Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost rad/a te imam ali ljubim te?

rad/a te imam ali ljubim te?

Zanima me, kaj vi recete svoji dragi ozr.dragemu, ko mu želite povedati da ga ljubite? jst mu vedno recem da ga mam full rada, pa čeprav mislim “ljubim te”, ampak ta beseda mi preprosto ne gre z jezika…. kaj pa vi?

Saj ti bo šlo. Tudi meni najprej ni šlo. Potem pa je steklo. In zdaj se mi zdi nekak ful malo, če bi mu samo odvrnila: jaz tebe tudi. Tako, da zelo rada jaz prva rečem to:)

mi2 si govoriva LJUBIM TE!!!

mah to je neka ameriška fora… a je to govoričenje sploh pomembno? moja sestra si po vsakem telefonskem pogovoru, torej večkrat na dan, s tipom reče da se ljubita… kako bedno, da si folk to vsak dan govori. meni se zdi, da je pomembneje, da ljubezen pokažeš z dejanji in jo tu pa tam podkrepiš z lepo besedo. če je pa to ljubim te ali ful te imam rad, je pa to popolnoma isto, razen če preveč poptv gledate.

Se strinjam. Totalno osladna ameriška fora. Se mi zdi veliko lepše in normalno, če nekomu rečeš, da ga imaš rad. Tale “ljubim te” pa res zveni tako filmsko in nenaravno… ne vem, no, kakor komu paše.

Zelo te imam rada.
Ljubim te je že fajn kdaj rečt, da se sploh ve pri čem v resnici smo, samo da bi pa konstantno uporabljal tako umetno besedo…

Zakaj pa je treba sploh kaj govort? Če so tvoja čustva iskrena, to čuti.

ljubim te je treba rečt samo takat ko res mislš…rad te imam je pa tko..za usak dan 🙂

ljubim te – nedelski rad te imam
rad te imam – “casual” rad te imam 😉

I agree!

Hja, če je ljubim te, umetna beseda, pa ni pomembna,…pol smo pa res globok zabredli. Mislim, da je pomembno, da vsake toliko časa tud poveš, kaj čutiš do nekoga…jest mam rad večino ljudi, ki jih srečam, ampak ljubim pa samo eno

En dan mi je rekla ena bivša kok me ma rada in kako me ljubi… nasledn dan me je pustila zarad drugega….

Evo kok mi te besede pomenijo…

Ker je res lepo tudi kdaj slišati te stvari in se ne zanašati samo na občutke, ki jim je težko zaupati, če jih nisi navajen uporabljati.

Besede rad te mam, ljubim te, všeč si mi, itd., itd., itd., mi ne pomenijo popolnoma nič, dokler se to ne dokaže! Tak!
Sem prevečkrat že na j…. od tipov, ker sem jim verjela, preveč krat me je že bolelo srce, ker sem jim verjela, preveč krat sem bila slepa, ker sem slepo verjela, preveč krat sem imela že zlomljeno srce, ker sem se jaz razdajala in res dajala pravo ljubezen osebam, ko so te besede samo izrabljale…Te besede zna izreči vsak kreten, a resnično jih misli le redko kdo. In dokler se to ne bo izražalo skozi dejanja, so te besede zame samo gluh odmev brez pomena..
Tako!

Pozdravljeni vsi!!
Sinthija je lepo opisala besede, ki jih izrekamo svojim najljubšim. Sama zelo pogosto uporabljam besede rada te imam, ljubim te pa pride v poštev samo za poslastice (ob obletnicah, praznikih….) je pa res, da vse te besede sploh niso važne, kajti če o izrečene samo zato, ker to pač mora biti tako je vse skupaj brez pomena. Pravo ljubezen je treba pokazati in dajati, seveda včasih tudi z besedami, ki pa ob pravi ljubezni izhajajo iz nas same od sebe. Tako ljubim te kot rad/a te imam sta zelo lepi besedni zvezi, vendar le, če jih izreče prava oseba.
čao bao
Teya

kaka beda.
naenkrat se bo na forumu znasel nekdo, ki bo rekel, da mu punca ze 8 dni ni rekla, da ga ljubi, ampak mi samo casual govori, torej da ga ima rada. verjetno bo cutil, da se njuni odnosi ohlajajo. in globoka debata se bo sprozila.

To! Koncno en pameten….. slava ti beli!!! 😉

1. Ti bi torej raje izsiljeno izjavo?? (Kljub temu, da bi jaz raje uporabljala drugo, ker ob tisti čutim ljubezen?)
2. Zabredli pa nismo zaradi tega, ampak zaradi vse prej česa drugega. Morda zaradi večno sebičnih, izkoriščevalskih in prevarantskih moških. Hehe.

Sinthija, si pomislila, da je morda problem v tem, da si si tako želela slišati te besede, da so ti jih pač rekli?

Hm, dobro vprašanje…samo mislim, da je bil problem v tem, da pač nisem vedela kaj se skriva za vso to prijaznostjo in zaigrano naklonjenostjo… In da pač sodiš druge po sebi-če si ti iskren, pol verjameš, da so tudi drugi…ja, that is funny and cruel game called life…

Jas rečem svoji punci ljubica ljubim te tako močno kakor še nobene nisem tako ljubil kakor tebe .
Vendar mi ona reče ti moj dragi srček , golobček in mož .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close