Najdi forum

s fantom bi obiskala savno. problem je v tem ker še nobeden ni bil v savni in nimava pojma kako in kaj. kako moraš biti oblečen oz. slečen za v savno.sem prebrala po forumih da ne smeš iti v savno v kopalkah. to razumem, samo kaj pa potem ko se želiš iti stuširati. hvala za nasvete

ja savna je vsaka drugačna. ampak večinoma dobiš brisačo v katero se zaviješ in si v savni nag. lahko zavit ali pa nekateri ki kažejo svoje premoženje. odvisno. in ko se hočeš stuširati greš v slačilnico se preoblečeš v kopalke in se stuširaš. nekatere savne imajo celo zaprte tuš kabine

a folk fulll bulji v savnah?

nova
Uredništvo priporoča

Ne.

a tipi nič ne gledajo?

Lahko si zavita v brisačo, če ti ni do pogledov. Itak, da bojo gledal, sej so tipi. Še kakšna punca te zna prečekirat. Lahko greš pa v uno savno, ki je polna pare, in tm se ne bo nč vidl.

Aja, če pa nočeš, da te gledajo, jim lahko vrneš. Še ti jih mau prečekirej, pa jim dej vedt, da niso kej hudo obdarjeni, pa bo mir.

Dobra fora, da jih posmehljivo med noge pogledaš….

Moram enkrat pogledat v savno, da vidim kako je…k slišim ful zgodbic o starih dedih ki buljijo.

Odvisno, katera savna in ob kateri uri oz. dnevu. Nekateri v savni, sploh parni, počnejo razne stvari 🙂

Matjaž

Si lahko bolj konkreten

Ma daj pejt že v to savno. Pa ne obremenjuj se toliko, če se pri teh stvareh, kako se potem šele za druge?

Če greš lahko na brazilsko, pa še malo pokaži dedijem.

Si lahko bolj konkreten[/quote]

Sexajo. Dovolj konkretno?

Pač še nisem bila v savni in me zanima kako je tam.

Saj bom šla, samo čas in družbo še najdem

No če rabiš družbo samo za korajžo se lahko zmenva 😉

mallaa
če te nekdo prečekira, potem pomeni, da dobro zgledaš. 🙂

Sicer pa ti s pogledom nihče nič ne ukrade ali stori, tako da kar brez skrbi. Vsak človek pogleda drugega človeka, če je ta dobrega izgleda.

Bil sem v dvojnih toplicah, pa nikjer u savni, da ne bi smel imet kopalk. Nwm.. Sicer pa sej golota ni nč takega.

dobra družba je vedno fajn

pusti mi mail pa se dogovoriva dobra družba sploh v savni ni nikoli odveč 😉

ti bom jaz pisala…pusti mail

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close