Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost starejša ženska mojega tipa

starejša ženska mojega tipa

Tip me je pustil in izvem, da ima zdaj drugo žensko (!), ki je praktično dvakrat starejša od mene. Imam 18 let, moj fant (bivši?) 27 let, ta ženska, ki mi ga je ukradla, pa 35?
Zakaj imate tipi rajši starejše ženske? Tudi sama sem zelo (!) izkušena v spolnosti in se nisva ljubila samo vaginalno!
Tipi povejte ZAKAJ ali tudi ženske ZAKAJ!

Mislim, da je problem, ker se nista ljubila samo vaginalno:)))
Sicer pa: starejše me ne privlačijo. Mamo imam doma:))))
lpp

Moj tip je meni rekel, da ne gre za mojo mamo. Da ga je celo malo strah, ker je tako posestniška in da še ni pripravljen na tako trdno zvezo (poroka).
Analni seks pa je bil njegova želja.
Jaz mislim, da vas vse tipe najstnike privlačijo starejše ženske!

nova
Uredništvo priporoča

samo tvoj ex pa ni vec najstnik……..

maestro

Meni so recimo vsec zaradi tega, ker imajo dosti denarja in te lahko peljejo na pico in one placajo. Ceprav o tem sem se zgovarjal s prijatelji, nisem pa imel se dosti starejse (ena iz paralelke nekaj mesecev).
In bolj so pohotne!

Denis

Po obnašanju bi prav lahko bil tudi moj tip še najstnik!
Odgovorila pa sem petercku, ki je se navezan na mamo!

Drugac Jana: mama je najboljs punca!!! In to se zaveda prav gotovo tvoj najstnik:))
lpp

jaooooo…. kam gre ta forum (saj priznam, da se jaz danes tudi samo zezam 🙂 ) … samo.. kje si ti prebrala, da je petrcek navezan na svojo mamo ??

Ded se sali :))

maestro…

Na mojo sigurno ni! Pa saj jo je omenjal v sporočilu!
Zakaj se mi smejete? S tipom sem bila srečna v postelji in sicer, zato žalujem za njim. Ni preveč smešno, kajne!

Jana predraga: mislm da lohk počas spoznaš da sex ni vse, tut analen ne!
Mislm da je problem ta, da sta seksala samo v postelji (v postelji sem bila srečna…). Morala bi poizkusit kaj drugega: pri partizanskih spomenikih, v Bolnici Franja, pod vaško lipo, na tekočih stopnicah v Nami, na gradbišču kakega odseka avtoceste….
čakam odgovor
lpp

Pr men je pa obratn,me pa vedno in povsod zanimajo samo zelo mlade punce
(15-18 let).
Tvoj ex dec pa ona njegova ne bosta prav dolgo skupi,ke da je ženska tolk starejša je pa mal hudo,sigurn se bo hotu nazaj k teb vrnt,samo takrat mu rec jebi se prasec pofukan.

Seksala sva v bazenu (noter so bili drugi ljudje), v kupeju na vlaku, na zmaju na ljubljanskem mostu, v učilnici za geografijo na moji šoli, v pisarni njegovega očeta, na Rock Otočcu…
V seksu sem ga zadovoljevala na vso moč, sedaj pa je odšel k eni stari ženski in pozabil na to, kako mi je vzel nedolžnost!
Če se slučajno vrne, ne bom razmišljala več o njem. Ampak je pa tako lušten!

Kr neki tipov (sicer predvsem mlajših) privlačijo starejše ženske. Kdo bi vedel zakaj, ampak sej veš – moški so pač z druzga planeta:)
Po moje jih to prej ali slej mine in tud tvojega bo verjetno. Zelo malo je primerov parov kjer je ženska starejša (za kakšno leto še, ne pa za 7 let).
Ti pa tud izkoristi prednosti svoje mladosti in lepote in si tako najdi ksnega boljšega tipčka, ki ne bo gledal za drugimi.

…in fant z obrockom

Kaj pa je narobe s starejšimi? Ali pa z mlajšimi? Sploh ne gre za starost, ampak za “kemijo” – kako je ženska seksapilna, kakšno ima postavo, glas, kako se obnaša, koliko si nek trenutek potreben njene družbe… Mlade so OK, ampak tudi starejše niso za v smeti. Sicer pa, kot pravijo: stara koklja, dobra juha…

ČE ti ga je ukradla, je to ugrabitev in jo lahko prijaviš policiji, če pa je šel z njo prostovoljno, ti ga pa ni ukradla. KAj veš kakšne kvalitete ima, ki jih ti nimaš, pa sploh ne gre za spolnost.

ČE se znaš vnovčit, ti plačajo še za kaj drugega.

neka nerazumljiva privlacnost pac, kdo bi vedu…
moj bivsi je tud po tistem ko sma koncala bil z 7let starejso

ceprav- men pa neki druzga ni jasn!
kaj pocnejo tiste zenske s tolk mlajsimi? on se napol ‘otrok’ ona pa- eh… who knows

JA pol bi šel pa k sovji mami, ne pa k mami nekoga druzga. SAj to našo dečvo najbolj teži.

SEj ne gre za to, da bi skupi ostala. SEm pa ke tudi kaki priletni dami tekne mlad žrebiček za popestritev. Sicer mam pa jest tud rajš mal mlajše fante, si ne predstavljam, da bi s kakim starim gospodom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close