Najdi forum

temnega fanta,….

ja kr naprej prebiram, poslusam, zelim si, iscem,…. “temnega fanta”

JA KA ZDEJ ? A BELI FANTJE NE VELJAMO AL KAJ …

A MAJO ONI “tatemni” KAJ VEC ?

Men so ful nekak…seksi! Pa ne vsi. Mi pa tud kšn “ta bel” kdaj pade v oči. Sam na splošno pa bolj padam na temne – temni lasje, rjave al pa črne učke, temna polt…sam če ni drugač skuliran tip, pol mi tud to zvisi.

Jst sem tud vedno na temne padala, ampak na koncu je zmagal blondinec:)

nova
Uredništvo priporoča

Ja barva je sam barva…to ful nima veze…bejba ki ti bo rekla da ma rada sam črne..npr ena moja znanka je bedna..halo kako lohk kej tazga najaviš–drugo pa je če rečes da so ti všeč temni tipi recmo..tko kot tipom kaj pa vem blond bejbe..pač všeč, ne pa zdej pod nujno..jaz imam fanta ki je pol črnc pol arabec in živi V Budimpešti…in ja všeč so mi temni tipi..sam ni pa to pogoj, mene recmo lohk belc 100krat bolj zamede kot črnc.Embalaža ne šteje…mogoče če si str 16? takrat si bolj plitek.U glavnem a veš jst pa skoz poslušam od mojih kolegov..črnke azijke,,,žblj..ampak to je predvsem zato ker jih ni kej dost v Sloveniji in so bolj zanimive..a ti pa ne bi al kaj?
U glavnem nč bt…barva je sam barva..

aja…nimajo vsi tok velke…sploh ne..pa tehnika je boljša pr belcih.tko da…

Res, ko si enkrat v eni metropoli, kjer je polno ras, ti je na koncu vseeno. Zunanjost te pritegne, ampak važno je potem tisto kar spoznaš dalje.

A si spala z 100 belci, 100 crnci in 100 azijati, da lahko to sklepas?
Drugace se pa strinjam, da je barva samo barva.

torej z eno besedo “čefurji” so ti vsec ?

a teb so tud temni fantje vsec ?

barva ni barva, kot kri ni voda … ! .. !

In me vedno prebiramo… bujno blondinko… kaj a normalne črnolaske pa ne štejemo?

Men osebno črnke, mulatke niso všeč (pa nisem rasist).

Všeč so mi tako blondinke kot temnolaske, všeč mi je zagorela polt (tudi na sebi) – čeprav zna bit tud snežno bela punca sexy…. pa kake latino bejbe ala J Lopez – to pali name (sam teh itak v SLO ni)….

Prou črnke pa mulatke pa ne.

Mogoče :))), kaj pa vem.

Jaz sem svetlolasa, in sem se še vedno “zapalila” za temnolasega. Zakaj? Nimam pojma. Tko pač je.

Ne rečem, da niso tud svetlilasi poželjivi, toda mi zelo redko le-takšen pade v oči.

Maaaaa, da se ne boš v steno zaletu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haloo kako si lohk tko nesramen..2 belca sem mela pa 3 črnce in…azijci pa palijo sam na svojo raso več al manj…in ne rabš spat z vsemi da vidš kako stvari stojijo..
jaz sem posplošila ..

he he he…(ajs se zadovoljno smehlja)

lp ajs :)))

Hej, sej nisem jest nič rekla!!!!! Da mene nahruliš,………………

Ja teeeemni :)) Pa ne črnci alpakej…samo tipček s temnimi laski, temnimi učki, temno poltjo…latinoti so dojaja :)) Zakaj? Nevem, meni osebno izžarevajo nek seksipil, misterioznost…Ampak moj tipček je pa vedno bolj svetel.. :)))))

hmmm…. madona, pa res. Men so tudi temni bolj všeč (mislim na temne lase:) Kva pa jest vem… zgledajo bolj… možati. Čeprav je to tako na splošno, ko gremo recimo ven in mi je kakšen všeč, pri tem barva las ne igra vloge (seveda, razen če ni pobarvan na roza).

Vsake oči imajo svojega malarja. Jst npr. se najprej res zagledam v blondo. Pa ne zato, ker bi bile boljše od npr črnolask, ampak zato, ker se mi blonde zdijo najbolj …. ma sej veš , a ne – pač najbolj zanimive. Nismo vsi taki!!!!
Sm pa tud pogruntal, da so do sedaj vse moje simpatije bile blonde. Tudi jaz sem bil simpatija ene blondinke. Naključje, mar ne? Seveda, bile so naravne blondinke. tko, LP.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close