Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Uhan, uho, homoseksualec?

Uhan, uho, homoseksualec?

Ne bom ovinkaru. Dal sem si uhan v uho, levo zgoraj, ker sem ti pač to vedno želel. Doma so me zdej obtožl (ker je teta tako nek slišala in se to govori) – da sem homoseksualec, ker majo kao samo homoseksualci uhane po ušesih.

Nič nimam proti gayem, samo sam sem 100% straight in filing je skrajno beden če te nekdo obtoži za neki k nisi.

Tema… da te en obsodi za nekaj kar nisi zgolj zarad uhana v ušesu???

Nevem, povejte kaj vi mislite?… Kaj si mislte, če vidte tipa k ma uhan v ušesu?

Mal mi je res bed, če ceu svet res tako misl, pol je bolš da si dam ven pa mirna Bosna, če pa to misl zgolj nekej ljudi, pol mi pa dol visi.

Mnenja?

Ma ne ga srat..Ko sem bil v OŠ in gimnaziji je polovica mulcev nosila uhane v levem ušesu, pa nihče ni nikogar zmerajl s pedrom. re sso uhani pri moških danes malo iz mode, ampak vseeno..Poglej malo okoli sebe, sigurno boš še videl kakšnega. jaz sme nekaj časa nosil zlate obročke v obeh ušesih, pa mme tudi nihče ni zmerjal s pedrom.

ja baje da je splosno znano, da ce imas uhan v levem in samo v levem usesu da si gej…hm…al v desnem… :)!

lp ajs

nova
Uredništvo priporoča

meni je ful sexi, če ima tip uhan-a, vendar more-ta bit malo bolj opazen-a- in zlat-a!Gost19 je pisal/pisala:
>
> Ne bom ovinkaru. Dal sem si uhan v uho, levo zgoraj, ker sem
> ti pač to vedno želel. Doma so me zdej obtožl (ker je teta
> tako nek slišala in se to govori) – da sem homoseksualec, ker
> majo kao samo homoseksualci uhane po ušesih.
>
> Nič nimam proti gayem, samo sam sem 100% straight in filing
> je skrajno beden če te nekdo obtoži za neki k nisi.
>
> Tema… da te en obsodi za nekaj kar nisi zgolj zarad uhana v
> ušesu???
>
> Nevem, povejte kaj vi mislite?… Kaj si mislte, če vidte
> tipa k ma uhan v ušesu?
>
> Mal mi je res bed, če ceu svet res tako misl, pol je bolš da
> si dam ven pa mirna Bosna, če pa to misl zgolj nekej ljudi,
> pol mi pa dol visi.
>
> Mnenja?

Halo da ne!!!!Men je prav všeč en uhanček v ušesu in to prav podpiram!Ne oziraj se na teto in njihovo generacijo,ker so itak tak konzervativni da bol ne morjo bit!Uhan pa pusti v ušesu!!

Jaz imam uhan v levem ušesu odkar sem si ga dal not:-) Imel sem ga tudi v desnem in v nosu, pa me zato gayi niso nadlegovali nic bolj kot sicer:-)

Eh, ajs, ne ga še ti zdaj zezat, no. Eh, saj en čas so meli vsi tipi uhane v levem ušesu. Pa zdaj jih še tudi dosti ma. Meni na enih tipčkih to zgleda prav fajn. Ne, pa ne mislim, da je tip gay če ma uhan. Ne ga srat no. Pa tudi večina starejših ljudi ne misli tako. Joj, ko bi se starši malo manj vtikali v stvari, ki jih en drek brigajo, bi blo tudi fajn…

Če si si ga vedno želel, ga lepo mej v ušesu še naprej. Se bodo starši že navadili.

Pravjo da ga majo gayi v desnem …
Gost: ne se sekerat.
Buk: :)))))) pa še nekej povej… iz kje tvoj nick, včerej smo se pogovarjal pa nismo zgruntal.

Sicer pa, da te potolažim. Ko sme bil v 7. razredu OŠ, sem si omislil eno posebno frizurco: po glavi čist nakratko, ene 5 milimetrov, odspredaj pa malo daljše, take resice naprej..To so bili cajti, ko take frizure še niso bile nekaj čist običajnega. jasno, tudi uhan sem imel, v levem ušesu. Marsikdo je zaradi tega mislil, da sem narkoman, npr. Prfoksi pa mi niso težili, ker so me poznali in so vedeli da sme vzoren učenec (haha, kak se to danes lepo sliši).

Da ne govorimo o tem, kako sem v 5. razredu OŠ nosil frizuro kot raper MC hammer (tiste vbrite črtice ob straneh..)

ma samo povem mu, da sem jest to tud enkrat slisal, osebno se mi zdi cista bedarija ampak ce veliko folka tako misli zna bit zoprno…

lp ajs

a lahko ugibam…hm…book=buk… al pa iz bukve :))

lp ajs

Ej…pa tut, če bi bil, pa kaj? Jao, a niti v spolnosti ni več zasebnosti al kaj?? Še posebej domači bi te mogli razumet…kot, da je važno, kako si usmerjen…Veseli naj bodo, da nisi kakšen množični morilec….

pol si pa moja generacija?

Se strinjam z vsemi…pust ga not…uhan mislim 🙂 Jebeš ti mnenja drugih!

LP, intrusa

hehe, te so bili vsi pirati homosexualci.
to je nazaj v modo pršlo nekje po 1. svetovni vojni. pol se je spet izgubilo zdej je pa spet popularno. oz že kr neki časa

Ups, če bi blo to res, pol sem bla jest že z dvema gejema… :)))

:)))))
in kako je?
:)))

hm…does that make you a lesbian :))??… a ni blo to v eni humoristicni..

lp ajs

A grizljat uhanček? :)))))

ne….:))) seksat s homoseksualcem ;)))))))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close