na Slovenski,…kako je imel desno roko v žepu od trenirke in si ga metal na roko. Sem mislu it tja in ga okol ušes, pa je šel glih na bus.

Eni izgleda uživajo v javnem samozadovljevanju. Je pa res, da se je sigurno tud kaksna punca ze v javnosti samozadovljevala pa se to niti ne opazi toliko, ker lahko one to bolj skrijejo 😉 Je res punce?

Hej POLANC ke ti se nena znaš po polonsko menet, ke neke po lublansko tučeš.? Lehko bi napisal polonc ne pa polanc.
Polonka

No, men se to zdi ogabno. Sem jih že par srečala. Prvič na vlaku v prvem letniku in je bil tak šok, tip je pa kar lazu za mano, dokler nisem poklicala ene mame na pomoč in ga je nahrulila. Ko sem srečala naslednjega na vlaku sem pa kar stopla do njega in mu rekla če je to vse kar ma pokazat in če nima nič večjega. Tip je u roku ene sekunde zapel hlače in se pobral z vlaka. Večinoma so strahopetni kot miši.

Ahhh svašta se dogaja…jst sm to doživela že 2x. Prvič pred cankarjevim domom (kulturni dom?), smo ble 4 punce in je uletel en ata, odpel zadrgo in ga vzel ven in začel pred nami drkat…pobrale smo se u sekundi :)) Drugič pa pred par tedni sedimo s kolegicami zvečer ob ljubljanici na klopci, pride en model se uleže zraven mene (še prej mi reče če ga čohljam po glavi…halooo?!?), pol pa roko u hlače in opa cupa :)) Mi pa time to say gooodbyyye :))) Svašta majka rodi u naši prestolnici :))

uff men se je to konstantno dogajal pa še vedno se..ponavad na avtobusu..in večina ima probleme s sabo..večina jih ne dela zato ker so pač mal preverzni..zato to delajo ker drgač se ne morjo vzburt..ker jim je to edina varianta…tko kot voyagerji al kako že,,,tko da sem se nekak že navadla na to..pač greš stran in se ne delaš kot da si presenečen..ponavad jih pogledam v faco..češ a to je vse..pizda si nezanimiv in grem

pa ne sam v prestolnici… tut drugega največjega mesta ni za zanemarjat… mamo kr ene par takih rednih herojev, ki si sploh ob večernih urah radi “dajo duška”. men osebno se to zdi bolano… kaj majo oni od tega, pa vrjetno ne bom nikol vedla… pa niti ne želim. očitno jih vzburjajo vsi prezirajoči pogledi in žaljivke, ki jih dobijo… so pač bolj za “hard” variante… jaz take tipe vedno v 3 p.m. pošljem in po večini so kr tiho… enkrat mi bo pa najbrž prekipelo in bom kr z nožem začela po mestu hodit… in sam – cak cak – in bo mir! :)))

lp

Ko sme bil mali in sem hodil z mamo v park, sem večkrat videl kakšnega tipa, ki ga je kazal; to so ekshibicionisti in običajno niso nevarni.Zadnje čase jih nič ne vidim; pa verjetno ne čakajo na mene , ampak čakajo na kakšno lušno bejbo, da se pokažejo..

da bi se kdo samozadovoljeval na javnem mestu, pa še nisem videl. pa nebi mel nič proti , če bi se kaka kul bejba samozadovoljevala, kjer na kakšni klopci, bi šel do nje in ji malo pomagal.

Uh, v Celju je tud tega dost. Še štet ne znam več do tja… kolikokrat sem vidla kakšnega. Največ smo jih s kolegicami vidle za Savinjo… kar naenkrat je skočil izza grmovja in… opa cupa (kot je rekla Blondy)… Pa parkrat, ko sem se peljala zgodaj zjutraj v MB z vlakom. Enkrat pa celo sva s kolegico čakali, da naju pridejo iskat na postajo… en tipo se usede zraven nje in roko v hlače, pa gremo naši… Jaz pa sem bila ravno proti njemu obrnjena… Ni 2x za rečt, da sva takoj šli. Eh…

Boge punce..res.

Bolje da ne srečam takega tipa, ko se s kakšno deklico sprehajam po parku. Zanj bolje, lahko s emu le kaj zgodi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close