Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Sex in zamujanje menstruacije

Sex in zamujanje menstruacije

Živjo!
Zakaj imam od prvega spolnega odnosa bolj neredno menstruacijo kot pred tem? Od prvega spolnega odnosa, ki je bil konec decembra imam težave z zaostajanjem menstruacije. Pred tem sem jo imela na točno 28 mesecev, enako dolgo in že 7 mesecev vedno ob istem času. Po prvem spolnem odnosu se mi je ciklus zamaknil tja do 30, in celo 36 dni. Naj omenim da nisem pod nikakršnim stresom, saj sem imela vse odnose zaščitene in sva bila zelo pazljiva. Ali bi to lahko bil znak nosečnosti? Ali je kakšen drug razlog zakaj bi se mi zamaknil ciklus?
Najlepša hvala za odgovore!

Lp NiKKa

(se opravičujem za zgoraj napravljeno napako 28 msecev, namesto 28 dni 😉 )

hej nika, ne panicarit. pr meni je blo isto. najprej menstruacija na 24-26 dni, pol sm mela pa spolne odnose in sm jo dobila cez 35 dni in zdej jo mam tam na vsakih 30-32 dni. tko da se mi je ciklus povecal za kak teden. u glavnem nisi pa noseca. js sm sprva panicarila kr nisva bla zascitena (vem trapasto, ampk je feeling tolk boljsi:), sej ne bom vec brez:)) in mi je zamujala, sam pol je blo pa vse okej. upam da sm malce pomirila tvoj nemir. papa
p.s. aja, pa js tudi nism bla nc pod stresom. ne vem, morda pa res kaj spolni odnosi na to vplivajo. ja lahko pa se vprasaš na forumu: ginekologija in porodništvo, tam bos dobila strokoven nasvet.
cao

jst mam pa en velik problem. že nekaj časa imam spolne odnose. stara sem 15 let. mela sem dokej redne menstruacije. pred tremi dnevi pa sem imela spolni odnos, in pri njemu krvavela. res je da bi mogla imeti takrat menstruacijo. smislila sem da sem jo dobila. drug da je že ni bilo več. je možno da je trajala samo en dan? devična kožica naj nebi bila vmešan, ker je bila krvavitev kr močna. je možno da sem noseča? ker zdaj mam dva dni samo majhne iscetke, rjavkaste barve.

najlepsa hvala za odgovor.ena mala pika v velikem svetu je pisal/pisala:
>
> hej nika, ne panicarit. pr meni je blo isto. najprej
> menstruacija na 24-26 dni, pol sm mela pa spolne odnose in sm
> jo dobila cez 35 dni in zdej jo mam tam na vsakih 30-32 dni.
> tko da se mi je ciklus povecal za kak teden. u glavnem nisi
> pa noseca. js sm sprva panicarila kr nisva bla zascitena (vem
> trapasto, ampk je feeling tolk boljsi:), sej ne bom vec
> brez:)) in mi je zamujala, sam pol je blo pa vse okej. upam
> da sm malce pomirila tvoj nemir. papa
> p.s. aja, pa js tudi nism bla nc pod stresom. ne vem, morda
> pa res kaj spolni odnosi na to vplivajo. ja lahko pa se
> vprasaš na forumu: ginekologija in porodništvo, tam bos
> dobila strokoven nasvet.
> cao

jst mam pa en velik problem. že nekaj časa imam spolne odnose. stara sem 15 let. mela sem dokej redne menstruacije. pred tremi dnevi pa sem imela spolni odnos, in pri njemu krvavela. res je da bi mogla imeti takrat menstruacijo. smislila sem da sem jo dobila. drug da je že ni bilo več. je možno da je trajala samo en dan? devična kožica naj nebi bila vmešan, ker je bila krvavitev kr močna. je možno da sem noseča? ker zdaj mam dva dni samo majhne iscetke, rjavkaste barve.

