Najdi forum

PREVELIK PENIS

Imam nenavaden problem, PREVELIK PENIS !!! Vecina moskih bi se tega verjetno zelela imeti, toda meni povzroca same preglavice.
V erekciji namrec meri 24,5 cm v obseg pa 17cm. Vecina punc je mocno presenecenih, ko ga prvic zagleda! V vecini primerov morajo biti zenske ful zrajcane in mokre, da ne cutijo bolecin. Zdajsna punca pa je bila tudi na operaciji…, zaradi pregrobega spolnega odnosa. Bila sva namrec v pijanem in … stanju!

p.s. pred enim letom je bil celo 3cm daljsi, ker sem uporabljal posebne tehnike za povecanje penisa: molzenje,… To sem pocel zgolj z radovednosti, ker nisem verjel reklamam na internetu! Toda po 3 mesecih sem nehal z vajami! Po 4 mesecih je presel v prvotno stanje!

Zanima me ali obstaja kaksna operacija za zmanjsanje penisa? Poleg tega pa sem ljubitelj analnih spolih odnosov, kar pa mi prevelik penis mocno otezuje. Najraje punce namazem z oljem po anusu in jih mocno…, za vagino po uporabim hibridnomulekularni vibrator!!!

Prosim ce mi lahko pomagate

Talil hamudan ferzkgalini goramm !

DJIHAD !

Osama bin Laden

Kaj bi jaz dal za ?

nova
Uredništvo priporoča

Če lahko kirurgi iz penisa naredijo vagino ni vrag, da se ga da tudi pomanjšat.

Ce ga res hoces zmanjsat, se pozanimi pri zdravniku…meni se osebno zdi brezveze..sej s casoma se bos tut s tem navadu delat, tako da bodo uzivale:) vsaj upam:)
:*

Nism čist dobr razumu obsega, ostalo mi je pa jasn. En moj frend ma tud ful hudga, tko, da je marsikatero punco pol bolel. Po moje maš tud kake posebne položaje sexa da ne uporabljaš standardnih, ki so boleči zanjo. O pozah pa dobiš tud literaturo, drgač pa sploh nebi mislu preveč na operacijo, sej ti je tud tko luštn, vseen pa mal več pazljivosti v akciji…lp

Begunje na Gorenskem so pravi naslov zate!!!

Za ostale pa: Lepo vas prosim, ne mu nasedat no!

jaz na tvojem mestu ne bi veš anal. Ne razumem, zakaj ti to prinese tak užitek, če punce s tem trpinčiš, in če jih če v vagino boli. Ali si pa dobi tako žensko, ki je npr. že rodila ali pa veliko…, ki ima bolj razširjeno!

LP

Na tnalco z njim, s tabo pa v Gorenjske toplice……

Pridi k meni pa ga bomo odbil stran, pa bo mir!!

Lp

Ej, ostržek! Pejt k mojstru mizarju, naj ti da šmirglpapir, pol pa drgn, drgn…

Matr,kje si, že celo življenje čakam na tacga,ki me bo orng p…..
Javi se, imam sicer malo večjo,ampak vseeno mislm,da bo o.k.

K….. si srečen!

Vidva s Hribucom ga drzta, jaz pa naredim usoden rez :-))))))))))

Ojla … a ti si še živ? Nič se ne oglasiš … čist si nas pozabil :((((

Lp, Bgv

mogoče ima pa punco :)) ?

lp ajs

Hah!!!! To bo to … Sam pa to tud ni fer, da nič ne pove :(((((( … naš donček … da se vsaj ženske na forumu ne bomo več troštale, da ga bomo kdaj osvojile … :))))))

Lp, Bgv

Baje se v sušilcu stvari skrčjo…tko da dej tiča notr, vklopi ušilec, počakaj nekaj časa…Voila…Tič bo za pol manjši 🙂

P.S: Ejga mišek Vito kje se pa ti skrivaš?

Ta izraz ” troštale” – za ostale ( upale, nadejale, prizadevale… ) je super, kje si ga potegnila Bgv! 🙂

Lp

Eh … kdo bi vedel, kej sem ga pobrala .. že vse življenje ga uporabljam :))))))))

Lp, Bgv

Ne ukvarjaj se s punčkami, ampak si najdi pravo žensko, ki ve, kaj je pravi seksualni užitek. Sicer ne bo več najstnica, ampak dama v zrelih letih, ampak vseeno… Se splača… Pa še osrečil jo boš… Pa ne ji zamerit, če ti bo po kakšnem letu rekla, da je 24,5 cm majčkeno premajhen zanjo…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close