najlepsa hvala za odgovor.ena mala pika v velikem svetu je pisal/pisala:
>
> hej nika, ne panicarit. pr meni je blo isto. najprej
> menstruacija na 24-26 dni, pol sm mela pa spolne odnose in sm
> jo dobila cez 35 dni in zdej jo mam tam na vsakih 30-32 dni.
> tko da se mi je ciklus povecal za kak teden. u glavnem nisi
> pa noseca. js sm sprva panicarila kr nisva bla zascitena (vem
> trapasto, ampk je feeling tolk boljsi:), sej ne bom vec
> brez:)) in mi je zamujala, sam pol je blo pa vse okej. upam
> da sm malce pomirila tvoj nemir. papa
> p.s. aja, pa js tudi nism bla nc pod stresom. ne vem, morda
> pa res kaj spolni odnosi na to vplivajo. ja lahko pa se
> vprasaš na forumu: ginekologija in porodništvo, tam bos
> dobila strokoven nasvet.
> cao

Imela sem nezaščiten spolni odnos!Zanima me po koliko časa lahko izvem ali sem noseča in kateri so prvi znaki nosečnosti?!Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem!

pozdravljena!

ne bom te spraševala ravno o samem seksu, vendar ne vem kaj naj naredim in kam po pomoč. stara sem 14 let,ne vem če mi boš lahko pomagala,vendar s fantom sva imela danes spolni odnos.to je bil že četrti ali peti! uporabila sva kondom! ko pa je fantu že prišlo in je potem prijel za kondom,je bil kondom strgan! imam samo 3 dni časa (tako mislim,da ti pomagajo še tiste tablete da odstranijo otroka)! jutri je lekarna zaprta,v ponedeljek grem na morje,… res ne vem kaj naj naredim! zelo me je strah in ne najdem nobene telefonske številke od ginekologinje ki bi bila v bližini domžal! prosim če mi lahko kako pomagaš!!!

zaskrbljeno dekle

Če greš v zdravstveni dom k splošnem zdravniku ali pa na urgenco in poveš, da vama je počil kondom in da želiš tiste 4 tabletke ti jih bojo dali 100%… vsaj meni so jih… Držim pesti!

Ok tnx si me kr precej pomirila ;)ena mala pika v velikem svetu je pisal/pisala:

ojla 🙂 23 nov. sem imela prvi spolni odnos in zdaj mi zamuja menstruacija 1 teden in nikoli mi se ni toliko zamujala. Imela sva nezaščiten spolni odnos zato nisva šla do konca. Zanima me ali je velika možnost da zanosiš s pred izlivom?
Brala sem na forumih da je nekaterim dekletom tudi zamujala po prvem odnosu. Ne vem, kaj storiti. Ali naj še malo počakam ali naj naredim test nosečnosti? Za odgovor se vam v naprej zahvaljujem 🙂

Zivjo!
Fant mi je potisto prvic prst in sm zacela krvaveti cisto rahlo…nato sma se cez nekaj dni vidla in pocela enako in je se zecelo bol krvaviti in nato nehalo…nevem ali se je prijemal za tica ker je mel pospermanega ampak vse kar vem je to da mi menstriacija zaostaja in mislim da mam vecji trebuh..(to nevem ali je zaradi tega ker sem zdej te case veliko jedla…ampak vem da mi ni slabo pa nic..)

Hvala!

Ojla js mam problem
Z tipm sva prvic mela spolni odnos ene 16ga in okol 24ga menstro sam je se vedn nism dobilaa in msm trebuh vecji …uporabila sva zascito in use on je preveru veckrat sam mene je zlo strah
Pliss pomagite kr bom znorelaa

Iz zapisanega ne znam razbrati redosleda dogodkov – kdaj je/so bili spolni odnosi in kdaj je/ni bila menstruacija. Predlagam, da uporabljaš polne datume in slovenski jezik. Test nosečnosti pa lahko vedno narediš.

Pozdravljeni, zanima me nekaj glede menstruacije.Z fantom sva imela spolni odnos pred 5dnevi in jas sem dobila 3 dan po spolnem odnosu menstruacijo,imela sem jo pa samo dva dni kar se mi zdi čudno,danes sem še imela samo rjavkast izcedek, kaj bi to lahko pomenilo? hvala za odgovor

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close